Tag twarz - śmieszne filmiki

Twarz lalki Twarz lalki
Twarz lalki
6090
Obejrzyj
Krótka historia o lalce z ludzką twarzą. Chciała być jeszcze piękniejsza i niestety nie skończyło się to dla niej dobrze.
Niebezpieczna piłka Niebezpieczna piłka
Niebezpieczna piłka
3523
Obejrzyj
Kompilacja filmików przedstawiających zderzenia głowy z piłką i nie tylko. Po reakcji zawodników widać, że nie były to przyjemne przeżycia.
Niesamowite kopniecie Niesamowite kopniecie
Niesamowite kopniecie
5624
Obejrzyj
Jak widać do wygranej walki wystarczy jedno precyzyjne uderzenie. Aż dziwne, że po takim uderzeniu przeciwnik stał o własnych siłach.
Niebezpieczna zabawa Niebezpieczna zabawa
Niebezpieczna zabawa
6052
Obejrzyj
Istnieje małe prawdopodobieństwo, aby w wesołym miasteczku doznać jakiegoś urazu. Jednak temu facetowi udało się to zrobić.
Malowanie szminkami Malowanie szminkami
Malowanie szminkami
5280
Obejrzyj
Artysta do namalowania portretu Angeliny Jolie wykorzystał przeróżne rodzaje szminek. Ciekawe czy malowanie takimi narzędziami wyniosło go drożej niż zwykle.
Pokerowa twarz 2 Pokerowa twarz 2
Pokerowa twarz 2
4101
Obejrzyj
Nie wszyscy potrafią zachować pokerową twarz, dlatego nie może grać z prawdziwymi zawodnikami. Może w wirtualnej grze poradzi sobie lepiej.
Dorośli wszystko niszczą Dorośli wszystko niszczą
Dorośli wszystko niszczą
4672
Obejrzyj
Dziewczynka czekając na resztę obiadu nadała leżącemu na talerzu jedzeniu bardziej wyrafinowana formę. Niestety, ale jej mama nie odkryła w tym niczego pięknego.
Rysunki na twarzy Rysunki na twarzy
Rysunki na twarzy
23
1
13276
Obejrzyj
Jak komuś się nudzi to też może sobie popróbować malowania twarzy przed lustrem. Niektóre z nich wyglądają naprawdę realistycznie.
Odwrócone rysunki Odwrócone rysunki
Odwrócone rysunki
14448
Obejrzyj
Kompilacja iluzji utworzonych na papierze. Na każdym z obrazków możemy ujrzeć dwie twarze w zależności z której strony patrzymy.
Upadki na twarz Upadki na twarz
Upadki na twarz
5610
Obejrzyj
Zbiór filmików przedstawiających upadki ludzi na twarz. W większości musiały być bardzo bolesne, może trochę lepiej miał ten facet na wodzie.
What is love What is love
What is love
6743
Obejrzyj
Zbiór przedziwnych twarzy dopasowanych do trzech facetów jadących samochodem. Usłyszycie też kilka dziwnych remiksów znanego przeboju "What is love"
Zbyt wolny unik Zbyt wolny unik
Zbyt wolny unik
5243
Obejrzyj
Facet myślał, że jest szybki, ale jednak przeliczył swoje możliwości i znalazł się na podłodze. Dobrze, że ktoś uświadomił go przed prawdziwą walką.
Śmieszne twarze Śmieszne twarze
Śmieszne twarze
12
10
19341
Obejrzyj
Zbiór zdjęć zabawnych i mało urodziwych ludzkich twarzy.
Niewidzalna nitka Niewidzalna nitka
Niewidzalna nitka
31
1
43969
Obejrzyj
Dziewczyna porusza twarzą tak jakby miała przyczepione do niej nitki. Ciekawe jak długo to ćwiczyła?
Rzut z autu Rzut z autu
Rzut z autu
10641
Obejrzyj
Piłkarz wykonywał rzut z autu niestandardową technika, ale za to bardzo skuteczną. Niestety przez przypadek trafił w jednego z graczy drużyny przeciwnej.
Długi język Długi język
Długi język
12183
Obejrzyj
Kolejny facet robiący niezwykłe rzeczy swoją twarzą. Dodatkowo posiada bardzo długi język którym prawie mógłby zawiązywać sobie krawat.