Tag święta - śmieszne filmiki

Najgorszy prezenty od Mikołaja Najgorszy prezenty od Mikołaja
Najgorszy prezenty od Mikołaja
2218
Obejrzyj
Gdybyście mieli odpowiedzieć na szybko, co jest najgorszym prezentem od Mikołaja, to co by to było? Jeżeli uda wam się wymyślić coś kreatywnego możecie to bez problemu porównać z odpowiedziami widzów Beczki.
Przetrwaj Wielkanoc jak Szef Przetrwaj Wielkanoc jak Szef
Przetrwaj Wielkanoc jak Szef
3256
Obejrzyj
Nie czujesz się zbyt dobrze podczas Wielkanocy? Mały, wulgarny poradnik jak dać sobie radę.
Szopka u Szwagra Szopka u Szwagra
Szopka u Szwagra
7817
Obejrzyj
Antkowi w końcu zebrało się na życzenia noworoczne. Co prawda jest już końcówka stycznia, ale jemu to najwyraźniej nie przeszkadza. Niestety Szwagier ma zupełnie inne problemy niż późne życzenia. Poza tym że brakuje mu gotówki...
Hobbit: Wigilia w Śródziemiu Hobbit: Wigilia w Śródziemiu
Hobbit: Wigilia w Śródziemiu
3003
Obejrzyj
Sauron spędza sen z powiek wszystkim mieszkańcom Śródziemia, dlatego najwięksi czarodzieje zebrali się razem, by zdecydować co z nim zrobić... Przybył Gandalf Szary, Saruman Biały i... Święty Mikołaj? To na pewno nie wróży nic...
Jeżowe święta Jeżowe święta
Jeżowe święta
3660
Obejrzyj
Gdyby komuś było mało słodyczy na święta, to mamy coś specjalnego! Co to za święta bez zwierzaków przebranych w stroje mikołaja? Tym razem kandydatami na grubego gościa w kubraku są jeże!
Świąteczne życzenia od szalonego Norwega Świąteczne życzenia od szalonego Norwega
Świąteczne życzenia od szalonego Norwega
3898
Obejrzyj
Wszyscy kochamy Apetora i jego niecodzienne harce na lodzie. No bo w końcu co to byłaby za zima bez jego wesołych podrygów i picie wódki na lodzie! Oczywiście poza swoimi szaleństwami postanowił przekazać Wam świąteczne życzenia.
Świąteczne problemy Świąteczne problemy
Świąteczne problemy
2751
Obejrzyj
Ktoś mądry kiedyś powiedział, że Polak składa się z ciała, duszy i narzekania. Nie inaczej jest w święta, kiedy zamiast się cieszyć, szukamy dziury w całym. Grupa Szparagi przedstawi nasze największe, świąteczne problemy.
Duch świąt na wigilii w Węgorzewie Duch świąt na wigilii w Węgorzewie
Duch świąt na wigilii w Węgorzewie
3014
Obejrzyj
Święta to czas radości, prezentów i serdeczności dla drugiego człowieka. Niestety ten jegomość chyba za bardzo skupił się na swojej zupce, by być serdecznym dla innych.
Dziesięć typowych świątecznych sytuacji Dziesięć typowych świątecznych sytuacji
Dziesięć typowych świątecznych sytuacji
2770
Obejrzyj
Wielu z nas czeka na święta z niecierpliwością. To czas magii, serdeczności oraz prezentów. Oczywiście całe to piękno nie oznacza, że wszystko jest idealne w świętach. Grupa Ponki przygotowała dla Was dziesięć typowych...
Spocko Święta Spocko Święta
Spocko Święta
1990
Obejrzyj
Spock postanowił się nieco uwolnić od kapitana Kirka i wyjechać do siebie na święta. To miała być miła wizyta, jednakże rodzina Spocka nie jest zbyt miła.
Brat bliźniak u Szwagra Brat bliźniak u Szwagra
Brat bliźniak u Szwagra
10759
Obejrzyj
Do Szwagra postanowił przyjechać jego brat bliźniak. Oczywiście gości trzeba ugościć, lecz niestety Szwagrowi skończyły się jego trunki. Na szczęście Antek zawsze przyjdzie mu z pomocą.
Co koty widzą w święta Co koty widzą w święta
Co koty widzą w święta
4231
Obejrzyj
Święta to szczególny czas nie tylko dla ludzi, ale również dla zwierząt. Zwłaszcza dla kotów, które uwielbiają małe zwisające przedmioty i zabawę w miejscach, w których nie powinny być. Na święta lepiej pilnujcie swoich...
Krótka historia (nie)wesołych świąt Krótka historia (nie)wesołych świąt
Krótka historia (nie)wesołych świąt
2668
Obejrzyj
Święta już coraz bliżej, ale czy to na pewno czas radości? Okazuje się, że Martin ma mieszane uczucia co do tego okresu i pokaże Wam, że święta mogą być niewesołe.
Kartka świąteczna od Birdbox Kartka świąteczna od Birdbox
Kartka świąteczna od Birdbox
2790
Obejrzyj
Zwykłe kartki w dzisiejszych czasach to nuda, zwłaszcza kiedy można wysłać komuś śmieszny filmik, albo interaktywną kartkę. Na szczęście studio Birdbox postanowiło zrobić coś nietuzinkowego i stworzyło tę niesamowitą kartkę...
Świąteczna ballada o cyckach Świąteczna ballada o cyckach
Świąteczna ballada o cyckach
26
1
7771
Obejrzyj
Święta już coraz bliżej, a co można podarować swojemu chłopakowi? Odpowiedź jest zbyt prosta i oczywista, by w ogóle o tym pisać! Na szczęście Wojtek Szumański chętnie o tym zaśpiewa wraz ze swoją nową balladą o cyckach.
Mariah Carey - All I Want For Christmas Is You w 20 stylach Mariah Carey - All I Want For Christmas Is You w 20 stylach
Mariah Carey - All I Want For Christmas Is You w 20 stylach
3433
Obejrzyj
Nadeszła pora by na całego rozkręcić świąteczne szaleństwo. Co może być do tego lepsze niż piosenka? Oczywiście piosenka zaśpiewana w więcej niż jednym stylu! Chyba każdy zna piosenkę Mariah Carey - All I Want For Christmas Is...