Tag szop - śmieszne filmiki

Domowy szop pracz Domowy szop pracz
Domowy szop pracz
5398
Obejrzyj
Szopy trudno zaliczyć do zwierząt domowych, chociaż znane są głównie z tego, że buszują po przydomowych śmietnikach. Ten zwierzak trafił nieco lepiej, a aby się odwdzięczyć swoim gospodarzom postanowił zrobić małe pranie.
Szopy są zarąbiste Szopy są zarąbiste
Szopy są zarąbiste
4591
Obejrzyj
Szopy to jedne z najbardziej niesamowitych stworzeń jakie uda Wam się zobaczyć. Są całkiem sprytne, choć nie raz robią jakąś głupotę, która podbija internet. Zobaczcie ich najfajniejsze akcje.
Szop wie jak pstrykać Szop wie jak pstrykać
Szop wie jak pstrykać
3199
Obejrzyj
Szopy to naprawdę słodkie stworzonka. Zwłaszcza kiedy robią coś tak ludzkiego, jak pstrykanie folią bąbelkową. Sami to lubimy i naprawdę uwielbiamy tę czynność. Zobaczcie, jak radzą sobie z tym zwierzątka.
Szop wcina winogrona Szop wcina winogrona
Szop wcina winogrona
4056
Obejrzyj
Pewna kultura przy stole obowiązuje każdego. Pod tę zasadę łapią się też zwierzaki, nawet jeśli to szop pracz prosto z Rosji.
Akrobatyczny szop Akrobatyczny szop
Akrobatyczny szop
2499
Obejrzyj
Tego z pewnością jeszcze nie widzieliście. Szop chcąc przejść na drugą posesję, przechodzi po kablach od linii telefonicznej. Odwaga i umiejętności tego zwierzaka zasługują pełen podziw.
Szop komornik Szop komornik
Szop komornik
3205
Obejrzyj
"Tym razem tylko dywan proszę pani, lecz jeśli pojutrze nie będzie resztek po obiedzie w śmietniku, to zabiorę też wycieraczkę i ogrodowe krasnale"
Głupi Jaś z pociesznym stadkiem Głupi Jaś z pociesznym stadkiem
Głupi Jaś z pociesznym stadkiem
3752
Obejrzyj
Te małe Ostronosy, ssaki z rodziny szopowatych, nie dadzą za wygraną tak łatwo. Będą ścigać torebkę z żarciem do upadłego!