Tag star wars - śmieszne filmiki

Harrison Ford zaskakuje fanów Gwiezdnych Wojen Harrison Ford zaskakuje fanów Gwiezdnych Wojen
Harrison Ford zaskakuje fanów Gwiezdnych Wojen
2088
Obejrzyj
Premiera najnowszej części Gwiezdnych Wojen coraz bliżej, więc u wszystkich fanów serii rośnie napięcie i emocje. Trudno się dziwić ich reakcjom, szczególnie kiedy po drugiej stronie nagle pojawiał się aktor grający Hana Solo.
Tractor Wars: Mroczne widły Tractor Wars: Mroczne widły
Tractor Wars: Mroczne widły
3752
Obejrzyj
Gdyby za produkcją Gwiezdnych Wojen stali Polacy, film ten z pewnością wyglądałby zupełnie inaczej. Laserowe widły, kosmiczne traktory i zapierające wdech, polne krajobrazy... Przed wami Tractor Wars!
Gwiezdne Wojny w wersji anime Gwiezdne Wojny w wersji anime
Gwiezdne Wojny w wersji anime
2629
Obejrzyj
Oddanych fan "Gwiezdnych wojen" - Paul "OtaKing" Johnson, poświęcił 4 lata na stworzenie fanowskiego filmiku w klimacie anime z lat 80'. Mamy tu konfrontację dwóch zupełnie różnych klimatów, ale także setki godzin pracy nad...
Żart z Gwiezdnych Wojen - Rémi Gaillard Żart z Gwiezdnych Wojen - Rémi Gaillard
Żart z Gwiezdnych Wojen - Rémi Gaillard
5153
Obejrzyj
Rémi ponownie szaleje i tym razem postanowił kroczyć ścieżką mocy. Przechodnie, którzy padną ofiarą jego żartów przekonają się co to znaczy balansować pomiędzy dobrą, a złą stroną. Niech moc żartu będzie z nimi.
Gwiezdne Kozy - Zemsta Capów Gwiezdne Kozy - Zemsta Capów
Gwiezdne Kozy - Zemsta Capów
3379
Obejrzyj
W kozach drzemie wielka siła. Można ją porównać tylko i wyłącznie do mocy ze Star Wars! Najłatwiej się o tym przekonać, słuchając marszu imperialnego w wykonaniu tych niezwykłych stworzeń. Niech trawa będzie z Wami!
Wojska Imperium na lotnisku Wojska Imperium na lotnisku
Wojska Imperium na lotnisku
2911
Obejrzyj
Na lotnisku we Frankfurcie odnotowano spory ruch Wojsk Imperium. Widać, że najwyraźniej przygotowują się do inwazji. Ciekawe tylko na co? Na jakiś hotel? A może chcą przejąć władzę w Niemczech? Zobaczcie sami.
Fizyka w Star Wars Fizyka w Star Wars
Fizyka w Star Wars
3592
Obejrzyj
Po filmach i serialach trudno się spodziewać konsekwencji, jeśli chodzi o pełną zgodność z faktami. Niekiedy warto pominąć takie kwestie jak fizyka, żeby film wyglądał lepiej. Scifun wykaże Wam wszystkie nieprawidłowości w...
Fan Harryego Pottera kontra fan Star Wars Fan Harryego Pottera kontra fan Star Wars
Fan Harryego Pottera kontra fan Star Wars
4783
Obejrzyj
Z kumplami można się pokłócić o byle pierdołę, zwłaszcza jeśli ktoś zachowuje się jak dupek. No cóż, wtedy do akcji wchodzą wszystkie argumenty, a potem nawet i pięści. Ci goście poszli o krok dalej, ponieważ wyciągnęli zabawki...
Gwiezdne wojny z kotami Gwiezdne wojny z kotami
Gwiezdne wojny z kotami
7952
Obejrzyj
Pojawiły się pogłoski, że w kolejnych częściach Gwiezdnych Wojen będą występować koty. Z pewnością zwiększy to oglądalność kultowej serii. Już dziś zobaczcie fragment kociej edycji Gwiezdnych Wojen.
Mistrz Jedi w windzie Mistrz Jedi w windzie
Mistrz Jedi w windzie
3947
Obejrzyj
Czy istnieją na świecie ludzie, którzy posiadają moc Jedi? Okazuje się, że są takie osoby i do tego jeżdżą windą. Zobaczcie wesoły dowcip fanów Gwiezdnych Wojen.
Miecz świetlny domowej roboty Miecz świetlny domowej roboty
Miecz świetlny domowej roboty
4086
Obejrzyj
Chcesz poczuć się jak bohater Gwiezdnych Wojen? Okazuje się, że już dziś można stworzyć urządzenie podobne do miecza świetlnego. W tym przypadku jest to bardzo silny laser. Nie polecamy zabaw takim urządzeniem.
Walka Jedi oczami bohatera Walka Jedi oczami bohatera
Walka Jedi oczami bohatera
4734
Obejrzyj
Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda walka Jedi z Gwiezdnych Wojen patrząc z perspektywy bohatera? Ten bardzo dynamiczny filmik pokaże wam to wszystko co widzi rycerz Jedi w trakcie walki. Musicie zobaczyć koniecznie!
Walka jak w kinowym hicie Walka jak w kinowym hicie
Walka jak w kinowym hicie
5494
Obejrzyj
3 facetów postanowiło nakręcić krótki film, w którym walczą za pomocą broni z największych hitów kinowych. Bardzo dobre wykonanie i nawiązania do wielu produkcji - warto zobaczyć!
Niepokazywana wcześniej scena walki ze Star Wars Niepokazywana wcześniej scena walki ze Star Wars
Niepokazywana wcześniej scena walki ze Star Wars
3680
Obejrzyj
Swojska scena walki z mieczami świetlnymi. Zaskakujące zwroty akcji, niesamowity pokaz umiejętności walki bronią białą i traktor znikąd. To trzeba zobaczyć!
Czekoladowe imperium Czekoladowe imperium
Czekoladowe imperium
4450
Obejrzyj
Czekoladowe imperium atakuje, ostateczna bitwa jest blisko. Niech moc będzie z Wami.