Tag stopa - śmieszne filmiki

Odurzony kot Odurzony kot
Odurzony kot
5400
Obejrzyj
Pewien kot postanowił zabawić się ze stopą swojego właściciela. Pierwszy kęs spowodował u niego dziwną pauzę, a następnie dość dziwne, nawet jak na kota, zachowanie. Czyżby właściciel częściej musiał myć nogi?
Cyanide & Happiness: ślady stóp Cyanide & Happiness: ślady stóp
Cyanide & Happiness: ślady stóp
16
9
3916
Obejrzyj
Tym razem ekipa Cyanide & Happiness poruszyła poważny temat religii i ludzkiej egzystencji w ich świetle. Taki temat nie mógł jednak skończyć się poważnie. Na jaki pomysł tym razem wpadli autorzy tej popularnej serii?...
Uśmiechnięta stopa w akcji Uśmiechnięta stopa w akcji
Uśmiechnięta stopa w akcji
3121
Obejrzyj
Sposobów na nawiązanie kontaktu z drugą osobą albo nawet na podryw znajdziecie w sieci bez liku. Tym razem ktoś wpadł na bardzo oryginalny sposób i postanowił użyć w tym celu... swojej stopy. Zachęcamy do obejrzenia!
Wielka moc w małym klocku Wielka moc w małym klocku
Wielka moc w małym klocku
4565
Obejrzyj
Nie ma chyba gorszego bólu niż nadepnięcie gołą stopą na klocek Lego. Wielka moc drzemie w każdym klocku, a już zwłaszcza jeśli komuś nie chciało się ubierać kapci!
Smród stóp Smród stóp
Smród stóp
3102
Obejrzyj
Reklama, która zwala z nóg! Producent obuwia Geox, daje dobitnie do zrozumienia, że niektórzy z nas zamiast stóp mają broń biologiczną i że warto zainwestować w oddychające obuwie, aby nie szerzyć spustoszenia.
Ukryta kamera - obrzydliwe wino Ukryta kamera - obrzydliwe wino
Ukryta kamera - obrzydliwe wino
3984
Obejrzyj
Tym razem ekipa Just for Laughs idzie krok dalej i postanawia obrzydzić swoje ofiary. Zobaczcie co powiedzą niczego nie spodziewający się testerzy na lampkę domowego winka.
Ukryta kamera - masaż stopą Ukryta kamera - masaż stopą
Ukryta kamera - masaż stopą
11563
Obejrzyj
Żaden z facetów nie miał ochoty na masaż stopą. W końcu zapłacili za masowanie rękoma.