Tag ujęcia - śmieszne filmiki

Wpadki w filmach Wpadki w filmach
Wpadki w filmach
4059
Obejrzyj
Zgodnie z tym co mówi prowadzący, wpadki w filmach zdarzają się bardzo często, ale będąc zaangażowanym w jego oglądanie trudno je wychwycić. Przed wami kilka z nich. Niektóre doskonale znane już sieci, a niektóre mniej.
Ultraszybka kamera Ultraszybka kamera
Ultraszybka kamera
2394
Obejrzyj
Współczesne technologie stwarzają ogromne możliwości i pozostawiają nam ogromne pole do popisu. Oto prezentacja kamery, dzięki której możliwe jest niesamowite uchwycenie ruchu filmowanego obiektu. Zachęcam do obejrzenia!
Prawdziwi mistrzowie drugiego planu Prawdziwi mistrzowie drugiego planu
Prawdziwi mistrzowie drugiego planu
3618
Obejrzyj
Uważacie, że zwykłe wywiady i relacje z wiadomości są nudne? Jeśli tak to mamy dla Was małą odskocznię od typowej, nudnej gadki reporterów. Przed Wami najwięksi mistrzowie drugiego planu, którzy również nie lubią być nazbyt...
Figlarze z NBA Figlarze z NBA
Figlarze z NBA
3252
Obejrzyj
Zawodnikom NBA trudno się powstrzymać od dowcipów, kiedy ich kolega udziela wywiadu. Oczywiście reporterom też się od czasu do czasu dostaje, ale wszystko to w sportowym duchu dobrego humoru. Zobaczcie najlepsze żarty...
Zabawne ujęcia Zabawne ujęcia
Zabawne ujęcia
10245
Obejrzyj
Zbiór fotek przedstawiających ciekawe ujęcia. W większości jest to zabawa księżycem. Nie wszystko jest takie na jakie wygląda.