Tag jedzenie - śmieszne filmiki

10 szokujących faktów o Red Bullu 10 szokujących faktów o Red Bullu
10 szokujących faktów o Red Bullu
2222
Obejrzyj
Red Bull jest najbardziej znanym na świecie napojem energetycznym. O tego rodzaju produktach krąży wiele, wymyślanych przez konkurencję mitów. Niektóre z nich są jednak bliskie prawdy. Oto 10 szokujących faktów na temat Red Bulla.
Co Myślimy: na wycieczce szkolnej Co Myślimy: na wycieczce szkolnej
Co Myślimy: na wycieczce szkolnej
2072
Obejrzyj
Wycieczki szkolne odbywają się według pewnego schematu. Nie jest niespodzianką, że na niektóre rzeczy przygotowani jesteśmy wcześniej, bo muszą mieć one miejsce. Oto co myślimy na szkolnych wycieczkach.
Cyanide & Happiness: piekarnik Cyanide & Happiness: piekarnik
Cyanide & Happiness: piekarnik
2862
Obejrzyj
Jedno z najgorszych uczuć, jakie może nam się przytrafić to nieodparte wrażenie, że o czymś zapomnieliśmy. Szczególnie, jeżeli chodzi o coś co może być katastrofalne w skutkach. Tym razem padło na niewyłączony piekarnik.
Jajka na samochodzie Jajka na samochodzie
Jajka na samochodzie
2315
Obejrzyj
Znany, amerykańskich prankster postanowił wykorzystać wysokie temperatury i przysmażyć trochę jajek na maskach samochodów. Jajka oczywiście były sztuczne, ale w końcu to o reakcję właścicieli aut chodzi. Sprawdźcie sami!
13 rzeczy, które powstały żeby denerwować 13 rzeczy, które powstały żeby denerwować
13 rzeczy, które powstały żeby denerwować
2528
Obejrzyj
Czasami, kiedy zastanowimy się nad sensem istnienia niektórych rzeczy, możemy dojść do wniosku, że oprócz domyślnego zastosowania, posiadają one także drugie zadanie, a jest nim ciągłe denerwowanie ludzi. Oto krótka lista kilku...
Letni, chamski podryw - Pomidorowa Letni, chamski podryw - Pomidorowa
Letni, chamski podryw - Pomidorowa
3910
Obejrzyj
Letni, chamski podryw wziął na celownik piosenkę "Naucz mnie", w oryginale wykonywaną przez Sarsę. W wersji chłopaków, znanych przede wszystkim przez Cinquecento w holenderskim gazie, nabrała ona zupełnie nowego znaczenia.
Możesz być kim zechcesz Możesz być kim zechcesz
Możesz być kim zechcesz
2708
Obejrzyj
Brak Ci wiary w siebie? Masz marzenie, ale czasami brakuje Ci sił w walce o nie? Nie łam się! Wszystko jest możliwe, a Ty możesz być kim zechcesz, zupełnie jak bohater tej reklamy. Sprawdź koniecznie!
Robot w McDrive Robot w McDrive
Robot w McDrive
2143
Obejrzyj
McDrive to istny ołtarz dla internetowych pranksterów i żartownisiów, którzy chcą nieco poprawić humor znudzonej obsłudze McDonalds. Tym razem w roli zamawiającego zobaczymy robota!
Gdyby Hannibal był słabym kucharzem Gdyby Hannibal był słabym kucharzem
Gdyby Hannibal był słabym kucharzem
2086
Obejrzyj
Klimatyczny serial Hannibal, opowiadający o przygodach jednego z najbardziej znanych, filmowych psychopatów, kojarzony jest również z wykwintną kuchnią prezentowaną regularnie przez głównego bohatera. Przed wami alternatywna...
Koty + lody = nom, nom, nom, nom, nom Koty + lody = nom, nom, nom, nom, nom
Koty + lody = nom, nom, nom, nom, nom
2982
Obejrzyj
Czy koty lubią jeść lody? Niektóre jak widać tak i nie omieszkają przy tym zawzięcie mlaskać.
5 sposobów na przekąski fit 5 sposobów na przekąski fit
5 sposobów na przekąski fit
2489
Obejrzyj
Zdrowy tryb życia jest teraz w modzie. Staramy się coraz więcej ćwiczyć, zdrowiej odżywiać, ale przede wszystkim unikać tak zwanego "śmieciowego" jedzenia. Oto kilka pomysłów na zdrowe przekąski.
Australia przeciwko otyłości wśród dzieci Australia przeciwko otyłości wśród dzieci
Australia przeciwko otyłości wśród dzieci
2332
Obejrzyj
Australijczycy często mają gdzieś poprawność polityczną i krzywe pojęcie tolerancji, co widać choćby po tej reklamie. Promuje ona akcje "Break the habit" skierowaną przeciwko otyłości u dzieci. Zdecydowanie robi wrażenie.
Cyanide & Happiness: sól Cyanide & Happiness: sól
Cyanide & Happiness: sól
2455
Obejrzyj
Co stanie się z osobą, która zje za dużo soli? W swój specyficzny sposób Cyanide & Happiness postanowiło odpowiedzieć na te pytanie i pokazać jakie skutki może mieć psikus zrobiony przez kolegów.
Parówka Parówka "u Szwagra"
Parówka "u Szwagra"
19
2
23946
Obejrzyj
Szwagry po raz kolejny muszą zmierzyć się z codziennymi problemami. Tym razem głodny Antek trafia do szwagra w poszukiwaniu jedzenia. Daje to też początek dość nietypowej przygodzie z "parówką". Sprawdźcie sami!
5 sposobów na imprezowe przekąski 5 sposobów na imprezowe przekąski
5 sposobów na imprezowe przekąski
2742
Obejrzyj
Lato większości z nas kojarzy się zapewne z wakacjami. Ich nieodłącznym elementem są imprezy i spotkania ze znajomymi. Jak przygotować się na takie spotkanie, kiedy znajdziemy się w roli gospodarza? Można ich zaskoczyć, choćby...
Zapytaj Beczkę #102: Food Emperor Zapytaj Beczkę #102: Food Emperor
Zapytaj Beczkę #102: Food Emperor
2051
Obejrzyj
Najnowsza odsłona serii "Zapytaj Beczkę". Po raz kolejny odcinek prowadzi ktoś inny, ale tym razem gość jest podwójnie wyjątkowy. Jak Food Emperor odnalazł się w roli prowadzącego? Przekonajcie się sami.