Tag święta - śmieszne filmiki

Kot Simona - Kocimiętka Kot Simona - Kocimiętka
Kot Simona - Kocimiętka
4272
Obejrzyj
Zbliżają się święta, więc warto obdarować nie tylko swoich bliskich, ale również i nasze zwierzaki. Nie zapomniał o tym Simon, który postanowił dać swojemu kotu odrobinę kocimiętki. Jak się to skończyło? Przekonajcie się sami.
Wesołych świąt, czy jakoś tak Wesołych świąt, czy jakoś tak
Wesołych świąt, czy jakoś tak
3474
Obejrzyj
U każdego święta wyglądają nieco inaczej. Są inne dania, siada się do herbaty z prądem lub bez, albo królują kolędy śpiewane przez nas lub przez telewizor. Ten gość pokaże wam bardzo dziwny sposób na spędzanie świąt. No, cóż......
Otwieranie piwa karpiem Otwieranie piwa karpiem
Otwieranie piwa karpiem
4250
Obejrzyj
Ho ho ho. Prezenty już rozdane, ale nikt nie pomyślał, żeby podarować Ci na gwiazdkę otwieracz? Nic nie szkodzi. Weź jedno z wigilijnych dań ze stołu, a może Ci się uda otworzyć browara. Nie udało się? To chwytaj za karpia, a...
Co mówią: Przy świątecznym stole Co mówią: Przy świątecznym stole
Co mówią: Przy świątecznym stole
5174
Obejrzyj
Pewnie już byliście u rodziny na Wigilii, ale na pewno czeka was jeszcze kolejna wizyta. Ciekawe co usłyszycie przy świątecznym stole. Na szczęście chłopaki z Abstrachuje postanowili przygotować was na rozmowy przy świątecznym...
Nietypowa Wigilia - Kisiel Nietypowa Wigilia - Kisiel
Nietypowa Wigilia - Kisiel
5476
Obejrzyj
Nietypowa czy typowa wigilia. To już zostawiamy waszej ocenie. W każdym razie Kisiel po raz kolejny nagrał bardzo fajny materiał, tym razem odnośnie spędzania wigilii w rodzinnym gronie.
Opowieść Wigilijna u Szwagrów Opowieść Wigilijna u Szwagrów
Opowieść Wigilijna u Szwagrów
14974
Obejrzyj
Szwagry mają pełne ręce roboty na święta. Jakby nie dość było szykowania wigilijnej słoniny, to jeszcze dostają specjalne zadanie od świętego Mikołaja. Na pewno będzie się działo i to sporo. Zobaczcie, jak wyglądają święta u...
All I want for Christmas is You - Wersja z Chatruletki All I want for Christmas is You - Wersja z Chatruletki
All I want for Christmas is You - Wersja z Chatruletki
2893
Obejrzyj
Świąteczne szaleństwo już każdemu uderza do głowy, a zwłaszcza Youtuberom. Co powiecie na szalone, nietuzinkowe wykonanie jednego z naszych ulubionych utworów na święta? Na pewno będzie się działo.
Świąteczny taniec kotków Świąteczny taniec kotków
Świąteczny taniec kotków
5269
Obejrzyj
Specjalnie dla was grupa małych kotków wykona wyjątkowy, świąteczny taniec. Święta coraz bliżej, więc zwierzaki też wczuwają się w ich klimat. Zobaczcie sami.
Bezdomne święta Bezdomne święta
Bezdomne święta
4569
Obejrzyj
Wszyscy znamy i lubimy filmiki od SA Wardegi. Ten filmik jest nieco inne, ale pokazuje, że wariaci z Youtuba też mają serce na właściwym miejscu. Tym razem zamiast ganiać się z policją i wygarniać głupie numery, Wardega...
Chuck Norris i epicki szpagat na święta Chuck Norris i epicki szpagat na święta
Chuck Norris i epicki szpagat na święta
31
1
7125
Obejrzyj
Wszyscy wiemy, że Chuck prowadził obydwie ciężarówki w trakcie szpagatu Van Damme'a i nie mógł sam w tym momencie zrobić nic równie epickiego. Na szczęście Chuck postanowił nadrobić stratę i zrobić dla was szpagat z okazji świąt.
Kot Simona - Zemsta elektronicznego Mikołaja Kot Simona - Zemsta elektronicznego Mikołaja
Kot Simona - Zemsta elektronicznego Mikołaja
3165
Obejrzyj
Święta za pasem, a przygody Kota Simona z elektronicznym Mikołajem się nie kończą. Tym razem nasz ulubiony kot, kombinuje w jaki sposób przejąć posłanie na własność. Czy uda mu się zyskać miejsce do spania? Zobaczcie sami.
Kot Simona - Kot kontra Mikołaj Kot Simona - Kot kontra Mikołaj
Kot Simona - Kot kontra Mikołaj
3983
Obejrzyj
Święta już coraz bliżej i w naszych domach pojawiają się świąteczne ozdoby. Na nieszczęście Kot Simona nie potrafi się zaprzyjaźnić z kominkowym Mikołajem. Zobaczcie pojedynek plastikowego Mikołaja z przezabawnym kotem.
Przemyślenia Niekrytego Krytyka: Kevin Sam w Nowym Jorku Przemyślenia Niekrytego Krytyka: Kevin Sam w Nowym Jorku
Przemyślenia Niekrytego Krytyka: Kevin Sam w Nowym Jorku
2989
Obejrzyj
Święta coraz bliżej, więc na pewno zobaczymy przygody Kevina. Niekryty Krytyk postanowił podzielić się z nami swoimi przemyśleniami na temat drugiej części legendarnego, świątecznego filmu.
Zakonnica na jeżdżący fortepianie Zakonnica na jeżdżący fortepianie
Zakonnica na jeżdżący fortepianie
3370
Obejrzyj
Święta coraz bliżej i przydałoby się odrobina świątecznego ducha. Na szczęście na ratunek przyjeżdża na zakonnica, na swoim fortepianie. Już brzmi dziwnie? Co powiecie na to, że zakonnica nie do końca jest normalna? Zobaczcie...
Wielkanocny Koń Rafał (seria 2, odcinki 5 i 6) Wielkanocny Koń Rafał (seria 2, odcinki 5 i 6)
Wielkanocny Koń Rafał (seria 2, odcinki 5 i 6)
6762
Obejrzyj
Z uwagi na panującą aurę pogodową w święta proponujemy Wielkanocny odcinek kreskówki Koń Rafał - w sam raz na te święta.
Światełka z podtekstem Światełka z podtekstem
Światełka z podtekstem
5352
Obejrzyj
Rada Miasta Brighton następnym razem zastanowi się dwa razy przed zatrudnieniem elektryka montażysty na święta. Oto kilka numerów, które wyciął pan elektryk.