Tag siłownia - śmieszne filmiki

Czego nie mówić na siłowni Czego nie mówić na siłowni
Czego nie mówić na siłowni
11304
Obejrzyj
Każdy kto przynajmniej przez jakiś czas bywał regularnie na siłowni, doskonale wie, że są tematy, których nie wypada lub zwyczajnie się tam nie porusza. Reakcje na niektóre teksty mogłyby być "ciężkie" w skutkach... dla ich...
Jak zrobić hantle? Jak zrobić hantle?
Jak zrobić hantle?
4813
Obejrzyj
Wszyscy, którzy prowadzą aktywny tryb życia, chcieliby mieć swoją własną siłownię w domu. Jak wiadomo taki sprzęt jest tani, ale w tym filmiku pokazane jest jak wykonać ciężarki własnej produkcji i niewielkim kosztem.
Z kamerą wśród... osób na siłowni Z kamerą wśród... osób na siłowni
Z kamerą wśród... osób na siłowni
7887
Obejrzyj
Każdy, kto kiedykolwiek był na siłowni z pewnością dostrzegł, że uczęszczające tam osoby można podzielić na kategorie. Istnieje bowiem pewien szablon, pod który kwalifikuje się znaczna większość osób przebywających tam.
Samotny facet przychodzi do siłowni Samotny facet przychodzi do siłowni
Samotny facet przychodzi do siłowni
3204
Obejrzyj
Początki na siłowni bywają trudne, dlatego wskazane jest by rozpoczynać przygodę z nią pod okiem profesjonalisty. Bohater filmiku postanowił sobie taki zabieg darować i przejść bezpośrednio do swoich ulubionych ćwiczeń.
Rób crossfit jak szef Rób crossfit jak szef
Rób crossfit jak szef
2876
Obejrzyj
Irytują was znajomi, którzy po 3 dniach na siłowni zrobili tam więcej zdjęć, niż łącznie podnieśli kilogramów? Osoby, które "gardzą niećwiczącymi", po dwóch dniach brzuszków w domowej piwnicy? Oto krótkie streszczenie ich...
Jak być draniem na siłowni Jak być draniem na siłowni
Jak być draniem na siłowni
4018
Obejrzyj
Większość osób raczej szanuje innych, którzy ćwiczą na siłowni. Jednakże ten jegomość chyba nawet nie potrafi powiedzieć, co to może być ten "szacunek". Wystarczy spojrzeć na to co zrobił.
Jak sprytnie wybrnąć z upadku na bieżni Jak sprytnie wybrnąć z upadku na bieżni
Jak sprytnie wybrnąć z upadku na bieżni
12482
Obejrzyj
Wypadki chodzą po ludziach, a już zwłaszcza na siłowni. Na szczęście dzięki opanowaniu i szybkiemu myśleniu, można łatwo wybrnąć z żenującej sytuacji. Najlepiej pokaże to Wam ten koleś.
Frisbee z Czelabińska Frisbee z Czelabińska
Frisbee z Czelabińska
3224
Obejrzyj
W Czelabińsku sporo rzeczy wygląda zupełnie inaczej niż u nas. Weźmy na przykład taką zabawę we Frisbee. U nas rzuca się zwykły plastikowym talerzem, a w Czelabińsku... zacznijmy od tego, że to czym się rzuca nawet nie leżało...
Śmieciowe żarcie na siłowni Śmieciowe żarcie na siłowni
Śmieciowe żarcie na siłowni
3459
Obejrzyj
Kiedy na siłce dajesz z siebie siódme poty, przydałoby się wrzucić coś na ząb. A czemu by nie wielki tort czekoladowy? W końcu i tak spalisz te wszystkie niepotrzebne kalorie. Proste i bardzo logiczne rozwiązanie, ale mógłby...
Kryspin i jego bardzo osobisty trening Kryspin i jego bardzo osobisty trening
Kryspin i jego bardzo osobisty trening
4997
Obejrzyj
Kryspin jest nową, samozwańczą gwiazdą internetu. Mimo to, ma już kilku fanów (nie licząc jego mamy oczywiście), którzy chcą znać sekret jego muskularnej sylwetki. Przekonajcie się, jak można uzyskać taką samą muskulaturę.
Cyanide & Happiness - Na siłowni Cyanide & Happiness - Na siłowni
Cyanide & Happiness - Na siłowni
5073
Obejrzyj
Psychopaci na siłowni mogą stanowić pewną niedogodność... Jak w takiej sytuacji odnajdą się bohaterowie abstrakcyjnej kreskówki Cyanide & Happiness?
Motywacja do ćwiczeń Motywacja do ćwiczeń
Motywacja do ćwiczeń
3857
Obejrzyj
Spędzasz kolejny dzień przed komputerem, a chciałbyś coś zrobić ze swoim życiem? Brakuje Ci motywacji do zadbania o swoje zdrowie? Zobacz to nagranie i weź do serca sobie słowa które padną.
Warto ćwiczyć na świeżym powietrzu Warto ćwiczyć na świeżym powietrzu
Warto ćwiczyć na świeżym powietrzu
10542
Obejrzyj
Street Workout, czyli ćwiczenie na świeżym powietrzu staje się coraz bardziej popularne. Zobaczcie jak można zdrowo spędzać wolny czas.
Najlepsza motywacja na siłowni Najlepsza motywacja na siłowni
Najlepsza motywacja na siłowni
6233
Obejrzyj
Coraz więcej osób uprawia sport, jednak wielu zawodników rezygnuje po krótkim czasie. Zobaczcie co jest najlepszą motywacją dla faceta na siłowni.
Niskobudżetowa siłownia Niskobudżetowa siłownia
Niskobudżetowa siłownia
2859
Obejrzyj
Okazuje się, że w dobie kryzysu nie trzeba wydawać dużych pieniędzy by zadbać o swoje mięśnie. W Gliwicach powstała siłownia na świeżym powietrzu. Zobaczcie jaki sprzęt znalazł się na wyposażeniu.
Gdy 13-letnia dziewczyna bierze 110 kg na klatę Gdy 13-letnia dziewczyna bierze 110 kg na klatę
Gdy 13-letnia dziewczyna bierze 110 kg na klatę
12060
Obejrzyj
Znasz to uczucie, gdy oglądasz filmik, na którym 13-letnia dziewczyna potrafi wziąć na klatę więcej niż Ty? Zachęcamy do obejrzenia i zapisania się na siłownię...