Tag złośliwość - śmieszne filmiki

Złośliwa Captcha Złośliwa Captcha
Złośliwa Captcha
2131
Obejrzyj
Z Captcha spotkał się chyba każdy internauta. Jest to jedna z prostszych metod zabezpieczenia przeciwko botom oraz generowaniu sztucznego ruchu. Nie da się jednak ukryć, że często kody są tak "zabezpieczone", że samo ich...
Szybka nauczka Szybka nauczka
Szybka nauczka
2752
Obejrzyj
Policja słynie z tego, że w miejscach gdzie jest potrzebna pojawia się za późno. Tym razem stanęli na wysokości zadania, a złośliwego kierowcę szybko spotkała kara. Domyślam się jak głośna była fala śmiechu na CB radio.
Dziewczyna vs Xbox360 Dziewczyna vs Xbox360
Dziewczyna vs Xbox360
3876
Obejrzyj
Grani w gry powinno budzić tylko zdrowe emocje. Ta forma rozrywki najwidoczniej nie jest przeznaczona dla wszystkich, co pokazuje to nagranie. Zobaczcie jak pewna dziwczyna podchodzi do gry zbyt emocjonalnie.
Ukryta Kamera - zalany laptop Ukryta Kamera - zalany laptop
Ukryta Kamera - zalany laptop
4318
Obejrzyj
Tym razem na próbę zostaje wystawione silna wola 'wrabianych'. Muszą oni wytrzymac i nie udusić gołymi rekami grubego dzieciaka.
Teddy - kot dupek Teddy - kot dupek
Teddy - kot dupek
3541
Obejrzyj
Teddy to bardzo niemiły kot, mimo wszystko bardzo dobrze wie jak zapewnić sobie uwagę swoich właścicieli. Ten wzrok pozbawione mocji i szydercze spojrzenie w kamerę mówią wszystko.
Ale drań z tego pingwina Ale drań z tego pingwina
Ale drań z tego pingwina
3471
Obejrzyj
Kręcący się w pobliżu kolega przeszkadzał mu w randce, więc pozbył się go bez mrugnięcia okiem.
Złośliwe żarty w wydaniu rosyjskim Złośliwe żarty w wydaniu rosyjskim
Złośliwe żarty w wydaniu rosyjskim
9153
Obejrzyj
Pierwszy kolega kameruje, drugi wyrządza przypadkowym osobom różnego rodzaju psikusy. W programie między innymi: ochlapanie wodą z kałuży, przerwanie romantycznego pocałunku, nałożenie wiadra na głowę i wiele innych.