Tag starość - śmieszne filmiki

Alzheimer's Cop Alzheimer's Cop
Alzheimer's Cop
2513
Obejrzyj
Był już Robocop, był Beverly Hills Cop, a teraz pora na Alzheimer's Copa! Postać ta różni się natomiast dość znacząco od dwóch wcześniejszych i... i... o czym to ja pisałem?
Siedem Osiem L - Jak nie zapomnieć Siedem Osiem L - Jak nie zapomnieć
Siedem Osiem L - Jak nie zapomnieć
3311
Obejrzyj
Młodsi użytkownicy mogą nie kojarzyć tej piosenki lub ledwie kojarzyć, ale był to swojego czasu hit na młodzieżowych listach przebojów. Duet mający na swoim koncie już kilka znanych przeróbek postanowił go odkopać i stworzyć...
Seniorzy vs Młodzieżowe teksty Seniorzy vs Młodzieżowe teksty
Seniorzy vs Młodzieżowe teksty
19
1
2759
Obejrzyj
Różnice pokoleń zauważalne są w zachowaniu, w podejściu do znacznej większości spraw, ale przede wszystkim w języku, którym posługują się osoby w określonym wieku. AbstrachujeTV zorganizowało mały quiz dla starszych osób, dając...
Ze starym psem takie numery nie przejdą Ze starym psem takie numery nie przejdą
Ze starym psem takie numery nie przejdą
2962
Obejrzyj
Życiowe doświadczenia często dają nam przewagę nad innymi. W przypadku psów najwidoczniej sprawa wygląda podobnie. Stary pies pokazuje młodemu kto tutaj rządzi, robiąc z niego "głupka" podczas zabawy w ganianego.
Cała prawda o babciach Cała prawda o babciach
Cała prawda o babciach
18
2
4345
Obejrzyj
Nikt nie może równać się ich sile perswazji i niezwykłym umiejętnościom gotowania. Te niezwykłe wojowniczki od pokoleń wyznaczają granice pomiędzy byciem napchanym, a byciem najedzonym. Mowa oczywiście o babciach, lecz nie...
Stara reklama supermarketu z 1993 roku Stara reklama supermarketu z 1993 roku
Stara reklama supermarketu z 1993 roku
2905
Obejrzyj
Kiedyś to były czasy i te fryzury... A nie teraz wszędzie te małe stoiska z e-papierosami i innym barachłem. Zobaczcie jak kiedyś przyciągało się klienta, zwłaszcza do tak znakomitego sklepu jak supermarket Jem.
Jak będzie wyglądać Twoje ostatnie 10 lat życia? Jak będzie wyglądać Twoje ostatnie 10 lat życia?
Jak będzie wyglądać Twoje ostatnie 10 lat życia?
3647
Obejrzyj
Filmik z akcji społecznej, propagującej zdrowy tryb życia. Sam możesz zdecydować jak będzie wyglądać Twoje ostatnie 10 lat życia. Będziesz cieszyć się niezłą kondycją czy cierpieć? Zadbaj o zdrowie już dziś!
Old Lady Gaga - Alejandro Old Lady Gaga - Alejandro
Old Lady Gaga - Alejandro
5000
Obejrzyj
Lady Gaga czterdzieści lat później w utworze pt: "Alejandro". Głos ma już trochę słabszy, no i ciało się już nieco postarzało.