Śmieszne filmiki - Użytkownik rzyrafa

Pośmiertna zemsta ryby Pośmiertna zemsta ryby
Pośmiertna zemsta ryby
3955
Obejrzyj
Niektóre zwierzaki potrafią mścić się nawet zza grobu. Pracownik pewnej firmy opowiada o oferowanych przez nich rybach. W pewnym momencie zdarza się coś niespotykanego.
Co ten kot zobaczył za oknem? Co ten kot zobaczył za oknem?
Co ten kot zobaczył za oknem?
3222
Obejrzyj
Koty to specyficzne zwierzęta. Potrafią np. godzinami patrzeć w jedno miejsce bez wyraźnego powodu. Jak myślicie co zobaczył za oknem ten kot? mocne wrażenia gwarantowane.
DJ Kotki DJ Kotki
DJ Kotki
3250
Obejrzyj
Zwierzaki są ciekawskie i lubią poznawać nowe rzeczy. Zobaczcie jak grupka kotów postanowiła rozkręcić imprezę pod względem muzyki. Jak myślicie, czy któryś kociak ma faktycznie talent do zostania DJ'em?
Pies oszalał od smaku limonki Pies oszalał od smaku limonki
Pies oszalał od smaku limonki
3928
Obejrzyj
Zarówno cytryna jak i limonka mają specyficzny smak. Co stanie się jeśli pies dobierze się do kawałka limonki? Zobaczcie co ten zwierzak zaczął wyprawiać po spróbowaniu tego rarytasu.
Utalentowany psi aktor Utalentowany psi aktor
Utalentowany psi aktor
2516
Obejrzyj
Światowej klasy aktorzy potrafią doskonale zagrać swoje role. Gorzej jest ze zwierzakami występującymi w filmach. Jednak ten pies potrafi świetnie odegrać pewną krótką scenę.
Mama zakazała otwierać tej szuflady Mama zakazała otwierać tej szuflady
Mama zakazała otwierać tej szuflady
4074
Obejrzyj
W kuchni można znaleźć przedmioty niebezpieczne dla dziecka. Ten pies został wytresowany, by dbać o bezpieczeństwo dziecka w domu. Zobacz jak wywiązał się ze swojej funkcji.
Katastrofa samolotu w Afganistanie Katastrofa samolotu w Afganistanie
Katastrofa samolotu w Afganistanie
3699
Obejrzyj
Bardzo dramatyczne nagranie katastrofy samolotowej w Afganistanie. Do chwili obecnej nie są znane przyczyny tego zdarzenia. Powstało za to wiele teorii, np. przemieszczenie się ładunku, przez co pilot stracił kontrolę nad maszyną.
Z ukochaną nad morzem Z ukochaną nad morzem
Z ukochaną nad morzem
3910
Obejrzyj
Majówka to doskonały moment by wybrać się ze swoją drugą połówką na spacer. Tym mieszkającym nad morzem można polecić romantyczny spacer po plaży.
Wrona dokarmia kota i psa. Wrona dokarmia kota i psa.
Wrona dokarmia kota i psa.
4953
Obejrzyj
W świecie zwierząt zawsze można spotkać coś niezwykłego. Wrona karmiąca kota i psa jest widokiem zaskakującym, który koniecznie trzeba zobaczyć.
Atak bobra Atak bobra
Atak bobra
4574
Obejrzyj
Nikt nie lubi być nagrywany bez ich zgody. Ten bóbr też nie przepada za filmowcami i postanowił wziąć sprawy w swoje łapy. Zobaczcie unikalny atak dzikiego bobra.
Kot przy lustrze Kot przy lustrze
Kot przy lustrze
3633
Obejrzyj
Koty potrafią przed długi czas gapić bez celu np. w ścianę. Ten osobnik jest wyraźnie zaintrygowany tym co widzi w lustrze. Warto zobaczyć jego zszokowaną minę i specyficzne zachowanie.
Dzieci Ciebie widzą, dzieci Ciebie naśladują Dzieci Ciebie widzą, dzieci Ciebie naśladują
Dzieci Ciebie widzą, dzieci Ciebie naśladują
4491
Obejrzyj
Ciekawa kampania skierowana do osób dorosłych, których zachowanie nie zawsze jest odpowiednie. Zobaczcie sami, jak dzieci mogą naśladować to co robią ich starsi rówieśnicy. Warto dawać dobry przykład młodszemu pokoleniu na co...
Szalone koty Szalone koty
Szalone koty
8045
Obejrzyj
Kompilacja filmików z kotami w roli głównej. Niektóre szaleją, niektóre atakują, ale wszystkie są warte obejrzenia. Najnowszy zestaw naszych milusińskich specjalnie dla Was.