Tag tata - śmieszne filmiki

Kto poduszką walczy, ten od poduszki ginie Kto poduszką walczy, ten od poduszki ginie
Kto poduszką walczy, ten od poduszki ginie
4777
Obejrzyj
Początek marca, a kandydaci na ojca roku ruszają do boju o ten zaszczytny tytuł. Tym razem rozpoczęło się... i skończyło na walce poduszką. Jak mogło się to skończyć? Chyba wszyscy się domyślacie.
Synu, czas do łóżka Synu, czas do łóżka
Synu, czas do łóżka
28
1
4040
Obejrzyj
Do jednych z najbardziej kłopotliwych sytuacji, w życiu każdej młodej osoby należy oglądanie z rodzicami filmu, w którym nagle zaczynają się "te sceny". Są przypadki, w których nawet pełnoletność nie jest wystarczającym...
Kolejny kandydat do nagrody Kolejny kandydat do nagrody "Tata roku"
Kolejny kandydat do nagrody "Tata roku"
2520
Obejrzyj
Zbliża się koniec roku, więc powoli mija termin zapisów w konkursie na "Tatę roku". Chociaż pomysł tego kandydata nie był zbyt oryginalny, to z pewnością dostanie dodatkowe punkty za trafienie ruchomego celu.
Zaufaj tacie Zaufaj tacie
Zaufaj tacie
3771
Obejrzyj
Znacie z pewnością "zabawę w zaufanie", w której ktoś bezwładnie opada do tyłu, a druga osoba (lub osoby) muszą ją złapać. Tym razem coś chyba poszło nie tak, ale kto popełnił błąd jest chyba oczywiste.
Mama dowiedziała się, jak tata opiekuje się dziećmi Mama dowiedziała się, jak tata opiekuje się dziećmi
Mama dowiedziała się, jak tata opiekuje się dziećmi
7959
Obejrzyj
Dzięki ukrytej kamerze i naturalnej podejrzliwości kobiet, pewna Pani dowiedziała się jak wygląda opieka nad dziećmi w wykonaniu jej męża. Co uchwyciła kamera? Przekonajcie się sami!
Ojciec roku Ojciec roku
Ojciec roku
3249
Obejrzyj
Walka o tytuł ojca roku trwa. Chociaż zostało jeszcze sporo czasu do końca bieżącego roku, to już teraz mamy kilku kandydatów do tego tytułu. Ten otrzymałby dodatkową nagrodę w kategorii "zabawy z dziećmi". Filmik bez dźwięku.
5 typów ojców 5 typów ojców
5 typów ojców
2303
Obejrzyj
W Dzień Ojca nie mogło zabraknąć takiego filmiku jak ten. Czy ojców możną podzielić na 5 głównych grup? Czy wasz tata znajduje się w jednej z nich? Obejrzyjcie i sprawdźcie sami!
5 sposobów na Dzień Ojca 5 sposobów na Dzień Ojca
5 sposobów na Dzień Ojca
2542
Obejrzyj
Chociaż do 23 czerwca zostało półtorej tygodnia, to warto pamiętać o tym, że Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami. Oznacza to także, że macie wystarczająco dużo czasu by zastanowić się nad jakimś upominkiem dla głowy rodziny,...
Nie stawaj na pęknięcie - Cyanide & Happiness Nie stawaj na pęknięcie - Cyanide & Happiness
Nie stawaj na pęknięcie - Cyanide & Happiness
3660
Obejrzyj
Najnowsza produkcja od ekipy Cyanide & Happiness Shorts. W dzieciństwie też unikaliście pęknięć na chodniku? Tym razem dziecięca zabawa zamienia się w walkę na śmierć i życie.
Tata straszy syna pod prysznicem Tata straszy syna pod prysznicem
Tata straszy syna pod prysznicem
6925
Obejrzyj
Jeśli macie dość dotychczasowych Ice Bucket Challange, to mamy dla Was coś zupełnie nowego. Co powiecie na nieco bardziej rozbudowaną wersję tego fenomenu? Najpierw lejecie zimną wodę na kogoś pod prysznicem, a potem straszycie...
Uważaj gdzie trzaskasz sobie samojebki Uważaj gdzie trzaskasz sobie samojebki
Uważaj gdzie trzaskasz sobie samojebki
8011
Obejrzyj
Kiedy robicie coś żenującego, to lepiej upewnijcie się, że nikt w pobliżu nie ma kamery. Pewien ojciec postanowił nagrać swoją córkę w trakcie sesji pełnej samojebek. Myślimy, że raczej nie będzie dumna z fakty bycia gwiazdą...
Dzieci nie pozwalają pograć w Battlefielda Dzieci nie pozwalają pograć w Battlefielda
Dzieci nie pozwalają pograć w Battlefielda
2751
Obejrzyj
Nagrajcie się póki możecie, bo kiedy na świat przyjdą Wasze dzieci to sprawa nie będzie już tak prosta. Wystarczy posłuchać pewnego tatę dwójki szkrabów, który nie do końca może się zrelaksować przy swoich ulubionych grach.
Zemsta ojca na dzieciakach Zemsta ojca na dzieciakach
Zemsta ojca na dzieciakach
5387
Obejrzyj
Pilnujcie się i drżyjcie, żeby nigdy nie zadzierać z własnym tatą. Nie wiemy co zrobiły te dzieciaki, ale od razu widać, że to był misternie skonstruowany plan. Zobaczcie sami.
Nagroda ojca roku idzie do tego kolesia Nagroda ojca roku idzie do tego kolesia
Nagroda ojca roku idzie do tego kolesia
3290
Obejrzyj
Co może się stać kiedy ojciec próbuje nauczyć syna paru trików? Jak się okazuje naprawdę dużo. Wystarczy tylko chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe. Lepiej zobaczcie, czy dzieciak wyszedł z tego cało.
Tata też chce być gwiazdą Tata też chce być gwiazdą
Tata też chce być gwiazdą
2486
Obejrzyj
Po premierze filmu "Kraina Lodu" nastało prawdziwe szaleństwo na jedną z piosenek z filmu pt. "Let it go". Covery aż wysypują się z kątów internetu i każdy chce mieć swoje pięć minut. No, a jeśli ktoś nie ma talentu wokalnego,...
Trzy miesiące sobotniego cierpienia Trzy miesiące sobotniego cierpienia
Trzy miesiące sobotniego cierpienia
2421
Obejrzyj
Sobotnie poranki faceta mogą być naprawdę ciekawe. Poza tym, że trzeba sobie przypomnieć co się działo w piątek, można jeszcze poleczyć kaca... Kiedy jest się facetem i ojcem, sprawa wygląda zupełnie inaczej. Zobaczcie, trzy...