Tag sposób - śmieszne filmiki

Jak wrócić do byłej dziewczyny? Jak wrócić do byłej dziewczyny?
Jak wrócić do byłej dziewczyny?
2575
Obejrzyj
Cierpisz z powodu zakończenia długiego związku? Masz emocjonalne wahania i płaczesz po nocach w kącie? Czas wrócić do świata normalnych ludzi! Oto krótka instrukcja na to, jak wrócić do "byłej".
Powitanie holenderskiej drużyny Powitanie holenderskiej drużyny
Powitanie holenderskiej drużyny
2310
Obejrzyj
Pewna holenderska drużyna wymyśliła swoje unikalne przywitanie i zaprezentowała je przed jednym z meczów. Zdecydowanie nie można im odmówić pomysłowości, a także poczucia humoru. Jak wam się spodobało?
5 sposobów na... rzeczy bez sensu 5 sposobów na... rzeczy bez sensu
5 sposobów na... rzeczy bez sensu
2673
Obejrzyj
Tym razem autorzy serii "5 sposobów na..." postanowili pozostawić na boku przydatne i funkcjonalne wynalazki. W tym odcinku przedstawią pomysły na kilka gadżetów, które jak sami stwierdzili "są bez sensu".
Liść dobry na wszystko Liść dobry na wszystko
Liść dobry na wszystko
22
2
21198
Obejrzyj
Bywają takie momenty, kiedy trzeba sprawę rozwiązać szybko i bez zbędnego gadania. Jeden szybki ruch i temat się urywa... A co jest bardziej jednoznaczne i skuteczne niż szybki liść?
5 sposobów na imprezowe przekąski 5 sposobów na imprezowe przekąski
5 sposobów na imprezowe przekąski
3317
Obejrzyj
Lato większości z nas kojarzy się zapewne z wakacjami. Ich nieodłącznym elementem są imprezy i spotkania ze znajomymi. Jak przygotować się na takie spotkanie, kiedy znajdziemy się w roli gospodarza? Można ich zaskoczyć, choćby...
Sposób na interpretację wiesza Sposób na interpretację wiesza
Sposób na interpretację wiesza
2313
Obejrzyj
Matury już za nami, rok szkolny również dobiega końca, ale przydatnych ciekawostek nigdy za wiele. Zastanawialiście się kiedyś czy istnieje uniwersalny sposób na interpretację wierszy? Otóż istnieje! Obejrzycie i sprawdźcie sami!
5 sposobów na plastikowe butelki 5 sposobów na plastikowe butelki
5 sposobów na plastikowe butelki
3281
Obejrzyj
Do czego mogą przydać się nam plastikowe butelki, których "produkcja" diametralnie wzrasta, kiedy za oknem zaczynają pojawiać się wyższe temperatury? Przed wami pięć konkretnych pomysłów, ale przy odrobinie kreatywności z...
5 sposobów na gry imprezowe 5 sposobów na gry imprezowe
5 sposobów na gry imprezowe
2259
Obejrzyj
Nudzisz się na domówce? Twoi znajomi wkleili się w swoje smartfony i bardziej interesują ich powiadomienia z Facebooka? W filmiku znajdziesz kilka sposobów na to, jak rozruszać trochę towarzystwo.
Jak Azjaci oklejają paczki? Jak Azjaci oklejają paczki?
Jak Azjaci oklejają paczki?
3092
Obejrzyj
Chociaż trudno doszukać się w tym działaniu jakiejkolwiek logiki, to trzeba przyznać, że to z pewnością nie jest pierwszy karton, który ten chłopak okleił. Zachęcamy do obejrzenia!
Brak dźwięku w konsoli? To nie problem! Brak dźwięku w konsoli? To nie problem!
Brak dźwięku w konsoli? To nie problem!
4198
Obejrzyj
Co zrobilibyście po stwierdzeniu, że w waszej konsoli nie działa dźwięk? Myślę, że zweryfikowanie okablowania, wtyczek i tym podobnych byłoby pierwszym krokiem. Okazuje się jednak, że istnieje o wiele lepszy i bardziej...
5 sposobów na Dzień Matki 5 sposobów na Dzień Matki
5 sposobów na Dzień Matki
2948
Obejrzyj
W przypadku prezentów możemy iść na łatwiznę i kupić coś gotowego lub wykazać się inwencją twórczą i poświęcić trochę czasu na stworzenie czegoś wyjątkowego. Oto 5 sposobów, którymi możemy umilić naszym mamom ich święto.
Jak Afroamerykanie składają zamówienie w McDonald's? Jak Afroamerykanie składają zamówienie w McDonald's?
Jak Afroamerykanie składają zamówienie w McDonald's?
20
5
6147
Obejrzyj
Odrobina kreatywności, pomysł na kolejność, podkład muzyczny... Oto wszystko co potrzebne jest raperowi-amatorowi do złożenia zamówienia w restauracji McDonald's. Jak zareagowała obsługa? Sprawdźcie sami.
Jak zostać lewakiem? Jak zostać lewakiem?
Jak zostać lewakiem?
25
1
3017
Obejrzyj
Pośród wszystkich, internetowych poradników takiego jeszcze nie było. Oto instrukcja jak profesjonalnie zamienić się w "lewaka". Jeżeli myślałeś, że to taka prosta sprawa, to jesteś w wielkim błędzie.
Geniusz House of Cards Geniusz House of Cards
Geniusz House of Cards
2608
Obejrzyj
Każdy serialowy fan obejrzał już "House of Cards" lub ma tę pozycję na liście "Do obejrzenia". Produkcja zaskakuje i wciąga widza, ale przede wszystkim bardzo wysoko umieszcza poprzeczkę dla innych seriali. Oto kilka z...
5 sposobów na korki do wina 5 sposobów na korki do wina
5 sposobów na korki do wina
2641
Obejrzyj
Panowie prowadzący serię "5 sposobów na..." już niejednokrotnie udowodnili, że w łatwy sposób, możemy stworzyć wiele przydanych gadżetów. Tym razem znaleźli oni ciekawe zastosowania dla korków do wina.
5 sposobów na potrawy z grilla 5 sposobów na potrawy z grilla
5 sposobów na potrawy z grilla
2880
Obejrzyj
Przyjęło się, że jaskółka jest zwiastunem wiosny. Dobrze jednak wiemy, że wiosna zaczyna się wtedy, kiedy po raz pierwszy w sezonie poczujemy zapach rozpalonego grilla. Oto kilka ciekawych i prostych sposobów na urozmaicenie...