Tag słuchanie - śmieszne filmiki

Riposta w RMF Riposta w RMF
Riposta w RMF
2504
Obejrzyj
Podczas wieczornej audycji jeden ze słuchaczy postanowił się pochwalić tym, że jest "po", ale jednocześnie "przed"... sami wiecie czym. Wypowiedź nie pozostała bez odzewu, bo już chwilę później zgasił go kolejny słuchacz.
Słuchaj tego co lubisz Słuchaj tego co lubisz
Słuchaj tego co lubisz
3712
Obejrzyj
Każdy może słuchać innego gatunku muzyki, a skoro ktoś bezwstydnie słucha Biebera, to czemu mielibyśmy się powstrzymywać. Lepiej być sobą niż udawać jak ten koleś.
Najlepsze fragmenty ukrytego polskiego megamixa Najlepsze fragmenty ukrytego polskiego megamixa
Najlepsze fragmenty ukrytego polskiego megamixa
18466
Obejrzyj
Niekiedy zdarza się, że w zagranicznej piosence słychać polskie akcenty. Doskonale wychwycił to Cyber Marian, który postanowił zrobić ukryty polski megamix! Teraz skoro trochę się już tego zebrało, postanowił wybrać najlepsze...
Gdy nie masz słuchawek Gdy nie masz słuchawek
Gdy nie masz słuchawek
5274
Obejrzyj
Zdarza się nam spotkać osoby, które nie mają słuchawek, a uwielbiają muzykę. Najgorsze są przypadki włączania głośno muzyki w komunikacji miejskiej, jednak nawet nad wodą nie mamy chwili spokoju. Poznajcie plażowego DJ'a.
Czego słuchają bydgoszczanie? Czego słuchają bydgoszczanie?
Czego słuchają bydgoszczanie?
3908
Obejrzyj
Zastanawiacie się czasem jakiej muzyki słuchają ludzie, których mijacie na ulicy? Grupa osób z Bydgoszczy postanowiła to sprawdzić i popytać przechodniów ze słuchawkami na uszach. Jak oceniacie ich gust muzyczny?
Papuga tańczy przy muzyce Papuga tańczy przy muzyce
Papuga tańczy przy muzyce
4172
Obejrzyj
Dobrą muzykę docenią nawet ptaki. Ta papuga wyraźnie wczuła się w rytm i melodię kawałka. Wasze zwierzaki też lubią słuchać muzyki?
Świetny słuchacz Świetny słuchacz
Świetny słuchacz
3599
Obejrzyj
Ten facet jest świetnym słuchaczem i za to uwielbiają go wszystkie jego koleżanki.