Tag zombie - śmieszne filmiki

100 lat ewolucji 100 lat ewolucji "Zombie"
100 lat ewolucji "Zombie"
3120
Obejrzyj
Zombie to już stały element popkultury i zapewne szybko z niej nie zniknie. Zombie jednak ewoluowało i nie zawsze było przedstawiane jak te, które znamy ze współczesnych filmów. Oto jak zmieniały się zombie na przestrzeni lat.
10 powodów, dla których zombie nie opanują świata 10 powodów, dla których zombie nie opanują świata
10 powodów, dla których zombie nie opanują świata
3733
Obejrzyj
Zombie to jeden z elementów popkultury, który cyklicznie powraca na afisz za sprawą filmów, seriali i gier. Wiele osób widzi w apokalipsie zombie możliwy koniec świata. Jak by to wyglądało, gdyby faktycznie było możliwe? Czy...
Survival ZombieCraft Z Survival ZombieCraft Z
Survival ZombieCraft Z
2668
Obejrzyj
Porcja żartów o grach typu survival upchnięta w jednej, pomysłowej animacji. Sama animacja może nie powala wykonaniem, ale każdy kto grał w grę, której stawką było przetrwanie, z pewnością zrozumie przesłanie. Zapraszamy!
The Walking Dead The Walking Dead
The Walking Dead
2734
Obejrzyj
Grzegorz Halama to znana postać polskiej sceny kabaretowej. Chociaż zna go głównie starsza część publiki, to tym razem idealnie wstrzelił się w młodzieżowy humor, nawiązując do popularnego serialu "The Walking Dead".
Selfie horror Selfie horror
Selfie horror
6127
Obejrzyj
Pewna dziewczyna chciała wykonać selfie dla swojego chłopaka. Na jednym ze zdjęć zobaczyła stojącą w cieniu postać. Jak wy byście zareagowali na jej miejscu? Filmik raczej niewskazany dla osób o słabych nerwach.
Zombie survival na Chatroulette Zombie survival na Chatroulette
Zombie survival na Chatroulette
3544
Obejrzyj
Genialnie skonstruowany i zrealizowany pomysł na interaktywną zabawę w klimacie zombie survival, a wszystko to przy pomocy Chatroulette. Sprawdźcie co można stworzyć przy odrobinie kreatywności i nadmiarze wolnego czasu.
Żwawe trupy Żwawe trupy
Żwawe trupy
3449
Obejrzyj
Polska parodia serialu "Żywe trupy", czyli "The Walking Dead". Ponki, bowiem to oni są autorami tej parodii, postanowili wyśmiać największe absurdy tego serialu. Jak im to wyszło? Przekonajcie się sami!
Prank: Zombie apokalipsa Prank: Zombie apokalipsa
Prank: Zombie apokalipsa
3497
Obejrzyj
Wszyscy jednogłośnie zgodzimy się, że zombie to wytwór fantazji i efekt rozpędzającej się popkultury. Mimo tego zobaczenie ich na ulicy odruchowo powoduje ucieczkę. Jak wy zachowalibyście się, gdyby przejście w wąskiej uliczce...
Jak uciekać przed zombie Jak uciekać przed zombie
Jak uciekać przed zombie
3332
Obejrzyj
Jakbyście się zachowali, gdyby za rogiem czyhał na Was krwiożerczy zombie? W takich momentach przydaje się kondycja, umiejętność skakania pod dachach i szybka orientacja.
Steve - konsultant zombie z Techlandu Steve - konsultant zombie z Techlandu
Steve - konsultant zombie z Techlandu
2177
Obejrzyj
Techland ma w swoich szeregach zupełnie nowego pracownika. Jest nim przesympatyczny zombie, o imieniu Steve. Niech teraz ktoś powie, że w tym kraju nie ma pracy, skoro nawet zombie dostaje stanowisko.
Apokalipsa Zombie - SA Wardega Apokalipsa Zombie - SA Wardega
Apokalipsa Zombie - SA Wardega
5393
Obejrzyj
Zwykła wyprawa na grzyby może zamienić się w prawdziwy koszmar, zwłaszcza kiedy w lesie grasują... zombie! Gdyby tego było mało, zombiaki atakują również miasto i niczego nieświadomych przechodniów! Ratuj się kto może, bo...
Halloween u Szwagra Halloween u Szwagra
Halloween u Szwagra
11166
Obejrzyj
Antek odwiedza Szwagra, ponieważ utracił kontrolę nad swoim telewizorem. Jak to zwykle bywa w końcu przyszła i pora na flaszkę. Na nieszczęście ani Antek, ani Szwagier nie wiedzieli co ich czeka...
Żart z zabójstwem zombie Żart z zabójstwem zombie
Żart z zabójstwem zombie
3279
Obejrzyj
Nie jeden detektyw by długo się głowił przy takiej sprawie. Wystarczy spojrzeć, by już wiedzieć, że nie jest to sprawa jak każda inna... Tylko dlatego, że to dowcip! Ekipa Prank vs Prank postanowiła wkręcić kilku przechodniów.
Kot zombie Kot zombie
Kot zombie
4237
Obejrzyj
Kot, który nie reaguje na obecność kamerzysty albo zobaczył coś bardzo interesującego.
Kay & Peele - Rasistowskie Zombie Kay & Peele - Rasistowskie Zombie
Kay & Peele - Rasistowskie Zombie
3599
Obejrzyj
Którzy ludzie przeżyją apokalipsę zombie? Zaradni? Waleczni? Pomysłowi? Nie... czarni...
Ewakuacja z miasta Zombie 5 - animacja Ewakuacja z miasta Zombie 5 - animacja
Ewakuacja z miasta Zombie 5 - animacja
3300
Obejrzyj
Jedna z ostatnich żywych ofiar w czasie apokalipsy zombie odkrywa powoli swoją przeszłość.