Tag wspomnienia - śmieszne filmiki

48 godzin wspomnień 48 godzin wspomnień
48 godzin wspomnień
2323
Obejrzyj
48 godzin to dużo czy mało? Jeżeli mało lub dużo to dlaczego? Odpowiedzi byłoby pewnie tyle ilu odpowiadających, ale po obejrzeniu filmiku takiego jak ten, ma się wrażenie, że nasze 48 godzin mija w krótką chwilę.
Apropo Defacto - Wspomnienia Apropo Defacto - Wspomnienia
Apropo Defacto - Wspomnienia
2522
Obejrzyj
Każdy internauta, który ekspresowo dołączył do grona osób lubiących Pana Wiesława Wszywkę może odetchnąć z ulgą, bo chociaż sławna seria z jego udziałem zniknęła z sieci, to nie zaprzestaje on internetowej działalności.
Oryginalna reklama Johnniego Walkera Oryginalna reklama Johnniego Walkera
Oryginalna reklama Johnniego Walkera
2611
Obejrzyj
Dwóch niemieckich studentów szkoły filmowej postanowiło stworzyć swoją reklamę popularnej whisky - Johnnie Walker. Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że wyszło im to na mistrzowskim poziomie.
Co pamiętacie z 1998? Co pamiętacie z 1998?
Co pamiętacie z 1998?
2429
Obejrzyj
Gotowi na chwilę nostalgii? W takim razie z chęcią sobie z nami przypomnicie co się działo w 1998. Co się oglądało, w co graliśmy i co leciało w radiu. Naprawdę warto zobaczyć.
Co wy wiecie o 1994? Co wy wiecie o 1994?
Co wy wiecie o 1994?
2926
Obejrzyj
Król lew, pierwszy Warcraft, Pulp Fiction, Sega Genesis, Mega Man X i całe mnóstwo mniej lub bardziej siarowatych piosenek. O tak, to piękno roku 1994. Zobaczcie najfajniejsze sceny, usłyszcie najlepsze kawałki i rozkoszujcie...
Wspomnienia z imprez Wspomnienia z imprez
Wspomnienia z imprez
8770
Obejrzyj
dzięki temu żelowi przypomnisz sobie wydarzenia z ostatniej imprezy. Oby tylko niebyły to rzeczy których nie chciałbyś przeżyć.