Tag smutek - śmieszne filmiki

Małpi romans Małpi romans
Małpi romans
5022
Obejrzyj
Najnowsza produkcja od JM Cartoons z gościnnym udziałem Bukiego. Tym razem krótka historia o miłości, która zakiełkowała w głębi dżungli i stworzyła wiele nadziei. Zapraszamy do oglądania!
Problemy pierwszego świata Problemy pierwszego świata
Problemy pierwszego świata
4386
Obejrzyj
Człowiek nie może żyć bez problemów, więc nawet ich nie mając musi je sobie wygenerować sam z błahostek i rzeczy kompletnie bez znaczenia. W ten sposób powstały "problemy pierwszego świata".
Cyanide & Happiness: zakochany Smutny Larry Cyanide & Happiness: zakochany Smutny Larry
Cyanide & Happiness: zakochany Smutny Larry
2644
Obejrzyj
Wiele osób marzy o romansie rodem ze starego filmu w klimacie noire. Jeżeli jesteś urodzonym pechowcem i pesymistą w każdym calu, niekoniecznie warto próbować podrywu w tym stylu.
I jak takiemu nie wybaczyć? I jak takiemu nie wybaczyć?
I jak takiemu nie wybaczyć?
3739
Obejrzyj
Nie wiem niestety, co takiego zrobił psiak, ale co by to nie było, trudno się na niego gniewać, kiedy przeprasza w ten sposób. Żal i skruchę widać niemalże na każdym centymetrze jego sierści.
Smutna przyszłość gier video Smutna przyszłość gier video
Smutna przyszłość gier video
37
3696
Obejrzyj
Dodatkowe płatności ułatwiające rozgrywkę stają się coraz częstszym elementem internetowych gier. Jest to szczególnie uciążliwe, kiedy gracze z płatnymi opcjami są nieporównywalnie silniejsi niż Ci, którzy płatności nie...
Krótka historia (nie)wesołych świąt Krótka historia (nie)wesołych świąt
Krótka historia (nie)wesołych świąt
3070
Obejrzyj
Święta już coraz bliżej, ale czy to na pewno czas radości? Okazuje się, że Martin ma mieszane uczucia co do tego okresu i pokaże Wam, że święta mogą być niewesołe.
Cyanide & Happiness - Smutne zakończenie Cyanide & Happiness - Smutne zakończenie
Cyanide & Happiness - Smutne zakończenie
17
4
6359
Obejrzyj
Romantyczny masaż z wesołym zakończeniem? To nie w stylu Cyanide & Happiness. Tutaj zakończenie musi być nieprzewidywalne i takie też jest w tym filmiku.
Wesoły Talib w Polsce Wesoły Talib w Polsce
Wesoły Talib w Polsce
4283
Obejrzyj
Pewnemu wesołemu Talibowi we śnie ukazał się naród pogrążony w smutku. Tak, to my Polacy. Na szczęście wesoły Talib śpieszy nam na ratunek. To działa!
Najsmutniejszy kibic na świecie Najsmutniejszy kibic na świecie
Najsmutniejszy kibic na świecie
4173
Obejrzyj
Wszyscy wiemy co Niemcy zrobili z Brazylią na mistrzostwach świata. Oczywiście poza zdruzgotanymi piłkarzami, zawsze pozostają jeszcze smutni kibice. Zobaczcie jednego z nich.
Smutny Dworzec Smutny Dworzec
Smutny Dworzec
3321
Obejrzyj
Po smutnym autobusie i samolocie nadeszła pora na smutne budynki. Na pierwszy ogień poszedł poznański dworzec. Dlaczego akurat on? Obejrzyjcie filmik i przekonajcie się sami.
Smutny Autobus Smutny Autobus
Smutny Autobus
24
6
7113
Obejrzyj
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych naszego przepięknego kraju, postanowiło wypuścić dość ciekawy spot. Chociaż chyba nie wygląda to tak, jak powinno. Oczywiście wszystko jest ok, jeśli ktoś lubi drastyczne zakończenia. Zobaczcie...
Psy z poczuciem winy 3 Psy z poczuciem winy 3
Psy z poczuciem winy 3
2388
Obejrzyj
Widać po ludziach kiedy mają nieczyste sumienie, ale niekiedy dość skrzętnie to ukrywają. Jeśli chodzi o psy, sprawa wygląda zupełnie inaczej.
Pierwszy dzień w szkole Pierwszy dzień w szkole
Pierwszy dzień w szkole
5258
Obejrzyj
Rozpoczęcie roku szkolnego nie każdemu sprawia wiele radości. Ten krótki filmik pokazuje jak pewien mężczyzna ciężko zniósł spotkanie ze swoimi rówieśnikami w szkole. Oparte na wielu prawdziwych sytuacjach. A jak minął Wasz...
Pies płacze nad grobem swojej właścicielki Pies płacze nad grobem swojej właścicielki
Pies płacze nad grobem swojej właścicielki
8724
Obejrzyj
Psy to zwierzęta, które bardzo mocno przywiązują się do swoich właścicieli. Ten dramatyczny filmik pokazuje, że zwierzęta też mają uczucia. Płacz psa to widok niespotykany i smutny.
Jak koty odreagowują walentynki Jak koty odreagowują walentynki
Jak koty odreagowują walentynki
3639
Obejrzyj
Walentynki już za nami. Dla części osób było to święto radosne, dla nadal poszukujących swojej drugiej połówki pewnie nie tak bardzo. Zwierzęta też mają uczucia, więc zobaczmy jak koty odreagowują smutek spowodowany tym dniem.
Chłopak emotikona Chłopak emotikona
Chłopak emotikona
3862
Obejrzyj
Opowieść o chłopaku, który miał smutną emotikonę.