Tag śmieszne - śmieszne filmiki

Bardzo dziwne filmiki, czyli BDF #40 Bardzo dziwne filmiki, czyli BDF #40
Bardzo dziwne filmiki, czyli BDF #40
3193
Obejrzyj
Gdyby nie filmiki, dzięki którym można było stworzyć tę kompilację, to internet byłby o wiele uboższym miejscem. Oto kompilacja tego co w internecie najlepsze - bardzo dziwne filmiki, odsłona 40.
Ginosaji - mordercza łyżeczka Ginosaji - mordercza łyżeczka
Ginosaji - mordercza łyżeczka
4082
Obejrzyj
Każdy zaprawiony internauta, trafił w przeszłości na filmik z zakapturzonym mężczyzną atakującym niewinną osobę łyżeczką. Tym razem ta oryginalna historia powraca z hukiem i trafiła na Kickstartera. Oto zwiastun klimatycznej...
Obsesja Obsesja "u Szwagra"
Obsesja "u Szwagra"
11720
Obejrzyj
Antek i ekipa także wrócili już z wakacji i najwidoczniej mają zamiar otworzyć jesienny sezon na pełnych obrotach. Tym razem szwagier musiał pomóc rozwiązać łóżkowy problem i poradzili sobie z tym wprost "tanecznie".
Le Zap de Spi0n n°280 Le Zap de Spi0n n°280
Le Zap de Spi0n n°280
2098
Obejrzyj
Kolejna odsłona serii Le Zap de Spi0n. Francuzi pokazują, że też mają poczucie humoru! Nietypowe zachowania, widowiskowe wypadki, dziwne pomysły, śmieszne zwierzęta i wiele, wiele innych. Zapraszamy!
Samotny facet przychodzi do siłowni Samotny facet przychodzi do siłowni
Samotny facet przychodzi do siłowni
2973
Obejrzyj
Początki na siłowni bywają trudne, dlatego wskazane jest by rozpoczynać przygodę z nią pod okiem profesjonalisty. Bohater filmiku postanowił sobie taki zabieg darować i przejść bezpośrednio do swoich ulubionych ćwiczeń.
Sekundowe Filmiki #7 Sekundowe Filmiki #7
Sekundowe Filmiki #7
2829
Obejrzyj
Najnowsza porcja sekundowych filmików, których kompilacja podbijają ostatnimi czasy internet. W menu wpadki, żarty, popisy i ekspresowe faile - czyli zestawienie, które nie miało prawa się nie udać.
Najlepsze Vines - Top20 Najlepsze Vines - Top20
Najlepsze Vines - Top20
3187
Obejrzyj
Chociaż miejscem szczytowej popularności Vines jest wciąż USA, to krótkie filmiki oraz całe ich kompilacje systematycznie podbijają inne zakamarki internetu. Przed wami kompilacja przedstawiająca najlepsze z nich. Sprawdźcie sami!
AsdfMovie 9 (Polski Dubbing) AsdfMovie 9 (Polski Dubbing)
AsdfMovie 9 (Polski Dubbing)
3134
Obejrzyj
Kolejna odsłona "adsfmovie", czyli kompilacji krótkich, animowanych filmików naszpikowanych absurdalnym, ale również kreatywnym poczuciem humoru. Polską wersję zawdzięczamy Implosion Studio. Zachęcamy do oglądania!
asdfmovie: wycięte sceny (Dubbing PL) asdfmovie: wycięte sceny (Dubbing PL)
asdfmovie: wycięte sceny (Dubbing PL)
2714
Obejrzyj
Kilka godzin po pojawieniu się asdfmovie w polskiej wersji językowej otrzymaliśmy mały bonus w postaci "wyciętych scen". Chociaż sam pomysł wycięcia scen z kompilacji, która składa się dokładnie z pojedynczych scenek brzmi...
Nie wsiadaj do auta po alkoholu Nie wsiadaj do auta po alkoholu
Nie wsiadaj do auta po alkoholu
2349
Obejrzyj
Ojciec był światkiem dramatycznego wypadku, kiedy różowy, plastikowy pojazd jego córki wjechał w śnieżną zaspę. Postanowił wcielić się w rolę policjanta i sprawdzić co też mogło spowodować wypadek. Pełna butelka była...
Czego NIE mówią: Polacy #3 Czego NIE mówią: Polacy #3
Czego NIE mówią: Polacy #3
2076
Obejrzyj
Ekipa Abstrachuje i kolejna część serii "Czego NIE mówią". Na celownik ponownie trafiają Polacy oraz nasze najśmieszniejsze wady i zachowania. Na jakie pomysły tym razem wpadli autorzy? Sprawdźcie sami!
Tam gdzie psy tyłkami szczekają Tam gdzie psy tyłkami szczekają
Tam gdzie psy tyłkami szczekają
3380
Obejrzyj
Z pewnością każdy z was zna powiedzenie zawarte w tytule i to w bardziej dosadnej wersji. Określa się tak oczywiście miejsca, do których cywilizacja dotarła tylko przypadkiem oraz czarne plamy na mapie zasięgu telefonii...
Kochamy Polskę #23 Kochamy Polskę #23
Kochamy Polskę #23
2829
Obejrzyj
Z pewnością wszyscy zgodzą się z tym, że należy wspierać rodzime produkcje. Oto 23. odsłona serii "Kochamy Polskę". Co słychać na naszym własnym podwórku? Czy nasza strona internetu wciąż warta jest uwagi? Odpowiadamy:...
Kocham Pani męża! Kocham Pani męża!
Kocham Pani męża!
4441
Obejrzyj
Krótki filmik, będący zlepkiem drobnych, ale kreatywnych żartów, uchwyconych na ulicach Łodzi. Jest do drugi filmik z serii tego Pana i mamy nadzieję, że nie zabraknie mu zapału do stworzenia kolejnej części. Jak wam się podoba?
Jak zostać lewakiem? Jak zostać lewakiem?
Jak zostać lewakiem?
25
1
2811
Obejrzyj
Pośród wszystkich, internetowych poradników takiego jeszcze nie było. Oto instrukcja jak profesjonalnie zamienić się w "lewaka". Jeżeli myślałeś, że to taka prosta sprawa, to jesteś w wielkim błędzie.
Jak to jest? Jak to jest?
Jak to jest?
2415
Obejrzyj
Krótki filmik, w którym pada jedno konkretne pytanie "Jak to jest być seksi?". Niestety głównemu bohaterowi nie udało się na nie odpowiedzieć. Zachęcamy do obejrzenia!