Tag siłownia - śmieszne filmiki

Czego nie mówić na siłowni Czego nie mówić na siłowni
Czego nie mówić na siłowni
7 maja 2016
6677
Obejrzyj
Każdy kto przynajmniej przez jakiś czas bywał regularnie na siłowni, doskonale wie, że są tematy, których nie wypada lub zwyczajnie się tam nie porusza. Reakcje na niektóre teksty mogłyby być "ciężkie" w skutkach... dla ich...
Jak zrobić hantle? Jak zrobić hantle?
Jak zrobić hantle?
29 marca 2016
1979
Obejrzyj
Wszyscy, którzy prowadzą aktywny tryb życia, chcieliby mieć swoją własną siłownię w domu. Jak wiadomo taki sprzęt jest tani, ale w tym filmiku pokazane jest jak wykonać ciężarki własnej produkcji i niewielkim kosztem.
Wypadki podczas treningów - FailArmy Wypadki podczas treningów - FailArmy
Wypadki podczas treningów - FailArmy
13 stycznia 2016
1875
Obejrzyj
Na siłowni lub sali treningowej nie wszystko idzie po naszej myśli. Niektórzy ze zbytnią pewnością siebie podchodzą do wyzwań, na które nie są gotowi. Przed wami kompilacja z przykładowymi sytuacjami.
Z kamerą wśród... osób na siłowni Z kamerą wśród... osób na siłowni
Z kamerą wśród... osób na siłowni
6 stycznia 2016
6357
Obejrzyj
Każdy, kto kiedykolwiek był na siłowni z pewnością dostrzegł, że uczęszczające tam osoby można podzielić na kategorie. Istnieje bowiem pewien szablon, pod który kwalifikuje się znaczna większość osób przebywających tam.
Samotny facet przychodzi do siłowni Samotny facet przychodzi do siłowni
Samotny facet przychodzi do siłowni
8 września 2015
2166
Obejrzyj
Początki na siłowni bywają trudne, dlatego wskazane jest by rozpoczynać przygodę z nią pod okiem profesjonalisty. Bohater filmiku postanowił sobie taki zabieg darować i przejść bezpośrednio do swoich ulubionych ćwiczeń.
Rób crossfit jak szef Rób crossfit jak szef
Rób crossfit jak szef
16 czerwca 2015
2045
Obejrzyj
Irytują was znajomi, którzy po 3 dniach na siłowni zrobili tam więcej zdjęć, niż łącznie podnieśli kilogramów? Osoby, które "gardzą niećwiczącymi", po dwóch dniach brzuszków w domowej piwnicy? Oto krótkie streszczenie ich...
Jak być draniem na siłowni Jak być draniem na siłowni
Jak być draniem na siłowni
19 stycznia 2015
3146
Obejrzyj
Większość osób raczej szanuje innych, którzy ćwiczą na siłowni. Jednakże ten jegomość chyba nawet nie potrafi powiedzieć, co to może być ten "szacunek". Wystarczy spojrzeć na to co zrobił.
Największe wpadki z siłowni Największe wpadki z siłowni
Największe wpadki z siłowni
7 stycznia 2015
4034
Obejrzyj
Noworoczne postanowienia sprawiają, że na siłowniach zjawiają się tłumy nowych "atletów". Oczywiście wszystko jest fajnie, do momentu aż komuś nie zdarzy się wpadka! Fail Army w oddaniu wszystkim noworocznym postanowieniom...
Jak sprytnie wybrnąć z upadku na bieżni Jak sprytnie wybrnąć z upadku na bieżni
Jak sprytnie wybrnąć z upadku na bieżni
18 grudnia 2014
9543
Obejrzyj
Wypadki chodzą po ludziach, a już zwłaszcza na siłowni. Na szczęście dzięki opanowaniu i szybkiemu myśleniu, można łatwo wybrnąć z żenującej sytuacji. Najlepiej pokaże to Wam ten koleś.
Frisbee z Czelabińska Frisbee z Czelabińska
Frisbee z Czelabińska
4 listopada 2014
2272
Obejrzyj
W Czelabińsku sporo rzeczy wygląda zupełnie inaczej niż u nas. Weźmy na przykład taką zabawę we Frisbee. U nas rzuca się zwykły plastikowym talerzem, a w Czelabińsku... zacznijmy od tego, że to czym się rzuca nawet nie leżało...
Śmieciowe żarcie na siłowni Śmieciowe żarcie na siłowni
Śmieciowe żarcie na siłowni
7 maja 2014
2765
Obejrzyj
Kiedy na siłce dajesz z siebie siódme poty, przydałoby się wrzucić coś na ząb. A czemu by nie wielki tort czekoladowy? W końcu i tak spalisz te wszystkie niepotrzebne kalorie. Proste i bardzo logiczne rozwiązanie, ale mógłby...
Kryspin i jego bardzo osobisty trening Kryspin i jego bardzo osobisty trening
Kryspin i jego bardzo osobisty trening
25 stycznia 2014
4232
Obejrzyj
Kryspin jest nową, samozwańczą gwiazdą internetu. Mimo to, ma już kilku fanów (nie licząc jego mamy oczywiście), którzy chcą znać sekret jego muskularnej sylwetki. Przekonajcie się, jak można uzyskać taką samą muskulaturę.
Tak na siłowni nie ćwiczymy Tak na siłowni nie ćwiczymy
Tak na siłowni nie ćwiczymy
21 stycznia 2014
3748
Obejrzyj
Niestety nie każdy odwiedzający siłownie, od początku wie co tak właściwie robi. Często przez ten fakt powstają sytuacje, które z chęcią wam pokażemy. Zobaczcie jak nie powinno się ćwiczyć na siłowni.
Cyanide & Happiness - Na siłowni Cyanide & Happiness - Na siłowni
Cyanide & Happiness - Na siłowni
13 września 2013
4081
Obejrzyj
Psychopaci na siłowni mogą stanowić pewną niedogodność... Jak w takiej sytuacji odnajdą się bohaterowie abstrakcyjnej kreskówki Cyanide & Happiness?
Motywacja do ćwiczeń Motywacja do ćwiczeń
Motywacja do ćwiczeń
1 września 2013
2845
Obejrzyj
Spędzasz kolejny dzień przed komputerem, a chciałbyś coś zrobić ze swoim życiem? Brakuje Ci motywacji do zadbania o swoje zdrowie? Zobacz to nagranie i weź do serca sobie słowa które padną.
Warto ćwiczyć na świeżym powietrzu Warto ćwiczyć na świeżym powietrzu
Warto ćwiczyć na świeżym powietrzu
29 sierpnia 2013
9832
Obejrzyj
Street Workout, czyli ćwiczenie na świeżym powietrzu staje się coraz bardziej popularne. Zobaczcie jak można zdrowo spędzać wolny czas.