Tag walentynki - śmieszne filmiki

Znaczenie snów Znaczenie snów
Znaczenie snów
19095
Obejrzyj
Niektórzy uważają, że sny mają jakieś znaczenie, że ich symbolika może pomagać w przepowiadaniu przyszłości i tym podobne. To temat tak absurdalny, że nie mógł nie doczekać się swojego animowanego wątku w serii autorstwa JM...
5 sposobów na... Walentynki 5 sposobów na... Walentynki
5 sposobów na... Walentynki
3075
Obejrzyj
Walentynki coraz bliżej, a najlepszy prezent dla ukochanej osoby to oczywiście coś, w co sami włożymy trochę wysiłku. Oto kilka podpowiedzi, które mogą was zainspirować lub chociaż pobudzić kreatywność.
Psie Walentynki Psie Walentynki "u Szwagra"
Psie Walentynki "u Szwagra"
8029
Obejrzyj
Zatrzęsienie filmików walentynkowych doprowadziło do sytuacji, że na Jeja.pl pominęliśmy Szwagrów. To niedopuszczalne uchybienie naprawiamy właśnie teraz. Miłego oglądania!
Żart podczas walentynkowego szaleństwa Żart podczas walentynkowego szaleństwa
Żart podczas walentynkowego szaleństwa
9106
Obejrzyj
Filmik z serii "prank vs prank". Tym razem dziewczyna mści się na chłopaku przygotowując numer w sypialni: wymiotowanie na twarz...
Rodzaje singli według Abstrachuje Rodzaje singli według Abstrachuje
Rodzaje singli według Abstrachuje
3451
Obejrzyj
Nie wszyscy są bez drugiej połówki z tego samego powodu. Niektórym tak ułożyło się życie, a inni w tym czasie zaliczą 100 jednodniowych związków. Zobaczcie jakie są rodzaje singli.
Najgorsze walentynki Najgorsze walentynki
Najgorsze walentynki
2940
Obejrzyj
Nie każdy lubi Walentynki, ale każdy chętnie powie nam dlaczego. Warto obejrzeć, bo na końcu recepta na udane świętowanie.
5 sposobów na... WALENTYNKI 5 sposobów na... WALENTYNKI
5 sposobów na... WALENTYNKI
2687
Obejrzyj
Nowe patenty na Walentynki. Jest jeszcze sporo czasu na wykonanie przedstawionych tutaj niespodzianek dla drugiej połówki.
Walentynki - MaturaToBzdura Walentynki - MaturaToBzdura
Walentynki - MaturaToBzdura
3403
Obejrzyj
Walentynki już coraz bliżej, jesteście już przygotowani? Jeśli nie, to możecie zgłębić wiedzę na ich temat oglądając najnowszy filmik MaturaToBzdura! A wy ile wiecie o walentynkach?
Walentynkowy sposób na otwieranie piwa Walentynkowy sposób na otwieranie piwa
Walentynkowy sposób na otwieranie piwa
9923
Obejrzyj
Niedługo walentynki i choć wino jest znacznie bardziej romantycznym trunkiem, to wieczorem może nas najść ochota na piwo. Jak je otworzyć? Zobaczcie najlepszy, walentynkowy sposób na otwieranie piwa.
Walentynki u Szwagra Walentynki u Szwagra
Walentynki u Szwagra
16303
Obejrzyj
Antek wybiera się do swojej wybranki serca, lecz niestety Szwagier nie ma dla niego dobrych wiadomości. Na szczęście panowie postanowili rozwiązać problem po szwagrowemu, czyli napić się jak należy. A może to Antek pomoże...
Kot Simona - Zadurzony Kot Kot Simona - Zadurzony Kot
Kot Simona - Zadurzony Kot
4529
Obejrzyj
Dużo trzeba się natrudzić, żeby zaimponować kobiecie. Najlepiej wie o tym Kot Simona, który zakochał się w jednej kotce i zrobiłby dla niej wszystko. Dosłownie wszystko. Zobaczcie, jak nasz bohater radzi sobie z podbijaniem...
Takich Walentynek nie widzieliście Takich Walentynek nie widzieliście
Takich Walentynek nie widzieliście
6015
Obejrzyj
Każda znajomość zaczyna się od pierwszej randki. Tu zobaczycie 2 sytuacje jakimi postanowiono zaskoczyć osoby przy pierwszej wizycie w domu. Dla osób nieznających angielskiego i rosyjskiego podpowiedź do drugiej sytuacji:...
Jak koty odreagowują walentynki Jak koty odreagowują walentynki
Jak koty odreagowują walentynki
3624
Obejrzyj
Walentynki już za nami. Dla części osób było to święto radosne, dla nadal poszukujących swojej drugiej połówki pewnie nie tak bardzo. Zwierzęta też mają uczucia, więc zobaczmy jak koty odreagowują smutek spowodowany tym dniem.
Bardzo oryginalne walentynki Bardzo oryginalne walentynki
Bardzo oryginalne walentynki
3939
Obejrzyj
Filmik z jakże radosnego święta miłości. Tutaj wersja w formie kreskówki, z bardzo orginalnym scenariuszem.
Nie zdradzaj swojego faceta Nie zdradzaj swojego faceta
Nie zdradzaj swojego faceta
4992
Obejrzyj
Dzień świętego Walentego już niedługo, więc warto przedstawić propozycje prezentów z okazji tego święta. Tutaj wersja dla osób zdradzanych.
Samotnik spędza Walentynki w galerii handlowej Samotnik spędza Walentynki w galerii handlowej
Samotnik spędza Walentynki w galerii handlowej
4511
Obejrzyj
Nie ma dziewczyny, spędza więc Dzień Zakochanych próbując nawiązać znajomość z manekinami sklepowymi. Sprzedawcy nie są jednak zbyt wyrozumiali dla tego jakże uczuciowego chłopaka.