Tag wynalazek - śmieszne filmiki

Dlaczego Japońskie łazienki są najlepsze? Dlaczego Japońskie łazienki są najlepsze?
Dlaczego Japońskie łazienki są najlepsze?
2601
Obejrzyj
Japonia znacznej większości ludzi kojarzy się z nietypową kulturą, jedzeniem i zwyczajami. Ich łazienka również są nietypowa, czego dowiecie się choćby oglądając ten filmik. Wszystko co taką ją czyni zaprezentowała mieszkająca...
5 sposobów na... rzeczy bez sensu 5 sposobów na... rzeczy bez sensu
5 sposobów na... rzeczy bez sensu
2586
Obejrzyj
Tym razem autorzy serii "5 sposobów na..." postanowili pozostawić na boku przydatne i funkcjonalne wynalazki. W tym odcinku przedstawią pomysły na kilka gadżetów, które jak sami stwierdzili "są bez sensu".
Laser domowej roboty Laser domowej roboty
Laser domowej roboty
3207
Obejrzyj
Gdyby ktoś wam powiedział, że zbudował w garażu miotacz laserów, to pewnie parsknęlibyście śmiechem i popukali się w głowę. Okazuje się jednak, że wcale nie jest to niemożliwe. Przed wami młody wynalazca oraz jego wynalazek,...
Proste jak jazda na rowerze... Proste jak jazda na rowerze...
Proste jak jazda na rowerze...
3515
Obejrzyj
Z pewnością każdy słyszał powiedzenie, że coś jest proste "jak jazda na rowerze" lub, że czegoś nie da się zapomnieć, tak jak tej umiejętności. Okazuje się, że wcale nie jest tak oczywiste, a prosta zmiana w zwykłym rowerze...
Pora obiadowa Pora obiadowa
Pora obiadowa
2443
Obejrzyj
Technologie, które miały być dla człowieka wygodą i ułatwieniem, w skrajnych przypadkach stają się nałogami lub obsesjami. Australijska firma wpadła na pomysł, który miałby umożliwić wyciągnięcie rodziny z cybernetycznego...
Stringbike, czyli rower z niecodziennym napędem Stringbike, czyli rower z niecodziennym napędem
Stringbike, czyli rower z niecodziennym napędem
2641
Obejrzyj
Czy można ulepszyć wynalazki, które się sprawdzają od dłuższego czasu? Oczywiście, że tak! Najlepszym przykładem jest ten rower, który zamiast zwykłego łańcucha ma zmyślny system żyłek. Naprawdę fajna rzecz.
Bezużyteczne wynalazki Bezużyteczne wynalazki
Bezużyteczne wynalazki
4879
Obejrzyj
Kto powiedział, że każde urządzenie musi być użyteczne? Wystarczy, że dostarcza odrobinę frajdy zarówno twórcy, jak i potencjalnemu użytkownikowi. Zobaczcie prawdziwe cuda bezużytecznej technologii.
Bulbulator 2013 Bulbulator 2013
Bulbulator 2013
7536
Obejrzyj
Jeden ze szwagrów już po raz dziesiąty próbuje swoich sił, jako domorosły wynalazca. Tym razem do wygrania jest dość sporo sumka. Nie można się zniechęcać, zwłaszcza kiedy ma się genialny pomysł.
Nowoczesny otwieracz do piwa Nowoczesny otwieracz do piwa
Nowoczesny otwieracz do piwa
3262
Obejrzyj
Okazuje się, że każdy wynalazek da się w jakiś sposób ulepszyć. Zobaczcie najnowszy otwieracz butelek. Teraz otwarcie butelki waszego ulubionego trunku będzie jeszcze łatwiejsze.
Helikopter napędzany przez rower Helikopter napędzany przez rower
Helikopter napędzany przez rower
2882
Obejrzyj
Wbrew pozorom wiele urządzeń pozostaje nadal niewynalezionych. Grupa ludzi postanowiła spróbować swoich sił w stworzeniu helikoptera napędzanego tylko siłą ludzkich mięśni. Zobaczcie sami co z tego wyszło.
IZZYbike - polski wynalazek IZZYbike - polski wynalazek
IZZYbike - polski wynalazek
6894
Obejrzyj
IZZYbike to zupełnie nowe spojrzenie na jazdę rowerem. Konstrukcja zwykłego jednośladu została mocno zmodyfikowana. Nie znajdziecie tu np. łańcucha. Zobaczcie czym może pochwalić się polska myśl konstrukcyjna.
Czym może skończyć się używanie piły? Czym może skończyć się używanie piły?
Czym może skończyć się używanie piły?
4081
Obejrzyj
Każdy kto miał do czynienia z piłą elektryczną zna moc tego urządzenia. Zdarzają się też wypadki podczas jej używania. Pewien konstruktor postanowił opracować mechanizm zatrzymujący piłę, w momencie zbliżenia do niej ręki.
Nie ma to jak dobry pomysł na biznes... Nie ma to jak dobry pomysł na biznes...
Nie ma to jak dobry pomysł na biznes...
2773
Obejrzyj
Potrzeba matką wynalazków. Gorzej jednak, jeśli wynalazek próbuje nam "wmówić", że jest do życia niezbędny. Czy to myślenie sieciowe? Nieważne! Podpierak w Dragon's Den!
Ciągła winda z Niemiec Ciągła winda z Niemiec
Ciągła winda z Niemiec
3464
Obejrzyj
Ta winda nie zatrzymuje się ani na chwilę, a pasażerowie muszą zdecydowanym krokiem wsiąść do niej zdecydowanym szybkim ruchem. Podoba Wam się takie rozwiązanie?
Popinator - rewolucja w dziedzinie wcinania popkornu! Popinator - rewolucja w dziedzinie wcinania popkornu!
Popinator - rewolucja w dziedzinie wcinania popkornu!
2433
Obejrzyj
Ciekawy wynalazek, który lokalizuje twoją buzie i wysyła do niej smaczniutki popkorn! Ludzkość nigdy nie przestanie mnie zadziwiać jeśli chodzi o wynalazki, które są wątpliwie potrzebne.
Laserowa zabawka dla zwierzaków Laserowa zabawka dla zwierzaków
Laserowa zabawka dla zwierzaków
3148
Obejrzyj
Chyba nie mieliśmy wątpliwości, że taki wynalazek prędzej czy później powstanie. Przed państwem zautomatyzowany system robienia ze zwierząt idiotów - DART. Specjalnie na te chwile, gdy oczekujecie prostej rozrywki bez machania...