Tag życie - śmieszne filmiki

10 rosyjskich lifehacków 10 rosyjskich lifehacków
10 rosyjskich lifehacków
3633
Obejrzyj
Często staramy się znaleźć sposoby na ułatwienie sobie życia. Każdy w końcu chciałby móc osiągnąć dany efekt mniejszym nakładem pracy. Czasami musimy poradzić sobie również w nietypowych okolicznościach, a w tym filmiku...
5 ciekawostek o Albercie Einsteinie 5 ciekawostek o Albercie Einsteinie
5 ciekawostek o Albercie Einsteinie
2087
Obejrzyj
Albert Einstein jest prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalnym naukowcem wszech czasów, a grafika z nim samym, na której pokazuje język, stała się elementem popkultury. Przed wami 5 ciekawostek o Einsteinie.
Anime w prawdziwym życiu Anime w prawdziwym życiu
Anime w prawdziwym życiu
31
2
3295
Obejrzyj
Jak wyglądałaby pozornie zwyczajna, niewinna sprzeczka o ostatni kawałek pizzy, gdyby nie wydarzyła się ona w rzeczywistym świecie, a w świecie anime? Teraz macie okazję się przekonać! Mogą się przydać podstawy języka...
Pies w klatce z lwami - Thug Life Pies w klatce z lwami - Thug Life
Pies w klatce z lwami - Thug Life
3072
Obejrzyj
Jak może wyglądać życie psa w klatce z lwami? Czy będzie krótkie? A może zwierzaki się zaprzyjaźnią i stworzą jedną, wielką rodzinę?
10 największych pechowców 10 największych pechowców
10 największych pechowców
3707
Obejrzyj
Niezależnie od tego czy wierzycie w pecha czy też nie, istnieją ludzie, których często spotykają serie niefartownych zdarzeń. Trafienie piorunem, pogryzienia przez zwierzęta, przegrane loterie i zakłady. Często wszystko na raz....
5 sposobów na: życie po swojemu 5 sposobów na: życie po swojemu
5 sposobów na: życie po swojemu
2500
Obejrzyj
Chłopaki słynący ze swojej kreatywności i uniwersalnych talentów, tym razem zaprezentują kilka sposobów na to, jak wyłamać się z przyjętego ogólnie kanonu i postawić na oryginalność oraz własny gust.
Niekryty Krytyk: Szkoła życia 2 Niekryty Krytyk: Szkoła życia 2
Niekryty Krytyk: Szkoła życia 2
2662
Obejrzyj
Druga odsłona serii pod tytułem "Szkoła życia". Tym razem na celownik został wzięty odcinek, o rozsławionych kilka lat temu galeriankach. Jak podoba wam się tropienie "serialowych" absurdów w wykonaniu Niekrytego Krytyka?
Żebrak z terminalem płatniczym. Widziałeś już w życiu wszystko! Żebrak z terminalem płatniczym. Widziałeś już w życiu wszystko!
Żebrak z terminalem płatniczym. Widziałeś już w życiu wszystko!
7000
Obejrzyj
Bardzo uparty żebrak podchodzi do auta i nie pozwoli przepędzić się takimi błahostkami jak brak pieniędzy. Widząc pusty portfel wyjmuje swoją broń ostateczną: terminal na karty płatnicze! To się nazywa nowoczesny sprzęt w...
Typowy no-life Typowy no-life
Typowy no-life
3307
Obejrzyj
Chyba każdy z nas posiada znajomego, który nie potrafi się obyć przez dłuższą chwilę bez komputera. Kisiel postanowił nas przygotować na typowe zachowania każdego no-life.
Reklamy w prawdziwym życiu część 2 Reklamy w prawdziwym życiu część 2
Reklamy w prawdziwym życiu część 2
2773
Obejrzyj
Reklamy i rzeczywistość często bardzo się od siebie różnią. Najlepiej wie o tym grupa Ponki, która po raz kolejny udowadnia nam, że nie warto ślepo wierzyć reklamom!
Reklamy w prawdziwym życiu Reklamy w prawdziwym życiu
Reklamy w prawdziwym życiu
3183
Obejrzyj
Świat ukazany w reklamach jest zupełnie inny od naszego. Szara rzeczywistość zmienia się nagle w krainę, w której wszystkie rzeczy się dopierają, a niskie ceny są zawsze włączone. Jak jest naprawdę? Pokaże to grupa Ponki!
Gry w prawdziwym życiu część 2 Gry w prawdziwym życiu część 2
Gry w prawdziwym życiu część 2
2794
Obejrzyj
Jak wyglądałyby gry, gdyby przenieść je do prawdziwego życia? Ponki postanowiły się o tym przekonać i pokażą Wam jak gry i ich elementy mogłyby działać w naszym świecie.
Gry w prawdziwym życiu Gry w prawdziwym życiu
Gry w prawdziwym życiu
3257
Obejrzyj
Jak wyglądałaby gry, gdyby były nieco bardziej realistyczne? Grupa Ponki postanowiła się o tym przekonać i przedstawi co by się mogło stać z kilkoma gatunkami gier, gdyby podkręcić im realizm.
Jak rozpocząć samodzielne życie Jak rozpocząć samodzielne życie
Jak rozpocząć samodzielne życie
2258
Obejrzyj
Samodzielne życie może być bardzo trudne, zwłaszcza kiedy jeszcze się studiuje. Na szczęście dziewczyny z grupy Szparagi i Lisie Piekło potrafią o siebie zadbać. Z ich poradami każdy powinien sobie poradzić.
Siedmiu ludzi, którzy ledwo przeżyli do piątku Siedmiu ludzi, którzy ledwo przeżyli do piątku
Siedmiu ludzi, którzy ledwo przeżyli do piątku
2841
Obejrzyj
W tygodniu nikt nie ma łatwo. Uczniowie chodzą do szkoły, a dorośli ludzie chodzą do pracy. W całym tym rozgardiaszu znalazło się miejsce dla jeszcze jednej grupy. Poznajcie siódemkę ludzi, którzy przeżyli do piątku.
Facebook kontra prawdziwe życie Facebook kontra prawdziwe życie
Facebook kontra prawdziwe życie
5613
Obejrzyj
Jaki jest najprostszy sposób na wzbudzenie zainteresowania innych? Oczywiście kolejne posty na Facebooku. Nasze prawdziwe życie przeważnie jest nudne jak flaki z olejem, więc może odrobinkę podkolorować? Zobaczcie jak się...