Tag trollowanie - śmieszne filmiki

25 Sposobów jak strollować kolegę w Minecrafcie 25 Sposobów jak strollować kolegę w Minecrafcie
25 Sposobów jak strollować kolegę w Minecrafcie
20
5
12110
Obejrzyj
Jeżeli znudziło Wam się już bawienie klockami, to może czas napsuć troche krwi znajomym, z serwera! Kilka ciekawych pomysłów na urozmaicenie sobie zabawy w sześciennym świecie i zyskanie nowych wrogów!
Trollowanie na ulicy Trollowanie na ulicy
Trollowanie na ulicy
31
6
5672
Obejrzyj
Wiadome było, że do tego wcześniej czy później dojdzie. Ktoś zakłada osławiony trollface w formie maski i wyrusza na miasto.
Dowcip ze zsikaniem się Dowcip ze zsikaniem się
Dowcip ze zsikaniem się
6655
Obejrzyj
Klasyczny niemal dowcip, który pozwoli Wam okrutnie zakpić z ofiary. Załóżcie się z nimi czy będą w stanie z zamkniętymi oczami trafić pieniążkiem z ich czoła do rurki w ich spodniach. Reszta to już tylko formalność...
Strollowane Jury Idola Strollowane Jury Idola
Strollowane Jury Idola
25
2
7751
Obejrzyj
"Rudy" postanowił potrollować trochę komisję w programie Idol. Oprócz gniewnego spojrzenia i szturmowania do wyjścia po nieudanym występie, ten pan miał w zanadrzu jeszcze jedną szopkę do odegrania.
Trollowanie na plaży Trollowanie na plaży
Trollowanie na plaży
3542
Obejrzyj
Grupa chłopaków zakopała w nocy skrzynię skarbów na plaży, dzień później zaczęli ją odkopywać w otoczeniu dużej ilości rozemocjonowanych gapiów. Reakcja przy otwarciu skrzynki - bezcenna.
Żarty w Nowym Jorku Żarty w Nowym Jorku
Żarty w Nowym Jorku
3469
Obejrzyj
Trollowanie w największej metropolii świata to całkiem dobry pomysł, jeśli pragniemy zdobyć materiał na filmik na youtube'a. Ogrom ludzi i miejsc zawsze zapewni dostateczna liczbę wrażeń, wspomnień i ofiar!
Przybij piątkę! Przybij piątkę!
Przybij piątkę!
3227
Obejrzyj
Piza, włoskie miasto, słynie ze swojej krzywej wieży i... turystów, którzy za wszelką cenę chcą ją podeprzeć własnymi rękami. Jak się okazuje, to też świetny teren na trollowanie.