Tag szpital - śmieszne filmiki

Cyanide & Happiness: Transplantacja Cyanide & Happiness: Transplantacja
Cyanide & Happiness: Transplantacja
3733
Obejrzyj
Transplantacja serca w rzeczywistości nie zalicza się do łatwych zabiegów. Oczywiście w świecie Cyanide musiało zostać to jeszcze bardziej skomplikowane. Tym razem wszystko przez urodziny chirurga.
Wyrostek robaczkowy Wyrostek robaczkowy
Wyrostek robaczkowy
3531
Obejrzyj
Z operacjami nie ma żartów. Trafiasz na operację wycięcia wyrostka robaczkowego i nigdy nie można być pewnym jak to się skończy. W przypadku bohatera filmiku skończyło się dość zaskakująco, ale chyba mu się spodobało. Filmik...
Szwagry: lecznica u Szwagra #2 Szwagry: lecznica u Szwagra #2
Szwagry: lecznica u Szwagra #2
9103
Obejrzyj
Antek i Szwagier w poprzednim odcinku założyli własną lecznicę. Biznes zaczął się rozwijać, ale wraz z nim pojawiły się też pierwsze problemy związane z fachem lekarza.
Pole truskawek Pole truskawek
Pole truskawek
20
1
5771
Obejrzyj
W polu truskawek nie ma raczej nic nadzwyczajnego, no chyba, że jest to pole truskawek obok szpitala psychiatrycznego. Co może wyjść z takiego połączenia? Przekonajcie się koniecznie!
Tymczasem w NFZ Tymczasem w NFZ
Tymczasem w NFZ
3117
Obejrzyj
NFZ, czyli Narodowy Fundusz Zdrowia jest jedną z instytucji, które zatwardziale chcą zostać w poprzedniej epoce i nadal daleko jej do XXI wieku. Często z absurdów pozostaje się tylko śmiać. Przed wami rozmowa, która faktycznie...
Cyanide & Happiness: pogotowie Cyanide & Happiness: pogotowie
Cyanide & Happiness: pogotowie
3973
Obejrzyj
Przytrafił wam się wypadek. Wasz stan jest ciężki i trafiacie do szpitala. Tam zamiast personelu zastajecie gromadkę dzieci. Niemożliwe? Ekipa Cyanide & Happiness nie zna takiego słowa!
Cyanide & Happiness: żebra Cyanide & Happiness: żebra
Cyanide & Happiness: żebra
27
5
4910
Obejrzyj
Mimo rozwijającej się medycyny, są takie sytuacje, w których lekarz niewiele już może zrobić. W takich sytuacjach lepiej przyjąć złe wiadomości na wesoło, czyż nie? Cyanide & Happiness oraz ich najnowsza produkcja.
Cyanide & Happiness - Umierająca matka Cyanide & Happiness - Umierająca matka
Cyanide & Happiness - Umierająca matka
3296
Obejrzyj
Syn dowiaduje się, że jego matka nie pożyje wystarczająco długo. Postanawia się pożegnać... Jednak, jak to w Cyanide & Happiness, nie liczcie na wzruszające zakończenie.
Prawdziwe dziecko internetu Prawdziwe dziecko internetu
Prawdziwe dziecko internetu
4604
Obejrzyj
Co tam dzieci neo i inne pokraki, to ten dzieciak kosi cały internet swoją małą osobą. Jeśli kogoś przerażają dzieci przylepione do monitora, to teraz naprawdę będzie przerażony. Ten dzieciak urodził się, by korzystać z internetu.
Cyanide & Happiness - Ultrażołnierz Cyanide & Happiness - Ultrażołnierz
Cyanide & Happiness - Ultrażołnierz
2900
Obejrzyj
Każdy chce być bohaterem po zobaczeniu filmu akcji. Śmigać na sieciach jak Spider-Man, latać jak Superman albo pytać wszystkich gdzie coś jest jak Batman! Ten jegomość naoglądał się filmów pokroju Robocopa i postanowił zostać...
Halloweenowa reklama wody Vytautas Halloweenowa reklama wody Vytautas
Halloweenowa reklama wody Vytautas
5093
Obejrzyj
Trudno zapomnieć o wodzie Vytautas i jej cudownych właściwościach. Zwłaszcza w Halloween, kiedy jej moc staje się znacznie potężniejsza! Woda Vytautas w...
Przerażający człowiek sowa Przerażający człowiek sowa
Przerażający człowiek sowa
6719
Obejrzyj
Jeśli zapuszczacie w opuszczone miejsca, to lepiej uważajcie. W ciemnych zakamarkach ruin ktoś może się kryć... Ktoś albo coś... Opuszczony szpital dziecięcy św. Marii, to miejsce, do którego chętnie przyjeżdżają amatorzy ruin....
Co dostaniesz na obiad w szpitalu? Co dostaniesz na obiad w szpitalu?
Co dostaniesz na obiad w szpitalu?
3386
Obejrzyj
Różnego rodzaju składki zmniejszają znacznie pensję każdej osoby. Teoretycznie dostajemy w zamian darmową opiekę lekarską itp. ale zobaczmy w praktyce czego może się spodziewać schorowany człowiek jako danie główne w szpitalu.
Jak powstał Dubstep? Jak powstał Dubstep?
Jak powstał Dubstep?
3597
Obejrzyj
Dubstep, jedni go kochają inni woleliby być zamknięci w klatce z 14 ryczącymi Pawianami z wiertarkami. Ale jak powstał ten gatunek muzyczny?
Scare Tactics - Narodziny antychrysta Scare Tactics - Narodziny antychrysta
Scare Tactics - Narodziny antychrysta
6106
Obejrzyj
Świetny dowcip, którego ofiarą była młoda pracownica szpitala. Podczas jej zmiany do szpitala przyjeżdża ciężarna kobieta, która po zaledwie 6 miesiącach zaczyna rodzić. Oprócz dziwnego telefonu do ojca i ponurych postaci...
Zagipsowani w szpitalu Zagipsowani w szpitalu
Zagipsowani w szpitalu
5220
Obejrzyj
Facet zagipsowany "od stóp do głów" nie może nic zrobić, by jego sąsiad ze szpitalnej sali przestał nabijać z nękającego go problemu.