Tag jedzenie - śmieszne filmiki

Chłopczyk smakuje bekonu po raz pierwszy Chłopczyk smakuje bekonu po raz pierwszy
Chłopczyk smakuje bekonu po raz pierwszy
2840
Obejrzyj
Cóż z kulinariów może sprawić większą radość niż kawałek wysmażonego mięska? Ten chłopiec całym sobą pokazuje, że nic, a wszystko to z dziecięcą szczerością i beztroską.
GF Darwin - Kluski GF Darwin - Kluski
GF Darwin - Kluski
3590
Obejrzyj
Grupy Filmowej Darwin chyba nie trzeba przedstawiać nikomu, kto choćby raz zapuścił się na polską stronę internetu. Tym razem ta wesoła ekipa atakuje nas piosenką o jakie ważnych dla człowieka... kluskach. Zapraszamy!
5 sposobów na... regionalne dania wigilijne 5 sposobów na... regionalne dania wigilijne
5 sposobów na... regionalne dania wigilijne
2380
Obejrzyj
Za kilka godzin zaczniemy zbierać się przy wigilijnym stole. W kuchniach niebawem rozpocznie się nerwowa krzątanina, a cała mnogość różnych potraw zacznie oblegać stoły, szafki i lodówki. Jeżeli jeszcze nie macie pomysłu na...
Świąteczne pierniczki Świąteczne pierniczki
Świąteczne pierniczki
7483
Obejrzyj
Zbliżają się święta, więc warto zapoznać się z przepisami. Tym razem macie okazję poznać dokładny proces przyrządzania tradycyjnych pierniczków. Istnieje jednak ryzyko, że nic z tego przepisu nie zapamiętacie...
Kiedy Twój syn nie wie, czym jest prawdziwy hip hop Kiedy Twój syn nie wie, czym jest prawdziwy hip hop
Kiedy Twój syn nie wie, czym jest prawdziwy hip hop
3442
Obejrzyj
Czarnoskórzy, oddani fani rapu wiedzą, że ten rodzaj muzyki powinien wywoływać eksplozję energii, porywać Cię do szaleństwa. No, ale jak nauczyć tego syna, który chyba pod łóżkiem najwidoczniej chowa płyty Justina Biebera?
Prawdziwa miłość Katniss Prawdziwa miłość Katniss
Prawdziwa miłość Katniss
2599
Obejrzyj
Wszyscy fani "Igrzysk śmierci" od dawno wiedzą, kogo kocha główna bohaterka serii - Katniss. Jeżeli ktoś nie oglądał filmu, ani nie czytał książki może odetchnąć z ulgą, gdyż z tego filmiku wszystkiego się dowie.
Na pełnej - Brzuch jest duży Na pełnej - Brzuch jest duży
Na pełnej - Brzuch jest duży
2623
Obejrzyj
Kebabowa parodia piosenki Natalii Nykiel "Bądź duży". Niezależnie od tego czy oryginał przypadł wam do gustu czy nie, ta wersja spodoba wam się z pewnością. Zapraszamy!
5 sposobów na ziemniaki 5 sposobów na ziemniaki
5 sposobów na ziemniaki
2947
Obejrzyj
Nie ulega wątpliwości, że ziemniaki są nieodłącznym elementem standardowej, polskiej diety i są dla Polaków tym samym, czym ryż dla chińczyka. Przed wami 5 sposobów na ziemniaki i to nie tylko w wydaniu kulinarnym.
10 odpychających faktów o McDonald’s #2 10 odpychających faktów o McDonald’s #2
10 odpychających faktów o McDonald’s #2
4377
Obejrzyj
W związku z dużą popularnością tego tematu, Topowa dycha postanowiła ponownie zagłębić się w świat fast foodów i przedstawić kolejne 10 odpychających faktów o McDonald's. Zapraszamy!
Reakcja dzieci na zjedzone cukierki Reakcja dzieci na zjedzone cukierki
Reakcja dzieci na zjedzone cukierki
3420
Obejrzyj
Jimmy Kimmel podsunął rodzicom pomysł, aby po Halloween powiedzieli swoim dzieciom, że zjedli wszystkie, zebrane przez nie cukierki. Jak zareagowali na tę wiadomość kilkuletni amerykanie? Obejrzyjcie koniecznie!
Ostra papryczka Ostra papryczka
Ostra papryczka
2685
Obejrzyj
Z nieznanych powodów, pewna dziewczyna postanowiła zjeść ostrą papryczkę i uwiecznić to na filmiku. Wyzwanie zdecydowanie ją przerosło. Publio Delgado postanowił nawet zapisać cierpienia głównej bohaterki w postaci jazzowych...
Konfrontacja Surströmming Konfrontacja Surströmming
Konfrontacja Surströmming
2577
Obejrzyj
Duet AdBuster i Z Dupy postanowili przetestować wątpliwej jakości przysmak o marketingowo brawurowej nazwie "Surströmming". Ów produkt zasłynął w sieci tym, że większość osób, która go spożyła od razu go zwracała lub zwracała...
Show must go on - owoce z Mołdawii Show must go on - owoce z Mołdawii
Show must go on - owoce z Mołdawii
2818
Obejrzyj
Piosenka zespołu Queen "Show must go on" w bardzo niecodziennym wykonaniu, a konkretniej "po mołdawsku". Cała produkcja ma natomiast głębsze przesłanie niż tylko piosenka i jest to reklama produkowanej w Mołdawii żywności.
5 sposobów na... słoiki 5 sposobów na... słoiki
5 sposobów na... słoiki
2881
Obejrzyj
Spora część kulinarnych produktów wciąż sprzedawana jest w szklanych słoikach. Po użyciu zawartości można je wyrzucać lub znaleźć dla nich inne zastosowanie. Jakie? Oto 5 przykładowych pomysłów.
Diler pod szkołą! Diler pod szkołą!
Diler pod szkołą!
6339
Obejrzyj
Jakiś czas temu wszedł w życie jeden z najbardziej absurdalnych zakazów, dotyczących żywności sprzedawanej w szkołach. Efektem zakazu było powstanie szarej strefy, zwanej także "mafią drożdżówkową".
Szyfr Komorowskiego Szyfr Komorowskiego
Szyfr Komorowskiego
2333
Obejrzyj
Pewien student wpada na trop ogromnej afery, której część stanowią przejęzyczenia i błędy byłego prezydenta, Bronisława Komorowskiego. W tym samym czasie zaczynają dziać się dziwne rzeczy, które tylko potwierdzają teorię.