Tag straż miejska - śmieszne filmiki

Wojna wypowiedziana Straży miejskiej Wojna wypowiedziana Straży miejskiej
Wojna wypowiedziana Straży miejskiej
4157
Obejrzyj
Pewien mężczyzna z Wrocławia postanowił wziąć na celownik tamtejszą Straż miejską. W odróżnieniu od youtubowych krzykaczy wziął się za to w pełni profesjonalnie, a kolejne zwycięstwa postanowił "odznaczać" na swoim aucie.
Taksówka czy policja? Taksówka czy policja?
Taksówka czy policja?
4151
Obejrzyj
Sadam chyba ma problem z poruszaniem się po mieście, ponieważ nie potrafi odróżnić radiowozu od taksówki. Wychodzi z tego sporo zabawnych sytuacji. Miejmy nadzieję, że nikt go nie aresztuje!
Straż miejska na służbie Straż miejska na służbie
Straż miejska na służbie
3964
Obejrzyj
Za co dostają pieniądze strażnicy miejscy? Jak się okazuje, za miły wypoczynek i chwilę oddechu, której tak bardzo potrzebują. Czy na pewno o to chodzi w pracy tych ludzi? Zobaczcie jak dobrze można się wyspać na służbie.
Niezwykle pomysłowy fotoradar z Poręby Niezwykle pomysłowy fotoradar z Poręby
Niezwykle pomysłowy fotoradar z Poręby
3196
Obejrzyj
Strażnicy miejscy coraz bardziej zaczynają zaskakiwać swoją pomysłowością i niezwykłym kunsztem w ukrywaniu fotoradarów. Tu powstaje pytanie, czy to urządzenie na pewno powstało, by zapewniać bezpieczeństwo, czy może ma...
Kondycja polskich służb mundurowych - Wardega Kondycja polskich służb mundurowych - Wardega
Kondycja polskich służb mundurowych - Wardega
5822
Obejrzyj
Jeden z najsłynniejszych polskich prowokatorów znowu w akcji. Wardega tym razem przechadza się z butelką piwa obok policjantów i straży miejskiej. Czy mundurowi będą go gonić, gdy Wardega zacznie uciekać?