Tag wypadek - śmieszne filmiki

Cyrkowe wypadki Cyrkowe wypadki
Cyrkowe wypadki
15477
Obejrzyj
Kolejna kompilacja wypadków, ale tym razem prosto z cyrku. Wydawało by się, że artyści występujący w cyrku to profesjonaliści, a jednak każdemu może się coś złego przytrafić.
Mini wypadkowy mix Mini wypadkowy mix
Mini wypadkowy mix
12690
Obejrzyj
Czyli mini mix z różnymi wypadkami lub jak kto woli po prostu kompilacja. Większość tych wypadków łączy ludzka głupota, a czasem też pech.
Wypadek na skrzyżowaniu Wypadek na skrzyżowaniu
Wypadek na skrzyżowaniu
8433
Obejrzyj
Rozpędzony samochód wjechał na skrzyżowanie i prosto w niego przywalił facet na skuterze. Chyba nie trzeba mówić jak skończył się ten wypadek.
Wypadek na deskorolce Wypadek na deskorolce
Wypadek na deskorolce
7206
Obejrzyj
Rozpędził się bardzo zjeżdżając z dużej górki na deskorolce. Niestety wylądował w złym miejscu złą częścią ciała. Chyba już nie będzie mógł mieć dzieci.
Potrącił sarnę Potrącił sarnę
Potrącił sarnę
11082
Obejrzyj
Filmik nakręcony kamera zamieszczoną wewnątrz samochodu rajdowego. Kierowca podczas jazdy potrącił sarnę która wybiegła na drogę. Jechał tak szybko, że nie zdążył by zahamować.
Drobny wypadek Drobny wypadek
Drobny wypadek
9324
Obejrzyj
Parkour - chłopaki wchodzą na murek i skaczą z niego na śmietnik (jest dosyć wysoko). Jednemu z nich się udało, ale drugi wpadł do kontenera na śmieci.
Fart na rajdzie Fart na rajdzie
Fart na rajdzie
8478
Obejrzyj
Bez wątpienia ten pracownik miał więcej szczęścia niż rozumu. Niewiele by brakowało, a ten dzień skończył by się dla niego tragicznie.
Wypadki na siłowni Wypadki na siłowni
Wypadki na siłowni
18172
Obejrzyj
Niektóre mogły skończyć się naprawdę tragicznie. Ale jak widać większość z nich wynika z przeceniania swoich możliwości albo głupoty (ćwiczenia samemu w domu bez asekuracji).
Wpadka na koncercie Wpadka na koncercie
Wpadka na koncercie
8094
Obejrzyj
Wpadka na koncercie i to dosłownie, artysta chyba bardzo wczuł się w rolę i wypadł ze sceny. Trochę zabawnie to wyglądało. Do tego wydało się, że śpiewał z playbacku.
Karateka Karateka
Karateka
12413
Obejrzyj
Miał zniszczyć ręką górę cegieł. Wydało by się, patrząc na jego przygotowanie i koncentracje, że będzie to naprawdę niezły pokaz, niestety wyszło inaczej.
Kompilacja zdjęć ferrari Kompilacja zdjęć ferrari
Kompilacja zdjęć ferrari
13777
Obejrzyj
Ale nie takich zwykłych zdjęć, tylko zdjęć po wypadku. No niestety, ale niektóre z tych samochodów nadają się tylko na kasacje.
Wypadek podczas driftu Wypadek podczas driftu
Wypadek podczas driftu
12921
Obejrzyj
A wydawało się, że nie jadą aż tak szybko. Do momentu kiedy wjechał na coś swoim samochodem. Nieźle zaczęło nim zarzucać - skończył na dachu.
Parkour - bolesny wypadek Parkour - bolesny wypadek
Parkour - bolesny wypadek
10937
Obejrzyj
Chłopaki zrobili se trening parkour'a, postanowili po rynnie wejść na dach. Niestety jeden z nich podczas schodzenia puścił się za wcześnie i wylądował na poręczy.
Wypadek ciężarówki z piwem Wypadek ciężarówki z piwem
Wypadek ciężarówki z piwem
14639
Obejrzyj
Wypadek ciężarówki z callbergiem na autostradzie. Wiece skąd taki korek? Ludzie zaczęli zjeżdżać na pobocze i kraść piwo z ulicy :D
Wypadek spowodowany policyjnym radarem Wypadek spowodowany policyjnym radarem
Wypadek spowodowany policyjnym radarem
10280
Obejrzyj
Podczas jazdy Van natchnął się na policyjny foto radar. Prawdopodobnie błysk flesza przy robieniu zdjęcia oślepił i zdezorientował kierowcę.
Wypadek na motorze Wypadek na motorze
Wypadek na motorze
8048
Obejrzyj
Kierowca tira chciał chyba zdążyć przejechać, ale zapaliło się już czerwone światło i niestety wjechał w motor, ludzka głupota jest bezgraniczna.