Tag twarz - śmieszne filmiki

Robot Sophia Robot Sophia
Robot Sophia
2927
Obejrzyj
Technologia gna do przodu w tak zastraszającym tempie, że nie śledząc nowostek z świata techniki można mocno się zdziwić po dłuższej przerwie. Przykładowo widząc rozmawiającego robota z odwzorowanymi podstawami mimiki twarzy.
Mistrz drugiego planu w Mistrz drugiego planu w "Jaka to melodia"
Mistrz drugiego planu w "Jaka to melodia"
5847
Obejrzyj
Widzowie wychwycili na widowni Pana, który swój ogólny podziw dość aktywnie wyraża mimiką twarzy. Jeżeli ktoś od razu by na niego nie trafił, to podpowiadamy, że jest to prawy dolny róg kadru.
Portret pamięciowy Portret pamięciowy
Portret pamięciowy
2621
Obejrzyj
Portret pamięciowy, to odtworzony przez świadka przestępstwa oraz rysownika portret podejrzanego. Tym razem rysownik przeszedł samego siebie i przeniósł swój fach na zupełnie inny poziom.
Twarze Ulicy (I believe I can fly) Twarze Ulicy (I believe I can fly)
Twarze Ulicy (I believe I can fly)
3269
Obejrzyj
Z nieznanych powodów, rezydenci poprawczaka postanowili nagrać "prawilny" kawałek. Niestety nie da się tego ani słuchać, ani oglądać. Jeden z uczestników zasługuje jednak na zdecydowaną pochwałę, za wplecione do teledysku...
Cyanide & Happiness: Harry Cyanide & Happiness: Harry "Przystojny Rzeźnik" II
Cyanide & Happiness: Harry "Przystojny Rzeźnik" II
2915
Obejrzyj
Jeżeli ktoś nie mógł doczekać się drugiej części przygód Harrego "Przystojnego Rzeźnika", to w końcu może odetchnąć z ulgą. Tym razem Harry zmierzy się z przykrą sytuacją, czyli przymusową zmianą pracy.
Gdyby Hannibal był słabym kucharzem Gdyby Hannibal był słabym kucharzem
Gdyby Hannibal był słabym kucharzem
2620
Obejrzyj
Klimatyczny serial Hannibal, opowiadający o przygodach jednego z najbardziej znanych, filmowych psychopatów, kojarzony jest również z wykwintną kuchnią prezentowaną regularnie przez głównego bohatera. Przed wami alternatywna...
Zapytaj Beczkę #112: Napluli mi w twarz! Zapytaj Beczkę #112: Napluli mi w twarz!
Zapytaj Beczkę #112: Napluli mi w twarz!
2409
Obejrzyj
Beczka po raz kolejny staje naprzeciw widzów swojego kanału i stawia czoła ich pytaniom. Na jakie pomysły tym razem wpadli fani jednego z najbardziej popularnych, polskich youtuberów? Sprawdźcie sami!
Cyanide & Happiness: Przystojny rzeźnik Harry Cyanide & Happiness: Przystojny rzeźnik Harry
Cyanide & Happiness: Przystojny rzeźnik Harry
3134
Obejrzyj
Kolejna produkcja od Cyanide & Happiness. Przystojny rzeźnik Harry wziął sobie do serca powiedzenie "nasz klient, nasz Pan". Kiedy klientka poprosiła o najlepszy kawałek mięsa jaki miał, nie mógł jej zawieść. Obejrzyjcie i...
Jak Jaś Fasola ocenia samochody Jak Jaś Fasola ocenia samochody
Jak Jaś Fasola ocenia samochody
6919
Obejrzyj
Tym razem gościem Top Gear był Rowan Atkinson, czyli słynny Jaś Fasola. Clarkson namówił go do wystawienia kilku twarzowych recenzji dla samochodów.
Niezwykle realistyczna animacja męskiej twarzy Niezwykle realistyczna animacja męskiej twarzy
Niezwykle realistyczna animacja męskiej twarzy
3079
Obejrzyj
Tak realistycznej animacji jeszcze na pewno nie widzieliście. Artysta Chris Jones stworzył coś, co zaciera granicę pomiędzy naszym światem, a rzeczywistością wirtualną. Trudno uwierzyć, że coś takiego można uzyskać przy pomocy...
Ostre uziemienie w pogoni za serem Ostre uziemienie w pogoni za serem
Ostre uziemienie w pogoni za serem
2889
Obejrzyj
Niektórzy z Was na pewno znają zawody w ganianiu za serem. Ta niezwykle interesująca dyscyplina sportu jest nie tylko źródłem internetowych drwin, ale również ostrych kontuzji u jej zawodników. Uważajcie na głowy, bo to będzie...
Zmiana twarzy w czasie rzeczywistym Zmiana twarzy w czasie rzeczywistym
Zmiana twarzy w czasie rzeczywistym
3373
Obejrzyj
Technologia z dnia na dzień robi się coraz bardziej zaawansowana i jedyne co nas zaczyna ograniczać to nasza wyobraźnia. Najlepszym dowodem na to jest ten wynalazek, który pozwala namierzać twarz i wyświetlać na niej w czasie...
Plaskacz Plaskacz
Plaskacz
3785
Obejrzyj
Było już całowanie się z nieznajomym, przytulanie nieznajomego, a co powiecie na ciekawszą czynność? A może by tak... sprzedać nieznajomemu plaskacza! Zobaczcie jak dwójka nieznajomych potrafi z pasją lać się po mordach.
Bezdomny ze specyficznym talentem Bezdomny ze specyficznym talentem
Bezdomny ze specyficznym talentem
4133
Obejrzyj
Bezdomnych raczej znamy ze strony proszenia o drobne, ale ten pan pokazał ciekawy talent. Posiada umiejętność ruszania wąsami w bardzo barwny sposób dlatego warto zobaczyć jego triki.
100 najpiękniejszy kobiecych twarzy 2012 100 najpiękniejszy kobiecych twarzy 2012
100 najpiękniejszy kobiecych twarzy 2012
3621
Obejrzyj
Subiektywnie wybrane najpiękniejsze twarze 2012. Jest ich aż 100, a w tle leci relaksująca muzyczka. Autor jak widać nigdy nie widział naszych pięknych Polek, które bez takiej tony makijażu wyglądają lepiej!
AdBuster - konfrontacja Bakoma AdBuster - konfrontacja Bakoma
AdBuster - konfrontacja Bakoma
3699
Obejrzyj
AdBuster ze swoją urocza asystentką Moniką testują gęstość produktu marki Bakoma. Czy reklama tym razem kłamie?