Tag wtf - śmieszne filmiki

Kompilacja BDF #46 Kompilacja BDF #46
Kompilacja BDF #46
3029
Obejrzyj
Gdyby nie filmiki, dzięki którym można było stworzyć tę kompilację, to internet byłby o wiele uboższym miejscem. Oto kompilacja tego co w internecie najlepsze - bardzo dziwne filmiki, odsłona 46.
Kompilacja BDF #45 Kompilacja BDF #45
Kompilacja BDF #45
20
2
3253
Obejrzyj
Przed wami najnowsza kompilacja BDF, czyli bardzo dziwnych filmików! Gdyby ktoś kazał nam opisać w skrócie czym jest internet, to jedna z takich kompilacji z całą pewnością stanowiłaby element opisu. Zapraszamy do oglądania!
Bardzo dziwne filmiki, czyli BDF #40 Bardzo dziwne filmiki, czyli BDF #40
Bardzo dziwne filmiki, czyli BDF #40
3161
Obejrzyj
Gdyby nie filmiki, dzięki którym można było stworzyć tę kompilację, to internet byłby o wiele uboższym miejscem. Oto kompilacja tego co w internecie najlepsze - bardzo dziwne filmiki, odsłona 40.
Momenty zasługujące na Momenty zasługujące na"WTF?!"
Momenty zasługujące na"WTF?!"
4325
Obejrzyj
Komiczna mieszanka materiałów w którym trzy literki W, T i F są jedyną słuszną reakcją. Jeżeli znudziły Ci się porażki, masz gdzieś szalone zwycięstwa... ta kompilacja może być tym czego szukasz.
Zwariowana japońska reklama Zwariowana japońska reklama
Zwariowana japońska reklama
4423
Obejrzyj
Japończycy to niekwestionowani mistrzowie w wymyślaniu najdziwniejszych filmików na świecie. Bohaterem tej reklamy jest radośnie zakręcony facet z puchnącą stopą. Już samo to brzmi wystarczająco dziwnie, spróbujcie się...
Jon Lajoie - WTF 2 Jon Lajoie - WTF 2
Jon Lajoie - WTF 2
3047
Obejrzyj
Kolejna nieprzeciętna produkcja Jona. Oczywiście z polskimi napisami.