Tag wspinaczka - śmieszne filmiki

Kompilacja z górskimi popisami Kompilacja z górskimi popisami
Kompilacja z górskimi popisami
2260
Obejrzyj
Nietypowa kompilacja pokazująca udane, nieudane oraz cudem udane górskie popisy i zabawy. Już tylko od patrzenia na niektóre z nich przechodzą ciarki. Obejrzyjcie koniecznie!
Człowiek pająk Człowiek pająk
Człowiek pająk
2491
Obejrzyj
Wspinaczka to jedna z dyscyplin, w której Twoje życie może być zależne od Twoich umiejętności. Te zazwyczaj trenuje się na ściankach, jak te, które zobaczycie w filmiku. Należy przyznać, że Louis Parkinson, czyli główny bohater...
Wspinaczka na ogromny komin Wspinaczka na ogromny komin
Wspinaczka na ogromny komin
2851
Obejrzyj
Komin w Pitesti to druga co do wielkości budowla w Rumunii. Nikt oczywiście nie powiedział, że to nowa konstrukcja z drabinkami i wszelkimi wygodami do jego konserwacji. Pewien jegomość postanowił na niego wejść, co oznaczało...
Kocia droga do domu Kocia droga do domu
Kocia droga do domu
2622
Obejrzyj
Prawdziwy kot niczego się nie boi, a powrót do domu to dla niego betka. Zapomnieliście kluczy od domu? Wystarczy wam kocia zwinność i kilka dogodnie ułożonych gałęzi... albo nauczcie tego kota, jak przekręcić gerdę i też...
Kot alpinista Kot alpinista
Kot alpinista
2454
Obejrzyj
O kotach można powiedzieć wiele dobrych rzeczy, ale jednej rzeczy stanowczo im brakuje. Brakuje im lęku wysokości. Ten kociak wspina się po ścianie i nawet nie ogląda się w dół.
Lina - Cyanide & Happiness Lina - Cyanide & Happiness
Lina - Cyanide & Happiness
2982
Obejrzyj
Cyanide & Happiness, czyli ekipa odpowiedzialna za popularne filmiki dla dorosłych, znowu zaskakuje. Tym razem motywem przewodnim historyjki jest wspinaczka i lina, do której zaczepieni są bohaterowie. Końcówka historii z...
Wspinaczka po skoczni w Planicy Wspinaczka po skoczni w Planicy
Wspinaczka po skoczni w Planicy
2779
Obejrzyj
Co można robić na skoczni narciarskiej poza sezonem zimowym? Otóż wystarczy dobry pomysł i odpowiednia organizacja. Red Bull postanowił zorganizować zawody we wspinaczce po stromym stoku w Planicy.
Mały leniwiec wydający śmieszne odgłosy Mały leniwiec wydający śmieszne odgłosy
Mały leniwiec wydający śmieszne odgłosy
4552
Obejrzyj
Każde zwierzę gdy jest małe wygląda uroczo. Nie inaczej jest z tym leniwcem, który dzielnie się wspina i wydaje przy tym śmieszne dogłosy.
Gdy wspinaczka się nie powiedzie... Gdy wspinaczka się nie powiedzie...
Gdy wspinaczka się nie powiedzie...
3120
Obejrzyj
Wspinaczka zimą należy do ekstremalnych sportów. Jak wiadomo z doniesień telewizyjnych można taką wyprawę przepłacić nawet życiem. Zapis z kamery jaki zobaczycie pokazuje niebezpieczne skutki takiego hobby.
Lawina śnieżna z bardzo bliska Lawina śnieżna z bardzo bliska
Lawina śnieżna z bardzo bliska
3399
Obejrzyj
Niektóre zjawiska pogodowe zazwyczaj można oglądać tylko z daleka. Tu przykład jak wygląda lawina śnieżna z bardzo bliskiej odległości.
Po zdrowy odpoczynek? Tylko na Kaszuby! Po zdrowy odpoczynek? Tylko na Kaszuby!
Po zdrowy odpoczynek? Tylko na Kaszuby!
3250
Obejrzyj
Co może zdziałać świeże powietrze, zdrowe jedzenie i regularny wysiłek fizyczny? Otóż, gdy dożyje się sędziwego wieku będzie można np. wspinać się na dźwig.
Koty, strzeżcie się! Koty, strzeżcie się!
Koty, strzeżcie się!
2527
Obejrzyj
Ewolucja nadciąga wolnymi ale nieuchronnymi krokami! Już niedługo na drzewach zobaczycie właśnie takie "bardziej wyrośnięte wiewiórki"! Dla piłeczki wszystko!
Trudności ze wspinaniem Trudności ze wspinaniem
Trudności ze wspinaniem
2117
Obejrzyj
Ta mała wiewióreczka nawet nie wie, że padła ofiarą okrutnego żartu... otóż cały słupek na który próbuje się wspiąć jest naoliwiony! Maluch nie daje za wygraną.
Przygotowania Japończyków przed Olimpiadą w Londynie Przygotowania Japończyków przed Olimpiadą w Londynie
Przygotowania Japończyków przed Olimpiadą w Londynie
3149
Obejrzyj
Jak widzimy przeludnienie kolektywizm w Japonii mają się dobrze i robią swoje. Jeśli jeszcze trochę popracują nad techniką zajęcia pozycji startowej, to będą niekwestionowanym faworytem.
Ekstremalny spacer po moście Ekstremalny spacer po moście
Ekstremalny spacer po moście
3193
Obejrzyj
Bardzo niebezpieczna wspinaczka. Ten koleś musi mieć jaj ze stali, żeby zdecydować się na zdobycie takiej chwiejnej konstrukcji.
Ekstremalna wspinaczka po pijaku Ekstremalna wspinaczka po pijaku
Ekstremalna wspinaczka po pijaku
3187
Obejrzyj
"Wspinający się" student toczy nieustanną i bardzo nierówną walkę z grawitacją. Jego upór zostaje jednak doceniony przez obserwujący go tłum.