Tag telewizja - śmieszne filmiki

Filmowe gwiazdy i złośliwe tweety na ich temat Filmowe gwiazdy i złośliwe tweety na ich temat
Filmowe gwiazdy i złośliwe tweety na ich temat
2245
Obejrzyj
W programie Jimmiego Kimmela zorganizowano przemyślaną i ciekawą akcję. Znane, filmowe gwiazdy miały okazję pokazać swoją reakcję lub nawet odpowiedzieć na złośliwe lub obraźliwe "tweety", na swój temat.
Prawdziwy islam Prawdziwy islam
Prawdziwy islam
4913
Obejrzyj
Z uwagi na ostatnie wydarzenia w Europie, coraz częściej poruszana jest kwestia przynależności religijnej oraz fanatyzmu znacznej części islamistów. Jeden z nich, mieszkający w Szwecji zadzwonił do telewizji, której prezenterem...
Płachta na Byka - Płachta na Byka - "Mietczyński"
Płachta na Byka - "Mietczyński"
2561
Obejrzyj
Grupa filmowa Darwin oraz najnowszy odcinek "Płachty na Byka". Tym razem gościem Fernando Riviery został znany youtuber Mietyczyński, a przeciwko niemu stanęli niezadowoleni poloniści z Chorzowa. Zapraszamy!
Galicjanka - reklama roku Galicjanka - reklama roku
Galicjanka - reklama roku
2990
Obejrzyj
Nie, to nie podróż w przeszłość do wczesnych lat 90', to nakręcona jakiś czas temu reklama wody "Galicjanka". Prezes w roli głównej? Brak jakichkolwiek aktorskich atutów? Czemu nie!
Japońska reklama Mercedesa Japońska reklama Mercedesa
Japońska reklama Mercedesa
3302
Obejrzyj
Przed wami reklama samochodu Mercedes emitowana w japońskiej telewizji. Motywem przewodnim jest dobrze wszystkim znana gra Mario. Trzeba przyznać, że marketingowcy Mercedesa potrafią dobrać sposób reklamy do potencjalnych...
Urodzinowy prank Urodzinowy prank
Urodzinowy prank
3784
Obejrzyj
Mama zawołała 8 letniego syna i pokazała mu paczkę, na której widnieją jego dane, oskarżając przy okazji o zamówienie czegoś przez internet lub telezakupy. Wszystko okazało się sprytną sztuczką i z całą pewnością zrobiło...
Meksykańska prognoza pogody Meksykańska prognoza pogody
Meksykańska prognoza pogody
10868
Obejrzyj
Meksykańska stacja telewizyjna odnotowała ogromne zainteresowanie ostatnimi wydaniami prognozy pogody, a jej oglądalność bije wcześniejsze rekordy. Eksperci wciąż szukają przyczyn, ale chyba nie trudno je znaleźć po pierwszych...
Szwagry: Zabawne historie #1 Szwagry: Zabawne historie #1
Szwagry: Zabawne historie #1
9711
Obejrzyj
Szwagry startują ze swoją nową serią. Chociaż widać wyraźne inspiracje "popularnymi" programami telewizyjnymi, to taka wersja zdecydowanie bardziej nam się podoba. Przed wami pierwszy odcinek serialu "Zabawne historie".
Madera na żywo Madera na żywo
Madera na żywo
2851
Obejrzyj
Internet błyskawicznie wchłonął komentarz Sebastiana Madery dotyczący meczu piłkarskiego Jagiellonia - Legia. Wyraźnie rozgoryczony piłkarz dał się nieco ponieść emocjom i powiedział co mu na sercu leży.
Niekryty krytyk: Szkoła życia 4 Niekryty krytyk: Szkoła życia 4
Niekryty krytyk: Szkoła życia 4
21
1
2907
Obejrzyj
Kolejna część serii Niekrytego Krytyka obnażająca absurdy telewizyjnej serii "Szkoła życia". Jeżeli zdarzyło wam się kiedykolwiek obejrzeć ten program w telewizji, wiecie, że trudno przejść obok tego obojętnie.
Grupa UDI w brytyjskim Grupa UDI w brytyjskim "Mam talent"
Grupa UDI w brytyjskim "Mam talent"
3215
Obejrzyj
Krótki pokaz w wykonaniu rosyjskiej grupy UDI, która zgłosiła się do uczestnictwa w brytyjskiej edycji "Mam talent". Przedstawienie w stylu "Fighting Gravity" wszystkim oglądającym przypadło do gustu. (Pokaz zaczyna się 1:50)
Bachata - taniec zmysłów Bachata - taniec zmysłów
Bachata - taniec zmysłów
5296
Obejrzyj
Przed wami kilkuminutowy pokaz tańca, o malowniczej nazwie: Bachata. Taniec wywodzi się z Dominikany, jednak w ostatnim okresie zyskuje na popularności również w Polsce. Dlaczego? Przekonajcie się sami.
Jeden z dziesięciu - parodia Jeden z dziesięciu - parodia
Jeden z dziesięciu - parodia
40
2
9792
Obejrzyj
Szósta odsłona parodii znanego programu telewizyjnego "Jeden z dziesięciu". Filmiki autorstwa Ciętego Adriana cieszą się popularnością, przede wszystkim ze względu na brak użycia syntezatorów mowy. Gorąco polecamy!
Reklama Telegazety Reklama Telegazety
Reklama Telegazety
2195
Obejrzyj
Dla młodszego pokolenia może to być niezrozumiałe, ale kiedyś ludzie radzili sobie bez internetu. Ktoś z was korzystał kiedyś z telegazety?
Magiczny iPad Magiczny iPad
Magiczny iPad
2787
Obejrzyj
Kiedy sama magia nie wystarcza można sięgnąć po technologię. Pokaz magicznych sztuczek przy użyciu iPada.
Jeden z dziesięciu - dobrze zmontowana przeróbka Jeden z dziesięciu - dobrze zmontowana przeróbka
Jeden z dziesięciu - dobrze zmontowana przeróbka
57
1
11007
Obejrzyj
Jeden z dziesięciu na wesoło. Ciekawe pytania i jeszcze ciekawsze odpowiedzi.