Tag sowa - śmieszne filmiki

Bezszelestny sowi lot Bezszelestny sowi lot
Bezszelestny sowi lot
42
3
36993
Obejrzyj
Sowy posiadają osobliwą umiejętność, której pozazdrościć mogą jej wszystkie pozostałe, latające drapieżniki. Jest to niemalże bezszelestny lot. Jak to możliwe? Przekonajcie się sami!
Sówki tańczą do kamery Sówki tańczą do kamery
Sówki tańczą do kamery
3112
Obejrzyj
Kolejna udana reklama kamery GoPro. Tym razem w roli głównej wesoło tańczące sówki.
Sowa kontra policja - Rémi Gaillard Sowa kontra policja - Rémi Gaillard
Sowa kontra policja - Rémi Gaillard
2617
Obejrzyj
Nocne ptaki mogą być bardzo upierdliwe, zwłaszcza kiedy uprą się by ufajdać czyjś samochód. Ta sowa postanowiła nieco się odegrać na policji za wszystkie mandaty i inne małe grzeszki. Oczywiście w roli sowy wystąpi nie kto inny...
Bardzo Dziwne Filmiki - 29 Bardzo Dziwne Filmiki - 29
Bardzo Dziwne Filmiki - 29
3415
Obejrzyj
To już dwudziesta dziewiąta kompilacja dziwnych, szalonych, a przede wszystkim zabawnych filmików od Szczerego Jerry'ego. Jeśli chcecie zobaczyć, jakie dziwactwa skrywa internet to dobrze trafiliście. Nie czekajcie ani chwili...
Śmiech sowy Śmiech sowy
Śmiech sowy
21
2
12939
Obejrzyj
Jesteśmy wręcz pewni, że nie słyszeliście jak się śmieje sowa. Można latać po lesie wykrzykując dowcipy, licząc na to że jakaś sowa go usłyszy i się zaśmieje... albo po prostu obejrzeć ten filmik!
Gdy sowie jest za ciepło Gdy sowie jest za ciepło
Gdy sowie jest za ciepło
2665
Obejrzyj
Wysokie temperatury dokuczają wszystkim. Pewna sowa znalazła nietypowy sposób by się schłodzić. Wylądowała przy wentylatorze i skorzystała ze zdobyczy techniki.
Oswojona sowa Oswojona sowa
Oswojona sowa
3919
Obejrzyj
Najbardziej popularnymi zwierzakami domowymi są koty i psy. Warto więc zobaczyć oswojoną sowę. Dumbo wyraźnie przywiązał się do swojej właścicielki i nie boi się kamery.
Sowa i zderzenie z szybą Sowa i zderzenie z szybą
Sowa i zderzenie z szybą
3139
Obejrzyj
Zwierzakom przydarzają się różne rzeczy. Ta sowa uderzyła prosto w szybę restauracji. Pracownik lokalu postanowił się sprawdzić, czy zwierzak przeżył. Sprawdźcie i Wy dzięki temu nagraniu.
Transformująca sowa Transformująca sowa
Transformująca sowa
5303
Obejrzyj
Sowa, która zmienia swój wygląd zależnie od sytuacji. Czasami jest nastroszona, ale zdarza się również przerodzić jej w złowieszczego wampira.
Wystraszona sowa Wystraszona sowa
Wystraszona sowa
7397
Obejrzyj
Filmik przedstawia niezwykłą sowę, która przestraszona przez człowieka zmienia swój wygląd, troszkę upodabniając się do kota.