Tag superbohater - śmieszne filmiki

Batman: prawo jazdy Batman: prawo jazdy
Batman: prawo jazdy
15887
Obejrzyj
Nikt kto nie zdawał egzaminu na prawo jazdy w Gotham nie powinien nazywać siebie prawdziwym kierowcą. Tak obowiązują inne zasady, a ustalał je oczywiście nikt inny jak Batman we własnej osobie.
10 faktów o Supermanie 10 faktów o Supermanie
10 faktów o Supermanie
2699
Obejrzyj
Wielkimi krokami zbliża się premiera filmu Batman vs Superman. O ile pierwszy z wymienionych bohaterów jest dość popularny w internecie, o tyle rzadko widuje się w sieci tego drugiego. Ten filmik to dobra okazja by uzupełnić...
Cyanide & Happiness: Człowiek-mól Cyanide & Happiness: Człowiek-mól
Cyanide & Happiness: Człowiek-mól
3313
Obejrzyj
Nie wszystkich superbohaterów można wrzucić do jednego worka i nie ulega to wątpliwości. Jeżeli mowa o superbohaterze stworzonym przez Cyanide... to mamy stuprocentową pewność, że będzie on inny niż wszyscy.
Batman vs Superman - usunięta scena Batman vs Superman - usunięta scena
Batman vs Superman - usunięta scena
2987
Obejrzyj
Mało kto wie, ale Jimmy Kimmel wystąpił w scenie filmu Batman vs Superman. Niestety jego rola była zbyt charakterystyczna i scenę zdecydowano się wyciąć. Właściwa akcja zaczyna się od 3 minuty.
50 rzeczy, których nie wiesz o Deadpool'u 50 rzeczy, których nie wiesz o Deadpool'u
50 rzeczy, których nie wiesz o Deadpool'u
2880
Obejrzyj
Dzisiaj premiera filmu z komiksowym bohaterem Deadpoolem, czyli najbardziej niepokornym elementem uniwersum Marvela. Osoby, które nigdy nie miały styczności z komiksem, a planują udać się do kina mogą zacząć od listy tych...
5 sposobów na... studenckie supermoce 5 sposobów na... studenckie supermoce
5 sposobów na... studenckie supermoce
3029
Obejrzyj
Życie studenta łatwe nie jest. Nic dziwnego, że niektórzy, by przetrwać okres wyższej edukacji, muszą posługiwać się supermocami. Przed wami 5 sposobów na "studenckie supermoce", które mogą przydać się nie tylko samym studentom.
10 faktów na temat Spider-mana 10 faktów na temat Spider-mana
10 faktów na temat Spider-mana
3113
Obejrzyj
Spiderman jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych, komiksowych postaci. Firma Marvel zmieniała wielokrotnie koncepcję na przygody człowieka pająka i przeplatała jego losy z innymi bohaterami ogromnego uniwersum. Przed wami 10...
Cyanide & Happiness: Zbrodnia nie popłaca Cyanide & Happiness: Zbrodnia nie popłaca
Cyanide & Happiness: Zbrodnia nie popłaca
3240
Obejrzyj
Jedna z najlepszych, rysunkowych serii, które poznał internet powraca. Tym razem Cyanide & Happiness przedstawia napad na bank i dylemat superbohatera. Zachęcamy do obejrzenia!
Kosmiczna podróż Supermana Kosmiczna podróż Supermana
Kosmiczna podróż Supermana
1993
Obejrzyj
Życie superbohatera nie jest łatwe, a już zwłaszcza kiedy jest się wybranym do podróży w kosmos. Oczywiście nie mówimy tutaj o prawdziwym Supermanie lecz o jego figurce, którą jeden z naukowców postanowił wykorzystać do...
Rodzaje Superbohaterów Rodzaje Superbohaterów
Rodzaje Superbohaterów
5337
Obejrzyj
Nowy materiał od chłopaków z Abstrachuje. Supersiła, superprędkość i super... to chyba nie ten film. Zobaczcie trochę innych superbohaterów niż przyzwyczaiły was komiksy. Mnóstwo śmiechu gwarantowane.
Superbohaterowie na imprezie Superbohaterowie na imprezie
Superbohaterowie na imprezie
3873
Obejrzyj
Okazuje się, że superbohaterowie także lubią dobrze się bawić. Czym może się skończyć impreza, na której zjawią się najbardziej popularni z nich? Z pewnością ogromnymi zniszczeniami.
Ukryta Kamera - Superdzieciak powstrzymuje złodzieja Ukryta Kamera - Superdzieciak powstrzymuje złodzieja
Ukryta Kamera - Superdzieciak powstrzymuje złodzieja
4301
Obejrzyj
Mały chłopiec w kostiumie superbohatera zatrzymuje jedną ręką złodzieja, który próbuje uciec swoją sportową furą. Jako, że tylko starsi ludzie dawali się na to nabrać, tylko ich z rozdziawionymi ustami zobaczycie!
Najśmieszniejsze sceny z filmu Avengers Najśmieszniejsze sceny z filmu Avengers
Najśmieszniejsze sceny z filmu Avengers
27
1
6811
Obejrzyj
Trudno nazwać te sceny scenami walki, gdyż takie raczej się tu nie odbyły. Tylko Hulk może sprowadzić półboga Lokiego na ziemię.
Disassembled - bohaterowie po godzinach Disassembled - bohaterowie po godzinach
Disassembled - bohaterowie po godzinach
3247
Obejrzyj
Nie jest łatwo być obdarzonym nadludzką mocą, oprócz wielkiej odpowiedzialności, czyhają na nich także problemy dnia codziennego. przekonajcie się sami w tej animacji.
Sylwestrowy Superman czuwa Sylwestrowy Superman czuwa
Sylwestrowy Superman czuwa
6247
Obejrzyj
Sylwestrowa noc może wydawać się niebezpieczna z powodu rozbitego szkła i fajerwerków. Na szczęście anonimowy bohater jest na posterunku, gotów nieść pomoc każdemu potrzebującemu.
Jak zostać superbohaterem? Jak zostać superbohaterem?
Jak zostać superbohaterem?
4957
Obejrzyj
To proste! Wymyśl swój nowatorski strój oraz znak dzięki, któremu będziesz rozpoznawany.