Śmieszne filmiki - Użytkownik forgor

Ogniste kręcenie tyłkiem Ogniste kręcenie tyłkiem
Ogniste kręcenie tyłkiem
4706
Obejrzyj
Kobieta potrafi podgrzać atmosferę. Zobaczcie taniec tej dziewczyny i jakie mogą być skutki złego dobrania miejsca do kręcenia tyłkiem.
Chiński aquapark Chiński aquapark
Chiński aquapark
2861
Obejrzyj
Może się wydawać, że to w polskich aquaparkach i na polskich plażach jest tłoczno. Zobaczmy więc jak wygląda pobyt w aquaparku w Chinach.
Laser skierowany w ognisko Laser skierowany w ognisko
Laser skierowany w ognisko
3097
Obejrzyj
Nawet w czasie letnich wypadów na ognisko można zaskoczyć znajomych. Zobaczcie jakie niezwykłe efekty świetlne może spowodować laser skierowany na ognisko.
Nieudane przybicie piątki Nieudane przybicie piątki
Nieudane przybicie piątki
3157
Obejrzyj
Skimboarding i motorówka nie są nadzwyczajnym połączeniem. Ci panowie postanowili jednak wykonać pewien trick. Zobaczcie jak może się skończyć próba przybicia piątki na wodzie przy dużej prędkości.
Niedźwiedzie uciekają przed babcią Niedźwiedzie uciekają przed babcią
Niedźwiedzie uciekają przed babcią
3013
Obejrzyj
Rosja nadal potrafi zaskoczyć. 2 niedźwiedzie zabłąkały się w okolice gospodarstwa. Jak poradzić sobie z takimi zwierzętami? Okazuje się, że wystarczy krzyk babci i niedźwiedzie postanawiają wrócić do lasu.
Kot upolował gołębia? Kot upolował gołębia?
Kot upolował gołębia?
3868
Obejrzyj
To że koty polują na ptaki to nie odkrycie. W tym przypadku trafiło na gołębia. Kot już zaczął się cieszyć ze swojej zdobyczy, gdy nagle wydarzyło się coś niespodziewanego.
Autobus z ludźmi porwany przez wodę Autobus z ludźmi porwany przez wodę
Autobus z ludźmi porwany przez wodę
2375
Obejrzyj
Na wyspie Savaii miało miejsce tragiczne zdarzenie. Autobus z prawdopodobnie pijanym kierowcą został porwany przez wodę w czasie podtopień. Kilka osób zginęło a wiele zostało rannych.
Śmigłowiec przeciwpożarowy i woda z basenu Śmigłowiec przeciwpożarowy i woda z basenu
Śmigłowiec przeciwpożarowy i woda z basenu
3860
Obejrzyj
W sytuacji, gdy ma miejsce pożar, trzeba radzić sobie dostępnymi środkami. Z braku naturalnych zbiorników wodnych pilot postanowił nabrać wody prosto z basenu. Zobaczcie helikopter straży pożarnej z bardzo bliska.
Jak bawią się w dziale IT Jak bawią się w dziale IT
Jak bawią się w dziale IT
2908
Obejrzyj
Praca informatyka bywa zazwyczaj monotonna i nudna. Ci panowie postanowili urozmaicić sobie zwykły dzień w serwerowni poprzez zabawę w domino. Zobaczcie co z tego wyszło.
Soczek dla małpki Soczek dla małpki
Soczek dla małpki
3406
Obejrzyj
Nie od dziś wiadomo, że małpy to wyjątkowo inteligentne zwierzęta. Ta małpka została nauczona robienia własnych zakupów. Czy poradzi sobie z zadaniem zdobycia soku?
Niedźwiedź odwiedza myśliwego Niedźwiedź odwiedza myśliwego
Niedźwiedź odwiedza myśliwego
2620
Obejrzyj
Bycie myśliwym to niebezpieczne hobby. Oprócz kontaktu z bronią palną można też napotkać dzikie zwierzęta. Zobaczcie co przytrafiło się pewnemu myśliwemu.
Uratowanie małego lisa Uratowanie małego lisa
Uratowanie małego lisa
2526
Obejrzyj
Kolejny przykład na to, że śmieci wyrzucane w lesie mogą być bardzo niebezpieczne dla zwierząt. Ten lis w czasie poszukiwania jedzenia zaklinował swoją głowę w słoiku. Na szczęście trafił na dobrych ludzi, którzy uratowali go...
Nietypowe miejsce na gniazdo Nietypowe miejsce na gniazdo
Nietypowe miejsce na gniazdo
2533
Obejrzyj
Ptaki muszą sobie radzić w przestrzeni miejskiej. Coraz mniej terenów zielonych, a coraz więcej betonu nie ułatwia np. założenie gniazda. Zobaczcie w jakim nietypowym miejscu znajdują się te pisklęta.
Dziewczynka, która lubi cebulę Dziewczynka, która lubi cebulę
Dziewczynka, która lubi cebulę
3736
Obejrzyj
Ludzie mają różne upodobania co do jedzenia. Niektórzy lubią słodycze, a inni owoce. Ta dziewczynka ma bardzo specyficzny gust smakowy. Okazuje się, że uwielbia zajadać cebulę.
Jak oduczyć dziewczynę palić? Jak oduczyć dziewczynę palić?
Jak oduczyć dziewczynę palić?
28
3
9642
Obejrzyj
Zapach papierosów nigdy nie był i nie będzie atrakcyjny. Osoba paląca brzydko pachnie i marnuje duże sumy pieniędzy, ale nie każdego te argumenty przekonują. Może więc zastosować inne podejście, aby dziewczyna przestała palić?
160 km/h przez Moskwę z przewidywalnym skutkiem 160 km/h przez Moskwę z przewidywalnym skutkiem
160 km/h przez Moskwę z przewidywalnym skutkiem
3066
Obejrzyj
Gdy grupa facetów wsiada do auta i ma zamiar poszaleć to można spodziewać się wszystkiego. Jazda z prędkością 160 km/h z założenia jest ryzykowna i pełna wrażeń. Zobacz jak skończyła się ta szaleńcza podróż.
Psia agresja Psia agresja
Psia agresja
2625
Obejrzyj
Z jakiegoś powodu psy nie lubią listonoszy. Ten zwierzak nie oszczędził nawet ulotek dostarczonych do domu. Sam listonosz został pożegnany nieuprzejmym szczekaniem.
Pożar drewnianego mostu w Teksasie Pożar drewnianego mostu w Teksasie
Pożar drewnianego mostu w Teksasie
3093
Obejrzyj
Drewno jest materiałem łatwopalnym przez co wszelkie konstrukcje z niego nie są wytrzymałe. O pożar nie trudno, co też widać na tym filmiku. Zobacz jak płonie i zawala się konstrukcja z czasów Dzikiego Zachodu.
Łabędź karmi złote rybki Łabędź karmi złote rybki
Łabędź karmi złote rybki
3424
Obejrzyj
Okazuje się, że zwierzęta nie walczą ze sobą tak bezdusznie jak ludzie. Ten ptak postanowił pomóc swoim mniejszym braciom. Zobacz jak czarny łabędź dokarmia złote rybki.
Skok na lód Skok na lód
Skok na lód
3794
Obejrzyj
Zima już minęła, ale warto zobaczyć co niektórzy ludzie wyrabiali jeszcze kilka miesięcy temu. Zobaczcie sami czym zakończył się skok na dryfującą krę.
Przezroczyste drzwi do toalety Przezroczyste drzwi do toalety
Przezroczyste drzwi do toalety
11499
Obejrzyj
Nowe technologie wkradają się do naszego życia coraz bardziej. Coraz częściej spotykamy się z różnego rodzaju nowinkami, które mają ułatwić nam życie. Nawet podczas wizyty w toalecie możemy spotkać się z takim oto wynalazkiem.
Przeprawa przez rzekę w Rosji Przeprawa przez rzekę w Rosji
Przeprawa przez rzekę w Rosji
7601
Obejrzyj
Budowa mostów jest jeszcze bardziej skomplikowana i kosztowna niż budowa dróg. W warunkach kryzysu trzeba sobie jakoś radzić. Na Wschodzie wymyślono więc alternatywny sposób przeprawy na drugą stronę.