Tag trening - śmieszne filmiki

LessAir - Just do Nothing LessAir - Just do Nothing
LessAir - Just do Nothing
15
5
3196
Obejrzyj
Początek roku to także początek i często koniec noworocznych postanowień. Wśród męskiej części najczęściej takim postanowieniem jest regularne ćwiczenie. Z zestawem marki LessAir ćwiczenia będą o wiele przyjemniejsze.
Z kamerą wśród... osób na siłowni Z kamerą wśród... osób na siłowni
Z kamerą wśród... osób na siłowni
7882
Obejrzyj
Każdy, kto kiedykolwiek był na siłowni z pewnością dostrzegł, że uczęszczające tam osoby można podzielić na kategorie. Istnieje bowiem pewien szablon, pod który kwalifikuje się znaczna większość osób przebywających tam.
Nigdy się nie poddawaj Nigdy się nie poddawaj
Nigdy się nie poddawaj
3262
Obejrzyj
Jeżeli nie chcesz dać nic od siebie, ani sam podjąć odpowiednich kroków, to nic nie osiągniesz. Dokładnie tak brzmi mądrość zawarta w tym filmiku. Zaskakujący finał to dodatkowy smaczek.
Człowiek pająk Człowiek pająk
Człowiek pająk
2899
Obejrzyj
Wspinaczka to jedna z dyscyplin, w której Twoje życie może być zależne od Twoich umiejętności. Te zazwyczaj trenuje się na ściankach, jak te, które zobaczycie w filmiku. Należy przyznać, że Louis Parkinson, czyli główny bohater...
Tańcząca mewa Tańcząca mewa
Tańcząca mewa
3546
Obejrzyj
Każdy z nas widział zapewne pokazy tresowanych zwierząt. Mimo tego wytresowanie mewy wydaje się bardzo oryginalnym sposobem, a nauczenie jej "tańca" wydawać by się mogło niemożliwe do wykonania. Mieszkańcowi Walii się to udało!
Rób crossfit jak szef Rób crossfit jak szef
Rób crossfit jak szef
2875
Obejrzyj
Irytują was znajomi, którzy po 3 dniach na siłowni zrobili tam więcej zdjęć, niż łącznie podnieśli kilogramów? Osoby, które "gardzą niećwiczącymi", po dwóch dniach brzuszków w domowej piwnicy? Oto krótkie streszczenie ich...
Sposób na Sposób na "niekończący się" basen
Sposób na "niekończący się" basen
3174
Obejrzyj
Bohaterem filmiku jest Mike. Trenował on pływanie, ponieważ chciał wziąć udział w triatlonie. Dzięki sprytnemu pomysłowi udało mu się wykorzystać do treningu niewielki, przydomowy basen. Jak można trenować pływanie w takim...
Efekty treningu taktycznego Efekty treningu taktycznego
Efekty treningu taktycznego
4598
Obejrzyj
W przypadku apokalipsy zombie każdy chciał mieć przy sobie tego gościa. Wieloletni trening może przynieść imponujące efekty, zwłaszcza że nie łatwo opanować takie strzelanie.
Baran kontra worek treningowy Baran kontra worek treningowy
Baran kontra worek treningowy
3334
Obejrzyj
Gdyby ktoś założył siłownię dla zwierząt, to ten baran na pewno byłby pierwszym klientem. Takiego treningu można się spodziewać tylko po zawodowcach. Lepiej nie zadzierać z tym zwierzakiem.
Kto pierwszy ten lepszy Kto pierwszy ten lepszy
Kto pierwszy ten lepszy
3123
Obejrzyj
Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta? Nie tym razem, bo jak się okazuje trening psów przynosi efekty. Wystarczyła tylko chwila zagapienia i szybki atak na parówki. Zobaczcie, że kto pierwszy ten będzie najedzony.
Trening z dzieckiem dla twardzieli Trening z dzieckiem dla twardzieli
Trening z dzieckiem dla twardzieli
3311
Obejrzyj
Jeśli myślicie, że ćwiczycie naprawdę ciężko, to spróbujcie poćwiczyć sobie z dzieckiem. Oczywiście trochę trudno ustalić, kto kogo tutaj trenuje, ale za to widać porządne efekty. Jeszcze tylko jakieś stejki i można ruszać na...
Świński trening - Taktyka 4-4-2 Świński trening - Taktyka 4-4-2
Świński trening - Taktyka 4-4-2
3921
Obejrzyj
Jak to się mówi, nie jest ważna praca, tylko jak najlepsze rezultaty. A jeśli można te rezultaty osiągnąć w oborze ze świniami, to czemu nie? Zobaczcie fragment polskiej myśli szkoleniowej z filmu "Być jak Kazimierz Deyna".
Polska myśl szkoleniowa Polska myśl szkoleniowa
Polska myśl szkoleniowa
4952
Obejrzyj
Może gdyby tak trenowała nasza reprezentacja to byłoby z nią znacznie lepiej. A wystarczy trening, trening i jeszcze raz trening z odpowiednim trenerem. Zobaczcie jak powinno się trenować piłkarzy, żeby osiągnąć jakieś rezultaty.
Trening dla Odważnych Trening dla Odważnych
Trening dla Odważnych
4092
Obejrzyj
Nie ma to jak ekstremalna gimnastyka bez trzymanki. Zobaczcie trening dwóch panów na huśtawce dla dorosłych. Będzie wszystko, podskoki, wyskoki, piruety i wiele innych figur.
Co potrafi pies wyszkolony przez Marine Co potrafi pies wyszkolony przez Marine
Co potrafi pies wyszkolony przez Marine
5550
Obejrzyj
Wydaję mi się, czy w Marines potrafią wyszkolić każdego? Ciężki trening, trening komend i mnóstwo ćwiczeń pomagają nie tylko ludziom, ale także zwierzętom. Zobaczcie ile może się nauczyć pies, przy odpowiedniej dawce treningu.
Trening za darmo Trening za darmo
Trening za darmo
4273
Obejrzyj
Nie masz pieniędzy na siłownię, albo nie ma żadnej w okolicy? To nie są wymówki, bo możesz też ćwiczyć za darmo co pokazuje ten filmik. Wystarczą proste 'drabinki' by wykonać różnorodne ćwiczenia. Oczywiście zalecamy to tylko w...