Tag strażak - śmieszne filmiki

Nie chcę być strażakiem! Nie chcę być strażakiem!
Nie chcę być strażakiem!
19
1
2646
Obejrzyj
Humorystyczny spot, łamiący tabu związane z osobami niepełnosprawnymi. Po takich produkcjach autorzy "słynnego spotu" o dopalaczach powinny spalić się ze wstydu.
Thug Life Radom - Dlaczego chciałbyś zostać strażakiem? Thug Life Radom - Dlaczego chciałbyś zostać strażakiem?
Thug Life Radom - Dlaczego chciałbyś zostać strażakiem?
6594
Obejrzyj
Strażak to zawód powszechnie ceniony. Małym chłopcom może podobać się wóz strażacki, mundur albo samo pomaganie ludziom podczas pożarów. Są też jednak osobliwe jednostki, którym podoba się coś innego. Radom!
Straszenie nowego członka załogi strażaków Straszenie nowego członka załogi strażaków
Straszenie nowego członka załogi strażaków
3539
Obejrzyj
Ciężkie jest życie nowego. W szkole i w wojsku kocą, ale i tak gorzej ma ten strażak. Koledzy z remizy postanowili go straszyć przez ponad rok. Najwyraźniej w straży pożarnej znacznie dłużej jest się "tym nowym".
Dlaczego nie warto zadzierać ze strażakami w GTA V Dlaczego nie warto zadzierać ze strażakami w GTA V
Dlaczego nie warto zadzierać ze strażakami w GTA V
4171
Obejrzyj
Jak wiadomo w GTA jest całkiem sporo przemocy, ale chyba nikt nie spodziewał się takiego zachowania po strażakach. Jak widać ci jegomoście w razie potrzeby walczą nie tylko z ogniem, ale również z namolnymi kierowcami. Kto by...
Straż jedzie do pożaru i niszczy okoliczne auta torując drogę Straż jedzie do pożaru i niszczy okoliczne auta torując drogę
Straż jedzie do pożaru i niszczy okoliczne auta torując drogę
4005
Obejrzyj
Priorytetem strażaków powinno być ugaszenie pożaru i ratowanie ludzkiego życia, a nie dbanie o własność mieszkańców. Tak przynajmniej jest w Montrealu, gdzie tamtejsi strażacy nie bawią się w przeciskanie się między samochodami.
Wyciąganie kotka spod kontenera Wyciąganie kotka spod kontenera
Wyciąganie kotka spod kontenera
2785
Obejrzyj
Strażacy to niesamowici ludzie. Chodzą tam gdzie nikt inny nie ma odwagi. Ratują ludzi z sytuacji, w których nikt inny by sobie nie poradził. A przede wszystkim ratują życie każdego. Najlepszym przykładem będzie ten mały kotek,...
Niesamowity latający strażak Niesamowity latający strażak
Niesamowity latający strażak
3566
Obejrzyj
Myślicie, że brak drabiny jest przeszkodą dla typowego, rosyjskiego strażaka? W żadnym wypadku! Wystarczy tylko odrobina myśli technicznej, całe mnóstwo wody, no i oczywiście rosyjska pomysłowość. Zobaczcie sami.
My Słowianie - Odpowiedź Strażaków My Słowianie - Odpowiedź Strażaków
My Słowianie - Odpowiedź Strażaków
4854
Obejrzyj
Tą piosenkę zna już chyba każdy. Śpiewały ją kobiety, swoją wersję mają panowie, a teraz przyszła kolej na grupy zawodowe. Zobaczcie co takiego mają w sobie strażacy, czego nie ma nikt inny.
Zbyt szybka straż pożarna Zbyt szybka straż pożarna
Zbyt szybka straż pożarna
9693
Obejrzyj
Praca strażaków wymaga przede wszystkim szybkości i skuteczności. Co się dzieje, kiedy strażacy próbują być zbyt szybcy? Na pewno nie wyniknie z tego nic dobrego. Zobaczcie co się stało.
Strażak uratował kociaka po pożarze Strażak uratował kociaka po pożarze
Strażak uratował kociaka po pożarze
2995
Obejrzyj
Nawet po małym pożarze należy przeszukać wszystkie pomieszczenia, aby upewnić się, że żadna istota nie potrzebuje naszej pomocy. Może się trafić, że uratujemy życie małemu, ślicznemu kociakowi. To właśnie zrobił strażak....
Strażak i mały kotek Strażak i mały kotek
Strażak i mały kotek
5143
Obejrzyj
Warto jest ratować życie nie tylko ludzi ale i zwierząt. Zobaczcie nagranie z uratowania małego kotka. Dzielny strażak, przeszukując zadymiony dom, znalazł nieprzytomnego zwierzaka. Postanowił go uratować.
Spalanie magnezu w dłoni Spalanie magnezu w dłoni
Spalanie magnezu w dłoni
2820
Obejrzyj
Dzisiejsza technologia pozwala uchronić się nawet przed ekstremalnie wysokimi temperaturami. Pewien amerykański strażak prezentuje działanie substancji ochronnej. Podpala przy tym magnez do temperatury 3000 stopni Celsjusza nie...
Ukryta Kamera - Strażacy zamawiają Pizzę Ukryta Kamera - Strażacy zamawiają Pizzę
Ukryta Kamera - Strażacy zamawiają Pizzę
4207
Obejrzyj
Strażacy błyskawicznie decydują, że ważniejsza jest ciepła pizza od gorącej (potencjalnie spalonej) kobiety. Wszystko to na oczach ofiar dowcipu, którzy próbują wyrazić swoje oburzenie.
Najgorszy strażak na świecie Najgorszy strażak na świecie
Najgorszy strażak na świecie
5402
Obejrzyj
Gdy za gaszenie pożaru zabierają się ślepi strażacy, możemy mieć pewność, że dom spali się aż do fundamentów.
Podwodny wóz strażacki Podwodny wóz strażacki
Podwodny wóz strażacki
4887
Obejrzyj
Gdy droga zamienia się w rzekę, dojazd na miejsce akcji może być utrudniony. Nie jest to jednak żadną przeszkodą dla australijskich strażaków, zdecydowanych przetestować wóz w starciu z żywiołem.
Potrzebni strażacy Potrzebni strażacy
Potrzebni strażacy
3675
Obejrzyj
Strażacy musieli bardzo szybko reagować, bo sytuacja była niebezpieczna. Ciekawe czy wszyscy mają takie halucynacje po tym płynie.