Tag zabawka - śmieszne filmiki

Poprawna politycznie zabawka w Toy Story Poprawna politycznie zabawka w Toy Story
Poprawna politycznie zabawka w Toy Story
33
1
10646
Obejrzyj
Poprawność polityczna to absurd, który napędza kręcącą się coraz szybciej karuzelę nonsensów. Uwagę na to zwrócili autorzy tego filmiku i chyba dużo więcej nie trzeba dodawać do ukrytego tutaj przekazu. Napisy w języku polskim.
Nie budź mnie! Nie budź mnie!
Nie budź mnie!
18235
Obejrzyj
Ciekawa zabawka dla osób, które cenią sobie kreatywność, a także poczucie humoru. Jak może zareagować zabawkowy lis, którego ktoś uporczywie wyrywa ze snu? Przekonajcie się sami!
Triki z wykorzystaniem bąków na sznurkach Triki z wykorzystaniem bąków na sznurkach
Triki z wykorzystaniem bąków na sznurkach
2462
Obejrzyj
Nie wiem jak wy, ale my widzimy ten efektowny sposób wykorzystania klasycznych "bączków" po raz pierwszy. Trzeba przyznać, że popisy zręcznych Azjatów robią wrażenie. Zapraszamy do oglądania!
10 najdziwniejszych zabawek 10 najdziwniejszych zabawek
10 najdziwniejszych zabawek
3873
Obejrzyj
Każdy z nas widział kiedyś zabawkę, którą można by uznać za dziwną w kimś sensie - czym byłby w końcu świat bez chińskich podróbek. Są jednak zabawki, które wręcz zasłużyły na czołowe miejsca w rankingu dziwności.
Wędka Barbie w akcji Wędka Barbie w akcji
Wędka Barbie w akcji
2297
Obejrzyj
Córka wybrała się z tatą na ryby. Jako, że dziewczyna ma kilka lat, nie dziwi, że w jej rękach zamiast prawdziwej wędki znalazła się różowa zabawka z logiem Barbie. Jak się okazuje, pozory mogą mylić, a sprzęt w wędkowaniu nie...
Następca plasteliny Następca plasteliny
Następca plasteliny
3163
Obejrzyj
Przed wami prezentacja "plastikowej plasteliny", czyli Plastimake. Zupełnie nietoksyczny, możliwy do modelowania pod wpływem temperatury, a jednocześnie bardzo wytrzymały w zastygniętej formie materiał. Przydatny nie tylko jako...
Zakonnik radzi: nie kupujcie dzieciom zabawek Zakonnik radzi: nie kupujcie dzieciom zabawek
Zakonnik radzi: nie kupujcie dzieciom zabawek
2533
Obejrzyj
Młody zakonnik komentuje kwestię dziecięcych zabawek oraz zabijania wyobraźni u najmłodszych. Nie wiem jak sami to skomentujecie, ale w znacznej większości trzeba przyznać temu Panu rację.
Ostry metal na różowych instrumentach Ostry metal na różowych instrumentach
Ostry metal na różowych instrumentach
2927
Obejrzyj
Nic tak nie wyraża zła i ostrego metalowego brzmienia jak różowe instrumenty! Tych dwóch jegomości wie o tym najlepiej i postanowili pokazać, jak można wydobyć zło z każdego instrumentu!
Kartonowa zabawka dla kota Kartonowa zabawka dla kota
Kartonowa zabawka dla kota
4409
Obejrzyj
Co można dać kotu na święta? Oczywiście najlepszy i najwspanialszy prezent na całym świecie czyli... karton! Można w nim nie tylko zamknąć lub posadzić kota, ale również zrobić z niego wspaniałą zabawkę.
Kot Simona - Kocimiętka Kot Simona - Kocimiętka
Kot Simona - Kocimiętka
4324
Obejrzyj
Zbliżają się święta, więc warto obdarować nie tylko swoich bliskich, ale również i nasze zwierzaki. Nie zapomniał o tym Simon, który postanowił dać swojemu kotu odrobinę kocimiętki. Jak się to skończyło? Przekonajcie się sami.
Tor dla samochodzików wzorowany na Monaco Tor dla samochodzików wzorowany na Monaco
Tor dla samochodzików wzorowany na Monaco
2958
Obejrzyj
Robienie makiet wymaga precyzji, ale końcowy efekt może być powalający. O takiej zabawce mogą marzyć nie tylko mali chłopcy, ale i dorośli "kierowcy wyścigowi".
Czy to na pewno zabawka dla dzieci? Czy to na pewno zabawka dla dzieci?
Czy to na pewno zabawka dla dzieci?
18
2
8216
Obejrzyj
Zabawki mogą bawić nie tylko dzieci. Kiedy dopadają do nich dorośli, to wtedy od razu robi się weselej. Pojawia się tylko pytanie, czy to na pewno zabawka dla dzieci?
Jason kontra zabawka z Lego Jason kontra zabawka z Lego
Jason kontra zabawka z Lego
18
2
5430
Obejrzyj
Klocki Lego mogą naprawdę napsuć krwi, zwłaszcza kiedy nie możemy znaleźć jakiegoś elementu albo na nie nadepniemy. Jason ma trochę inny problem z tą zabawką. Jedno jest pewne, to nie będzie równa walka.
Największa bitwa Nerf w historii Największa bitwa Nerf w historii
Największa bitwa Nerf w historii
8243
Obejrzyj
Broń Nerf to nie tylko zabawki, a chyba w każdym z nas drzemie mały żołnierz. Nie wierzycie nam? W takim razie obejrzyjcie największą bitwę Nerf jaka kiedykolwiek miała miejsce. Będzie epicko, a przede wszystkim krwawo... to...
Koty same potrafią się bawić Koty same potrafią się bawić
Koty same potrafią się bawić
3045
Obejrzyj
Zastanawialiście się kiedyś co robią koty pod Waszą nieobecność? Jak się okazuje całkiem dobrze potrafią bawić się same. Myśleliście, że jesteście dla nich niezastąpieni? To lepiej pomyślcie znowu. Koty nawet w swoim własnym...
Kocie Mission Impossible Kocie Mission Impossible
Kocie Mission Impossible
3471
Obejrzyj
Zastanawialiście się kiedyś, jakie są granice kocich możliwości? Nie ma co dalej myśleć, tylko ruszyć do sprawdzania. Wystarczy nam jeden koteł, jego ulubiona zabaweczka i odrobina pomyślunku, gdzie naprawdę trudno się dostać....