Śmieszne filmiki - Użytkownik donmore

Bardzo ekonomiczna koparka Bardzo ekonomiczna koparka
Bardzo ekonomiczna koparka
2937
Obejrzyj
Posiadanie odpowiedniego sprzętu na budowie to połowa sukcesu. Trzeba jeszcze umieć go poprawnie używać. Kierownik tej budowy najwyraźniej ceni bardziej ludzkie mięśnie niż maszynę.
Deszcz w amerykańskim metrze Deszcz w amerykańskim metrze
Deszcz w amerykańskim metrze
2018
Obejrzyj
Okazuje się, że nie tylko Warszawa ma problem z wodą. Zobaczcie co może się zdarzyć a amerykańskim metrze, zaraz po wyjściu z pojazdu.
Trollowanie mew Trollowanie mew
Trollowanie mew
2003
Obejrzyj
Ludzie lubią trollować nie tylko siebie nawzajem ale i zwierzęta. Zobaczcie jak grupa mew próbuje się przebić przez szybę by zdobyć pokarm. Właścicielom aut nie polecamy takich zabaw - na szybie z pewnością zostaną ślady.
Samochodziki i duża prędkość Samochodziki i duża prędkość
Samochodziki i duża prędkość
2741
Obejrzyj
Pewnie wielu z Was miało w dzieciństwie samochodziki wyścigowe. Jednak auta przedstawione na filmiku rozpędzają się do ogromnych prędkości. Efekt jest niesamowity, a sam tor wyścigowy zajmuje duże pomieszczenie.
Karuzela na budowie Karuzela na budowie
Karuzela na budowie
2494
Obejrzyj
Praca fizyczna jest wyczerpująca i nudna. Panowie postanowili zorganizować sobie rozrywkę za pomocą dostępnego sprzętu. Zobaczcie jak można się bawić w specyficzny sposób i jakie są tego skutki.
Rybka i laser Rybka i laser
Rybka i laser
2472
Obejrzyj
Widzieliśmy już koty ochoczo biegające za laserem. Czas teraz poprzyglądać się pewnej rybce goniącej czerwony punkt. Polecamy nie tylko właścicielom rybek akwariowych.
Podjazd pod górę Podjazd pod górę
Podjazd pod górę
3711
Obejrzyj
Podjazd na motorach pod stromą górę to zdecydowanie sport ekstremalny. Zobaczcie jak można w efektowny sposób rozpocząć taki wjazd. Niestety w późniejszej części występu zabrakło szczęścia temu śmiałkowi.
Pływanie z rekinem wielorybim Pływanie z rekinem wielorybim
Pływanie z rekinem wielorybim
2151
Obejrzyj
Niektórzy lubią adrenalinę i ryzyko. Zobaczcie jak odważny chłopak pływa przez moment z rekinem wielorybim. Rekin na szczęście nie przejął się jego zaczepkami.
Jak szybko ugasić pożar na łodzi Jak szybko ugasić pożar na łodzi
Jak szybko ugasić pożar na łodzi
2233
Obejrzyj
Wżyciu zdarzają się sytuacje ekstremalne i niespodziewane. Jak najszybciej ugasić pożar na łodzi bez zatapiania jej? Ten filmik pokaże Wam jak pomysłowi potrafią być ludzie.
Jacht poszedł na dno Jacht poszedł na dno
Jacht poszedł na dno
2640
Obejrzyj
Teoretycznie, na sprawnym statku możemy czuć się bezpiecznie. Warto jednak zobaczyć, co może się zdarzyć podczas rejsu na wodzie. Ekstremalne wrażenia gwarantowane.
Nieudana sztuczka kaskaderska Nieudana sztuczka kaskaderska
Nieudana sztuczka kaskaderska
2914
Obejrzyj
Niektóre zawody są bardzo niebezpieczne. W filmach kinowych podziwiamy tylko udane wyczyny kaskaderów. Zobaczcie dramatyczny przebieg nieudanej sztuczki z bliskiej odległości.
Wkurzony królik Wkurzony królik
Wkurzony królik
3152
Obejrzyj
Warto spędzać czas ze swoimi pupilami i organizować im zabawy. Jednak, ten królik nie ma ochoty na figle i jest wyraźnie wkurzony. Takich zabaw nie polecamy.
Problemy z wodowaniem jachtu Problemy z wodowaniem jachtu
Problemy z wodowaniem jachtu
3209
Obejrzyj
Sezon pływania po wodzie zbliża się do nas wielkimi krokami. Już niedługo jeziora zapełnią się różnego rodzaju jednostkami pływającymi. Warto pamiętać jednak o bezpieczeństwie podczas wodowania swoich łodzi.
Dobre zamocowanie balonu Dobre zamocowanie balonu
Dobre zamocowanie balonu
2498
Obejrzyj
Każdy kto miał styczność z balonami do przelotu wie, że by nie polecieć w dal należy owy balon odpowiednio zamocować na ziemi. Mocne liny i stabilny punkt zaczepienia to podstawa, ale nie na tym filmiku.
Ghost Rider - czyli motor + ogień Ghost Rider - czyli motor + ogień
Ghost Rider - czyli motor + ogień
4622
Obejrzyj
Dla wszystkich fanów filmu Ghost Rider - filmik z motorem zostawiającym za sobą żywy ogień. Prosta sztuczka, jednak efekt niespotykany na co dzień.
Gdy podpalisz za dużo fajerwerków na raz Gdy podpalisz za dużo fajerwerków na raz
Gdy podpalisz za dużo fajerwerków na raz
2395
Obejrzyj
Niektórzy robiąc zakupy fajerwerków na Nowy Rok, robią zapasy jakby szykowali się na małą wojnę. Zobaczcie sami jak może się skończyć mały wypadek przy zapalaniu fajerwerków.
Sztuczka prawie się udała Sztuczka prawie się udała
Sztuczka prawie się udała
2575
Obejrzyj
Skok do wody z obrotem może wydawać się nieszczególnie skomplikowaną sztuczką, jednak w tym przypadku stało się coś nieoczekiwanego.