Śmieszne filmiki - Użytkownik DickAss

Dziesięć rzeczy przewidzianych przez serial Dziesięć rzeczy przewidzianych przez serial
Dziesięć rzeczy przewidzianych przez serial
3005
Obejrzyj
Czasem się zdarza, że wybujała wyobraźnia twórców seriali wydaje na świat coś, co potem niedługo staje się rzeczywistością. Udowodni to kolejna, genialna Topowa Dycha.
Dziesięć faktów, które przywrócą Ci wiarę w ludzkość Dziesięć faktów, które przywrócą Ci wiarę w ludzkość
Dziesięć faktów, które przywrócą Ci wiarę w ludzkość
3392
Obejrzyj
Początek roku warto zacząć pozytywnie, więc czemu by nie zacząć od dziesięciu faktów, które przywrócą Wam wiarę w ludzkość? Dowiecie się co dobrego robi dla nas Bill Gates, a także wielu innych ciekawych i bardzo dobrych faktów.
Gry w prawdziwym życiu część 2 Gry w prawdziwym życiu część 2
Gry w prawdziwym życiu część 2
3154
Obejrzyj
Jak wyglądałyby gry, gdyby przenieść je do prawdziwego życia? Ponki postanowiły się o tym przekonać i pokażą Wam jak gry i ich elementy mogłyby działać w naszym świecie.
Hobbit: Wigilia w Śródziemiu Hobbit: Wigilia w Śródziemiu
Hobbit: Wigilia w Śródziemiu
3397
Obejrzyj
Sauron spędza sen z powiek wszystkim mieszkańcom Śródziemia, dlatego najwięksi czarodzieje zebrali się razem, by zdecydować co z nim zrobić... Przybył Gandalf Szary, Saruman Biały i... Święty Mikołaj? To na pewno nie wróży nic...
Dziesięć najdroższych gier w historii Dziesięć najdroższych gier w historii
Dziesięć najdroższych gier w historii
2364
Obejrzyj
Tworzenie gier komputerowych to nie łatwe zadanie, a już na pewno nie należy do najtańszych. Topowa Dycha zebrała dziesięć najdroższy gier jakie kiedykolwiek powstały. Spodziewaliście się tak dużych sum?
10 faktów na temat Józefa Stalina 10 faktów na temat Józefa Stalina
10 faktów na temat Józefa Stalina
3196
Obejrzyj
Czy można połączyć rozrywkę z nauką? Jak najbardziej! Udowodni to kolejny odcinek Topowej Dychy, a w nim dziesięć faktów na temat Józefa Stalina. No i kto powiedział, że historia musi być nudna?
10 ciekawych reklam o tematyce kosmicznej 10 ciekawych reklam o tematyce kosmicznej
10 ciekawych reklam o tematyce kosmicznej
2318
Obejrzyj
Dobre reklamy przyjemnie się ogląda, szczególnie gdy widzimy daną reklamę mniej niż 100 razy. W tym filmiku AdBuster przedstawia 10 reklam o tematyce kosmicznej, które wydają mu się ciekawe.
SWAG, YOLO i język młodzieży SWAG, YOLO i język młodzieży
SWAG, YOLO i język młodzieży
3215
Obejrzyj
W dzisiejszych czasach nasz język zmienia się tak szybko, że aż trudno momentami nadążyć. Na szczęście na ratunek przychodzi grupa Ponki, która pomoże zrozumieć wszelkie dziwne rzeczy w naszym słownictwie.
Polscy Youtuberzy - ZDUPPING Polscy Youtuberzy - ZDUPPING
Polscy Youtuberzy - ZDUPPING
2405
Obejrzyj
Na Blog Forum Gdańsk spotkali się ze sobą wszyscy najważniejsi, polscy Youtuberzy. Nie zabrakło takich gwiazd jak Cyber Marian czy Wapniak. Nie zmienia to faktu, że była to impreza zamknięta i co niektórzy z nich myśleli, że...
Gejowskie chwile Gejowskie chwile
Gejowskie chwile
6008
Obejrzyj
W życiu każdego faceta mogą zdarzyć się sytuacje, które nie do końca mu odpowiadają. Sąsiedztwo przy pisuarach, przytulania przy wspólnym spaniu, albo... upuszczone mydło. Jahaha pokaże Wam wszystkie te dziwne sytuacje, byście...
Najlepsze fragmenty ukrytego polskiego megamixa Najlepsze fragmenty ukrytego polskiego megamixa
Najlepsze fragmenty ukrytego polskiego megamixa
18455
Obejrzyj
Niekiedy zdarza się, że w zagranicznej piosence słychać polskie akcenty. Doskonale wychwycił to Cyber Marian, który postanowił zrobić ukryty polski megamix! Teraz skoro trochę się już tego zebrało, postanowił wybrać najlepsze...
Johnny Bravo - Niezawodne sposoby na podryw Johnny Bravo - Niezawodne sposoby na podryw
Johnny Bravo - Niezawodne sposoby na podryw
2884
Obejrzyj
Znany i lubiany przez wszystkich, przed Wami Johnny Bravo! Nasz kochany mięśniak zawsze miał słabość do pań, ale czy znacie jakie sposoby na podryw? Jeśli nie, to najwyższa pora poznać tajniki mistrza.
Topowa Dycha - 10 zakazanych potraw Topowa Dycha - 10 zakazanych potraw
Topowa Dycha - 10 zakazanych potraw
3375
Obejrzyj
Co może być na tyle niebezpieczne w jedzeniu, żeby go zakazywać? Okazuje się, że każdy kraj patrzy na to zupełnie inaczej. Zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z tak niebezpiecznym jedzeniem jak... Kinder Niespodzianka! Zobaczcie...
Limo - Premier i Orzeł Biały Limo - Premier i Orzeł Biały
Limo - Premier i Orzeł Biały
4717
Obejrzyj
Symbole narodowe już mają dość tego co się dzieje w naszym kraju. Flaga czuje się jak zwykła szmata, a orzeł z naszego godła postanowił wygarnąć premierowi co mu nie gra. Kolejny genialny kabaret od kabaretu Limo!
Topowa dycha - 10 faktów na temat Simpsonów Topowa dycha - 10 faktów na temat Simpsonów
Topowa dycha - 10 faktów na temat Simpsonów
2660
Obejrzyj
Simpsonowie to jeden z najdłużej trwających seriali, a przy okazji jedna z najlepszych kreskówek jakie powstały. Ile wiecie o tej wesołej, żółtej rodzince? Tak czy siak na pewno zainteresuje Was dziesięć faktów na temat Simpsonów.
Przemyślenia Niekrytego Krytyka - Popeye Przemyślenia Niekrytego Krytyka - Popeye
Przemyślenia Niekrytego Krytyka - Popeye
2750
Obejrzyj
Niekryty Krytyk coraz bardziej lubi oglądać kreskówki. Tym razem ofiarą jego krytyki będzie nie kto inny jak... Popeye! Ciekawe co na jego temat może powiedzieć jeden z naszych ulubionych, polskich youtuberów.