Tag świat - śmieszne filmiki

"Beksy" w Matura to bzdura
"Beksy" w Matura to bzdura
14823
Obejrzyj
Trwają właśnie egzaminy gimnazjalne. Wszystkim osobom, które uważają, że słabo im poszło, polecamy obejrzenie tego filmiku. Dowartościujecie się widząc osoby, przed którymi zdecydowanie trudniejszy egzamin, czyli matura, a ich...
Najwięksi szczęściarze świata Najwięksi szczęściarze świata
Najwięksi szczęściarze świata
4413
Obejrzyj
Jeżeli myślisz, że miałeś szczęście, bo znalazłeś złotówkę na chodniku, to jak nazwać osobę, która tylko przez kąt uderzenia i bycie w ruchu przeżyła uderzenie przez pociąg? Tę i wiele innych sytuacji znajdziecie w tej...
Podróż dookoła świata z Remi Gaillardem Podróż dookoła świata z Remi Gaillardem
Podróż dookoła świata z Remi Gaillardem
2694
Obejrzyj
Remi Gaillard, czyli ojciec internetowych pranków oraz prawdopodobnie jeden z najbardziej znanych francuzów na świecie zabiera nas w muzyczno-taneczną podróż po świecie. Zobaczcie jak wyglądają oglądający jego kanał ludzie z...
Świat bez kobiet Świat bez kobiet
Świat bez kobiet
3205
Obejrzyj
Wyobraźcie sobie, że świat został podzielony na pół i każda z płci dostała własną półkulę. Jesteście ciekawi jak wtedy wyglądałby świat? Przed wami jego męska część!
10 największych farciarzy na świecie 10 największych farciarzy na świecie
10 największych farciarzy na świecie
3618
Obejrzyj
Niektórzy uważają, że mają szczęście, kiedy znajdą na ulicy dwa złote, inni, kiedy zdadzą test, w którym wybierali losowe odpowiedzi. Są jednak ludzie, którym szczęście ocaliło życie i to nawet w kompletnie beznadziejnych...
Gdyby na świecie mieszkało 100 osób Gdyby na świecie mieszkało 100 osób
Gdyby na świecie mieszkało 100 osób
2900
Obejrzyj
Kiedy mówi się o dużych liczbach, często wiele informacji zwyczajnie przestaje być miarodajne. Zachowując prawdziwe proporcje możecie przekonać się jak wyglądałby świat, gdyby na świecie pozostała tylko setka ludzi.
Rozwój populacji na świecie Rozwój populacji na świecie
Rozwój populacji na świecie
3059
Obejrzyj
Z pewnością wiecie, że świat jest coraz gęściej zaludniony i mieszańców przybywa w sporym tempie. Dzięki tej symulacji możecie zobaczyć jak wyglądało to od pierwszych lat naszej ery. Wstęp do niej trwa około minuty.
Wyjście z więzienia po 44 latach Wyjście z więzienia po 44 latach
Wyjście z więzienia po 44 latach
2900
Obejrzyj
Niedługi filmik przedstawiający historię mężczyzny, który spędził w więzieniu 44 lata i niedawno wyszedł na wolność. Ogrom zmian, które zaszły w tym czasie bardzo go zaskoczył. Zupełnie jakby znalazł się w innym świecie.
Matura to bzdura - flagi świata Matura to bzdura - flagi świata
Matura to bzdura - flagi świata
2389
Obejrzyj
Tomasz Kammel, czyli znany prezenter telewizyjny gościnnie w "Matura to bzdura". Przeprowadził on mały test ze znajomości flag państw. Odpowiedzi są naprawdę "wyjątkowe", ale większość powoduje, że opadają ręce.
Świat ludzi (Rémi Gaillard) Świat ludzi (Rémi Gaillard)
Świat ludzi (Rémi Gaillard)
2149
Obejrzyj
Rémiego Gaillarda chyba nie trzeba nikomu przedstawić. Z czystym sumieniem można nazywać go ojcem internetowych pranków. Tym razem Rémi powraca z banalnym, z pozoru, żartem. Kiedy jednak zastanowić się nad ogólnym przesłaniem,...
Animowana mapa cywilizacji Animowana mapa cywilizacji
Animowana mapa cywilizacji
2870
Obejrzyj
Jak wyglądały początki najstarszych cywilizacji? Jak później wyglądały zmiany i ich rozwój z upływem lat? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w tym filmiku. Od początku cywilizacji po czasy współczesne. Zachęcamy do obejrzenia!
Najdziwniejsze zawody na świecie Najdziwniejsze zawody na świecie
Najdziwniejsze zawody na świecie
3866
Obejrzyj
Gdybyście mieli wybrać najdziwniejszy zawód na świecie, to jaką konkretnie profesję byście wskazali? Przed wami lista dziesięciu, najdziwniejszych zawodów świata. Znaleźlibyście tam coś dla siebie?
Jak widzą psy? Jak widzą psy?
Jak widzą psy?
3390
Obejrzyj
Zastanawialiście się kiedyś jak byłoby patrzeć na świat oczami zwierząt? Oto filmik, w którym zobaczycie jak wygląda to z perspektywy psa. Zachęcam do obejrzenia!
Nie ufaj mapom Nie ufaj mapom
Nie ufaj mapom
3468
Obejrzyj
W filmiku pokazana jest dość ciekawa zależność, związana z mapami znanymi nam choćby ze szkoły. Zdawaliście sobie z tego sprawę? Czy nigdy przedtem nie zwróciło to waszej uwagi?
Świat bez internetu Świat bez internetu
Świat bez internetu
3113
Obejrzyj
Co by się stało, gdyby nie było internetu? Świat na pewno stałby się znacznie nudniejszym miejscem niż jest teraz. Chłopacy z Abstrachuje postanowili nieco przybliżyć Wam tę wizję.
Problemy dziewczyn Problemy dziewczyn "pierwszego świata"
Problemy dziewczyn "pierwszego świata"
3273
Obejrzyj
Czy bycie dziewczyną jest łatwe? Oczywiście, że nie! Na filmiku kilkanaście sytuacji, które uświadomią Wam jak trudne jest życie płci żeńskiej.