Tag babcia - śmieszne filmiki

5 sposobów na... dzień babci i dziadka 5 sposobów na... dzień babci i dziadka
5 sposobów na... dzień babci i dziadka
3260
Obejrzyj
Dzisiaj dzień babci, a jutro dzień dziadka. Nie jest jeszcze za późno by wykazać się odrobiną kreatywności i wykonać dla nich oryginalne prezenty. Przed wami 5 gotowych propozycji!
Cyanide & Happiness: Atta boy Cyanide & Happiness: Atta boy
Cyanide & Happiness: Atta boy
3333
Obejrzyj
Najnowsza produkcja od załogi Cyanide & Happiness. Tym razem macie okazję poznać historię psa, który do spółki z babcią, prowadzi na dzielnicy nielegalne interesy. Zachęcamy do obejrzenia!
Środkowe siedzenie - reklama chipsów Doritos Środkowe siedzenie - reklama chipsów Doritos
Środkowe siedzenie - reklama chipsów Doritos
3697
Obejrzyj
Typowa sytuacja w środkach transportu publicznego. Zajęliśmy fajne miejsce, ale najlepiej jakby nie siadał obok nas nikt inny... No chyba, że będzie to jakaś ładna pasażerka. Do siedzenia obok siebie może zniechęcić na wiele...
Cała prawda o babciach Cała prawda o babciach
Cała prawda o babciach
18
2
4653
Obejrzyj
Nikt nie może równać się ich sile perswazji i niezwykłym umiejętnościom gotowania. Te niezwykłe wojowniczki od pokoleń wyznaczają granice pomiędzy byciem napchanym, a byciem najedzonym. Mowa oczywiście o babciach, lecz nie...
Emeryci grają w GTA V Emeryci grają w GTA V
Emeryci grają w GTA V
4717
Obejrzyj
Kiedy ktoś następnym razem Wam powie, że gry są dla dzieci to pokażcie mu ten filmik! Kanał React postanowił nagrać reakcje starszych ludzi w trakcie gry w GTA V. Co pewnie nikogo nie zdziwi, świetnie się przy tym bawili! Co...
Zuchwała kradzież kiełbasy Zuchwała kradzież kiełbasy
Zuchwała kradzież kiełbasy
3101
Obejrzyj
Kiedy wychodzi się ze sklepu mięsnego, to lepiej mieć swoje zakupy w siatce. Zwłaszcza jeśli w pobliżu kręcą się bardzo głodne psy.
Cyanide & Happiness - Promienie słońca Cyanide & Happiness - Promienie słońca
Cyanide & Happiness - Promienie słońca
3182
Obejrzyj
Obok rzeczywistości, w której żyjemy czai się kuszący, wirtualny świat. Nie możemy zatapiać się, bez pamięci, w tej wirtualnej rzeczywistości i czasami należy wyjść z domu, zachwycić się pięknem otaczającego nas świata,...
Piękna żółta kartka Piękna żółta kartka
Piękna żółta kartka
3576
Obejrzyj
Jeden z napastników drużyny Roma, Alessandro Florenzi, otrzymał żółtą kartkę po tym, jak wbiegł na trybuny, po strzeleniu bramki. Na trybunach siedziała jego 82-letnia babcia, której postanowił podziękować za obecność.
Cyanide & Happiness - Dom Babci Cyanide & Happiness - Dom Babci
Cyanide & Happiness - Dom Babci
3504
Obejrzyj
Jeśli odwiedzacie babcie, to musicie zapamiętać sobie jedno... Nigdy, ale to przenigdy nie wchodźcie do pokoju, do którego zakazywała Wam wchodzić. W innym wypadku mogą Was spotkać straszne i obrzydliwe rzeczy.
Ostra jazda  na ruchomych schodach Ostra jazda na ruchomych schodach
Ostra jazda na ruchomych schodach
4153
Obejrzyj
W pewnym wieku nie da się już dobrze bawić? Bzdura. Te dwie staruszki pokażą Wam, że prawdziwa jazda zaczyna się po sześćdziesiątce. Zwłaszcza jeśli chodzi o ruchome schody. Zobaczcie sami.
Cyanide & Happiness - Pyszne ciasto Cyanide & Happiness - Pyszne ciasto
Cyanide & Happiness - Pyszne ciasto
17
3
5311
Obejrzyj
Nic tak nie pobudza podniebienia jak myśl o babcinym cieście. Tak pysznym, że aż chciałoby się śpiewać. Tak smakowitym, że wydaje się samo do nas uśmiechać... Tylko z babcią coś jest nie halo... Zresztą sprawdźcie sami.
Kochamy polskie babcie Kochamy polskie babcie
Kochamy polskie babcie
5019
Obejrzyj
Któż może nie kochać swojej babci... No, ale nie mówimy tu tylko o rodzinie, ale o wszystkich paniach w podeszłym wieku. Czasem są kłótliwe, przeklinają nie gorzej niż dziadkowie, albo grożą niemiłosiernie, ale i tak są...
Cza ino łopatować! Cza ino łopatować!
Cza ino łopatować!
31
1
31660
Obejrzyj
Zima może zaskoczyć nie tylko drogowców, ale również stare babcie na Podhalu. Dodajmy do tego jeszcze frustrację spowodowaną nagłą robotą i nieszczęście gotowe. Posłuchajcie bardzo zbulwersowanej, starszej pani, która ma już...
Ekstremalne przechodzenie przez ulice Ekstremalne przechodzenie przez ulice
Ekstremalne przechodzenie przez ulice
3391
Obejrzyj
Zimna noc w Rosji. Po autostradzie mkną samochody. Oczywiście wszyscy zgodnie z przepisami, aż tu nagle z ciemnych otchłani pobocza, wyłania się... Rosyjska babuleńka. Zobaczcie, jak nie przechodzić przez ulicę.
Węgiel Węgiel "u Szwagra"
Węgiel "u Szwagra"
12840
Obejrzyj
Szwagier dostały fuchę przy węglu. Przy tej okazji oczywiście nie zabrakło ciekawej dyskusji i odrobiny wódeczki.
Niedźwiedzie uciekają przed babcią Niedźwiedzie uciekają przed babcią
Niedźwiedzie uciekają przed babcią
3033
Obejrzyj
Rosja nadal potrafi zaskoczyć. 2 niedźwiedzie zabłąkały się w okolice gospodarstwa. Jak poradzić sobie z takimi zwierzętami? Okazuje się, że wystarczy krzyk babci i niedźwiedzie postanawiają wrócić do lasu.