Tag spacer - śmieszne filmiki

Podróż po górskiej grani Podróż po górskiej grani
Podróż po górskiej grani
2568
Obejrzyj
Istnieje wiele ekstremalnych sportów, ale czasami samo chodzenie możemy do nich zaliczyć - na przykład kiedy mowa o chodzeniu po górskiej grani, czyli "ostrej krawędzi" łączącej dwie strony zbocza.
Spacer po stacji kosmicznej Spacer po stacji kosmicznej
Spacer po stacji kosmicznej
2740
Obejrzyj
Zastanawialiście się jak wygląda życie na stacji kosmicznej? Jak śpi się w miejscu, w którym nie ma grawitacji albo jak myje się tam zęby? Na te i na kilka innych pytań znajdziecie odpowiedź w tym filmiku.
Grzybobranie z Wiesławem Wszywką Grzybobranie z Wiesławem Wszywką
Grzybobranie z Wiesławem Wszywką
2507
Obejrzyj
Bohater popularnej serii "Kopsnij drina" zabiera nas na wycieczkę po lesie oraz małe grzybobranie, przy okazji oczywiście dzieląc się z nami życiowymi mądrościami. Z jakimi tym razem tematami się zmierzył? Sprawdźcie sami!
Wiosenny wiaterek w Islandii Wiosenny wiaterek w Islandii
Wiosenny wiaterek w Islandii
2853
Obejrzyj
Wśród licznych narzekań Polaków, jednymi z najczęstszych jest narzekanie na pogodę. Oto mały pokaz tego, jak sprawy z pogodą mają się w Islandii... wiosną. Wyobraźcie sobie jak muszą wyglądać tam burze.
Idę sobie... Idę sobie...
Idę sobie...
17
6
4183
Obejrzyj
Ciekawiło Was kiedyś co myślą ludzie, który chodzą po ulicach? A co jakby udało się wejść z mózgi ludzi i odczytać ich myśli? Posłuchajmy.
Dlaczego chihuahua nie biega po śniegu? Dlaczego chihuahua nie biega po śniegu?
Dlaczego chihuahua nie biega po śniegu?
9573
Obejrzyj
Pancho i jego właściciel postanowili wyjść na spacer. No cóż... Przynajmniej jeden z nich sobie pochodził... Przekonajcie się dlaczego nie warto zabierać ze sobą małego psa na głęboki śnieg.
Mama bawi się ze szczeniakami Mama bawi się ze szczeniakami
Mama bawi się ze szczeniakami
3176
Obejrzyj
Nie ma nic lepszego, niż matczyna miłość. Zwłaszcza kiedy dotyczy bandy małych, rozkosznych czworonogów.
Spacer z dzikami Spacer z dzikami
Spacer z dzikami
3628
Obejrzyj
W normalnych okolicznościach każdy by uciekał przed stadem dzików. Ta parka niczego się nie boi, ponieważ mają ze sobą swojego wiernego owczarka, który nieustępliwie odgania dziki od swoich właścicieli.
Najlepszy warszawski kandydat Najlepszy warszawski kandydat
Najlepszy warszawski kandydat
2198
Obejrzyj
Warszawa ma kandydata w wyborach samorządowych, który rozumie nas najlepiej. Jeden z najlepszych ludzi jakiego kiedykolwiek poznacie. Bezprecedensowy i jedyny w swoim rodzaju... tak to on, Człowiek Warga!
Simon nie chce iść na spacer Simon nie chce iść na spacer
Simon nie chce iść na spacer
3621
Obejrzyj
Morgan James ma dwa koty, Simona i Washa. Postanowił wyjść z nimi na spacer, by przeżyły coś nowego. Simon chyba nigdy mu tego nie daruje. Zobaczcie jak się cieszył, że jest na zewnątrz.
Pierwszy spacer po lodzie Pierwszy spacer po lodzie
Pierwszy spacer po lodzie
3556
Obejrzyj
Nikt z nas nie pamięta swojej pierwszej, czy drugiej zimy oraz odkryć jakie za sobą niosły. Na szczęście od czegoś są rodzice i kamera wideo. Zobaczcie jak słodko można odkrywać tajemnice jakie kryje zima.
Farmer i 5000 kaczek Farmer i 5000 kaczek
Farmer i 5000 kaczek
2503
Obejrzyj
Przedstawiamy bardzo nietypowego farmera z Chin. Posiada on 5000 kaczek i często zabiera je na spacery. Widok takiej grupy potrafi zrobić wrażenie.
Zaprzyjaźniony skunks Zaprzyjaźniony skunks
Zaprzyjaźniony skunks
3562
Obejrzyj
Co może się stać gdy na spacerze spotka się małego skunksa? Wbrew pozorom nie stało się nic z czego znane są te zwierzaki. W pobliżu znalazła się też rodzina skunksa.
Chcesz iść na spacer? Chcesz iść na spacer?
Chcesz iść na spacer?
2808
Obejrzyj
Psy bywają równie uparte jak koty. Jak najlepiej zwrócić ich uwagę, gdy jesteśmy ignorowani? Można na przykład spytać, czy nasz pupil ma ochotę na spacer.
Pies, który koniecznie chciał zdobyć gałąź Pies, który koniecznie chciał zdobyć gałąź
Pies, który koniecznie chciał zdobyć gałąź
3628
Obejrzyj
Zwykły spacer z psem. Zwierzak zauważa jednak zwisającą gałąź i postanawia ją zerwać. Okazuje się jednak, że nie będzie to takie łatwe. Zobaczcie szalone zmagania psa.
Z ukochaną nad morzem Z ukochaną nad morzem
Z ukochaną nad morzem
3860
Obejrzyj
Majówka to doskonały moment by wybrać się ze swoją drugą połówką na spacer. Tym mieszkającym nad morzem można polecić romantyczny spacer po plaży.