Tag zwiastun - śmieszne filmiki

Lato is coming Lato is coming
Lato is coming
5183
Obejrzyj
Jak wszyscy wiecie lato to pora strojów kąpielowych, słońca i chwalenia się sylwetką. Przejmują się tym oczywiście głównie dziewczyny i po obżeraniu się czekoladą przez całą jesień i lato trzeba zgubić parę kilo.
Jezdne Wojny - parodia Star Wars VII Jezdne Wojny - parodia Star Wars VII
Jezdne Wojny - parodia Star Wars VII
2648
Obejrzyj
Wraz z nadchodzącą premierą Gwiezdnych Wojen, nie mogło zabraknąć parodii zwiastuna, przeróbek i tym podobnych. Doczekaliśmy się także polskiej parodii, za którą odpowiedzialny jest Cyber Marian. Zapraszamy do oglądania!
Ginosaji - mordercza łyżeczka Ginosaji - mordercza łyżeczka
Ginosaji - mordercza łyżeczka
4597
Obejrzyj
Każdy zaprawiony internauta, trafił w przeszłości na filmik z zakapturzonym mężczyzną atakującym niewinną osobę łyżeczką. Tym razem ta oryginalna historia powraca z hukiem i trafiła na Kickstartera. Oto zwiastun klimatycznej...
Hardcore - zwiastun filmu kręconego z pierwszej osoby Hardcore - zwiastun filmu kręconego z pierwszej osoby
Hardcore - zwiastun filmu kręconego z pierwszej osoby
2774
Obejrzyj
Fani GTA doczekali się opcji rozgrywki z tak zwanej "pierwszej osoby". Teraz przyszedł czas na pierwszy, tak zmontowany i tak profesjonalnie zrealizowany film, którego fabułę poznamy oczami głównego bohatera.
Harry Potter jako czarny charakter Harry Potter jako czarny charakter
Harry Potter jako czarny charakter
18
2
3688
Obejrzyj
Serii przygód o Harrym Potterze chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Wyobraźcie sobie natomiast, że powstaje alternatywna wersja filmu, w której to Harry jest czarnym charakterem. Oryginalny pomysł i profesjonalnie zmontowany...
Koreańska parodia Jurassic World Koreańska parodia Jurassic World
Koreańska parodia Jurassic World
2199
Obejrzyj
Wśród licznych zasad internetu, znajduje się taka, która potwierdza, że jeżeli coś istnieje w sieci, to z pewnością doczeka się swojej parodii. Przed wami niskobudżetowa, koreańska parodia zwiastuna Jurassic World.
Cyber Marian: Brzydcy i wściekli Cyber Marian: Brzydcy i wściekli
Cyber Marian: Brzydcy i wściekli
3799
Obejrzyj
Parodia zwiastuna filmu "Szybcy i wściekli". Tym razem za parodię odpowiedzialny jest nikt inny, jak dobrze wam znany Cyber Marian. Jest alkohol, są pościgi, strzelaniny i traktory. Sprawdźcie sami!
Niekryty Krytyk: Filmowe premiery I Niekryty Krytyk: Filmowe premiery I
Niekryty Krytyk: Filmowe premiery I
2099
Obejrzyj
Niekryty Krytyk postanowił zająć się tematyką filmowych premier oraz wyciągnięciem na wierzch wszystkich absurdów, którymi charakteryzuje się współczesne kino. Naszym zdaniem zrobił to rewelacyjnie. Sprawdźcie i oceńcie sami!
FAST 8 - Ostatni Egzamin (I LO Leszno) FAST 8 - Ostatni Egzamin (I LO Leszno)
FAST 8 - Ostatni Egzamin (I LO Leszno)
3924
Obejrzyj
Co niektórzy maturzyści chyba bardzo się nudzą przed maturą. Tegoroczni maturzyści I LO w Lesznie postanowili nagrać szybki i wściekły filmik o czekającym ich egzaminie.
Nadciąga sesja! Nadciąga sesja!
Nadciąga sesja!
2720
Obejrzyj
Już są pierwsze znaki... Nadciąga prawdziwa rzeź, która spędza sen z powiek każdemu studentowi... Nadchodzi... Sesja! Kryjcie się póki możecie i bierzcie wszystkie notatki jakie zdołacie zebrać, ponieważ sesja nie zna litości.
Co by było, gdyby Micheal Bay kręcił Odlot Co by było, gdyby Micheal Bay kręcił Odlot
Co by było, gdyby Micheal Bay kręcił Odlot
24
2
9404
Obejrzyj
Wszyscy chyba dobrze znamy filmy pana Micheala Baya. Reżyser serii Transformers nigdy nie żałował sobie tylko dwóch rzeczy... wybuchów i jeszcze większej liczby wybuchów! Zobaczcie jak w jego wykonaniu mógłby wyglądać Odlot.
Milion sposobów jak zginąć na zachodzie Milion sposobów jak zginąć na zachodzie
Milion sposobów jak zginąć na zachodzie
5429
Obejrzyj
Dziki zachód... Miejsce w którym śmierć czai się na każdym rogu. Nikt nie jest bezpieczny, a wszystko co nie jest Tobą chce Cię zabić. Tutaj... Lepiej uważać na wszystko. Zobaczcie trailer najnowszego filmu Setha MacFarlena...
Kevin Sam w Domu - Psycho Thriller Kevin Sam w Domu - Psycho Thriller
Kevin Sam w Domu - Psycho Thriller
37
1
11862
Obejrzyj
Przed wami Cyber Marian i jego kolejne doskonałe dzieło. Jesteście gotowi na thriller psychologiczny z Kevinem? No... to nie do końca tak, bo to tylko zwiastun, ale i tak będzie fajna jazda. Zobaczcie jak za pomocą montażu i...
Kraina lodu - Polski zwiastun Kraina lodu - Polski zwiastun
Kraina lodu - Polski zwiastun
6845
Obejrzyj
Nowy film od Disneya zapowiada się bardzo ciekawie, a już na pewno śmiesznie. Jak myślicie co się stanie gdy bałwan za mocno kichnie? Możecie się przekonacie w tym krótkim, ale jakże sympatycznym filmiku.
Atak zabójczych wiewiórek [+18] Atak zabójczych wiewiórek [+18]
Atak zabójczych wiewiórek [+18]
3744
Obejrzyj
Zwiastun przeznaczony dla osób dorosłych. Przyzwyczailiśmy się do obecności wiewiórek w lasach i parkach. Co by się stało, gdyby nagle zaczęły one atakować ludzi? Zobaczcie zwiastun ekstremalnego filmu w którym wiewiórki oszalały.
Wiedźmin 3: Dziki Gon - Zabijając potwory - zwiastun [+18] Wiedźmin 3: Dziki Gon - Zabijając potwory - zwiastun [+18]
Wiedźmin 3: Dziki Gon - Zabijając potwory - zwiastun [+18]
4199
Obejrzyj
Zwiastun przeznaczony raczej dla starszych Jejowiczów. W sieci pojawił się zwiastun ostatniej części Wiedźmina. Jak zawsze można liczyć na bardzo wysoki poziom produkcji, poruszanie kwestii moralnych i doskonałą grafikę.