Tag jedzenie - śmieszne filmiki

Jaś Fasola je tatar Jaś Fasola je tatar
Jaś Fasola je tatar
5446
Obejrzyj
Odcinek z Jasiem Fasolą warty przypomnienia. Nasz bohater znalazł się w restauracji i zamówił kontrowersyjną potrawę - tatar. Zobaczcie sami czy mu smakowało.
AdBuster feat. VlogMateusz - Sądołów SA AdBuster feat. VlogMateusz - Sądołów SA
AdBuster feat. VlogMateusz - Sądołów SA
3671
Obejrzyj
Autor kanału "Kocham Gotować" na youtube został ostatnio pozwany przez firmę Sokołów S.A. za filmik krytykujący tatar tej firmy. Firma zażądała odszkodowania w wysokości 150 000 zł. Internet postanowił się zbuntować i...
Chipsy o smaku czipsy - AdBsuter Chipsy o smaku czipsy - AdBsuter
Chipsy o smaku czipsy - AdBsuter
2748
Obejrzyj
Czy potrafimy trafnie ocenić smak czipsów? Czy rozróżniamy też różne marki chipsów po ich smaku? Zobaczcie test AdBustera oraz zaskakujące wyniki na temat tego co je wielu z Was.
Niedźwiedź i jedzenie na wynos Niedźwiedź i jedzenie na wynos
Niedźwiedź i jedzenie na wynos
3344
Obejrzyj
Coraz szybszy tryb życia powoduje, że musimy czasem wziąć jedzenie na wynos. Najwidoczniej to samo dzieje się w świecie zwierząt, ponieważ pewien miś postanowił zaopiekować się koszem na śmieci.
Gdy nadchodzi pora jedzenia Gdy nadchodzi pora jedzenia
Gdy nadchodzi pora jedzenia
2870
Obejrzyj
Wszystkie zwierzaki uwielbiają jeść. Niektóre w specyficzny sposób okazują radość ze zbliżającego się posiłku. Zobaczcie 2 bardzo zakręcone psy.
Trollowanie mew Trollowanie mew
Trollowanie mew
2727
Obejrzyj
Ludzie lubią trollować nie tylko siebie nawzajem ale i zwierzęta. Zobaczcie jak grupa mew próbuje się przebić przez szybę by zdobyć pokarm. Właścicielom aut nie polecamy takich zabaw - na szybie z pewnością zostaną ślady.
5 sposobów na... parówkę 5 sposobów na... parówkę
5 sposobów na... parówkę
4962
Obejrzyj
Ekipa "5 sposobów na..." tym razem pokaże Wam jak można urozmaicić sobie jedzenie zwykłych parówek. Okazuje się, że wystarczy trochę inwencji twórczej i nietypowe danie gotowe. Zobaczcie koniecznie jeśli często jecie na obiad...
5 sposobów na użycie mikrofalówki 5 sposobów na użycie mikrofalówki
5 sposobów na użycie mikrofalówki
4080
Obejrzyj
Wbrew pozorom można użyć mikrofalówki do czegoś więcej niż tylko podgrzania jedzenia. Ekipa "5SposobowNa" pokaże wam jak w ciekawy sposób wykorzystać to urządzenie. Uwaga, nie odpowiadamy za skutki!
Najgorsze angielskie jedzenie Najgorsze angielskie jedzenie
Najgorsze angielskie jedzenie
5044
Obejrzyj
Anglicy nie są uważani za ekspertów jeśli chodzi o dobre jedzenie. Okazuje się, że niektóre produkty spożywcze sprzedawane w Wielkiej Brytanii są po prostu ohydne. Zobaczcie sami jakimi okropieństwami delektują się Wyspiarze.
Wiewiórka i tor przeszkód Wiewiórka i tor przeszkód
Wiewiórka i tor przeszkód
3303
Obejrzyj
Do czego jest zdolna wiewiórka, by dostać się do jedzenia? Okazuje się, że jest w stanie pokonać nawet bardzo wymyślny tor przeszkód, by dostać się do karmnika. Warto zobaczyć jak mały zwierzak radzi sobie z przeciwnościami.
Opos je truskawkę Opos je truskawkę
Opos je truskawkę
6624
Obejrzyj
Oposy opanowały Jeja.pl! Przemiły zwierzak zajada truskawkę na Waszych oczach. Om nom nom smacznego!
Dziewczynka, która lubi cebulę Dziewczynka, która lubi cebulę
Dziewczynka, która lubi cebulę
3760
Obejrzyj
Ludzie mają różne upodobania co do jedzenia. Niektórzy lubią słodycze, a inni owoce. Ta dziewczynka ma bardzo specyficzny gust smakowy. Okazuje się, że uwielbia zajadać cebulę.
Szwedzki posiłek - śniadanie Szwedzki posiłek - śniadanie
Szwedzki posiłek - śniadanie
3905
Obejrzyj
Od dawna wiadomi, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. W każdym kraju wygląda ono trochę inaczej. Zobaczcie jak przygotowuje się śniadanie w Szwecji.
Kabaret K2 - Fabryka żywności Kabaret K2 - Fabryka żywności
Kabaret K2 - Fabryka żywności
4542
Obejrzyj
Kabaret K2 tym razem zajął się tematem żywności. Co jemy na co dzień? Jak wygląda produkcja żywności? Warto zobaczyć i się pośmiać.
Piotr Żyła po Egipcie - Gówniane jedzenie Piotr Żyła po Egipcie - Gówniane jedzenie
Piotr Żyła po Egipcie - Gówniane jedzenie
4226
Obejrzyj
Piotr Żyła sam w sobie jest osobą wesołą. Wszystko co powie powoduje co najmniej uśmiech. Zobaczcie co opowiadał o wizycie w Egipcie.
Ile jedzenia kupisz za około 15zł (5$)? Ile jedzenia kupisz za około 15zł (5$)?
Ile jedzenia kupisz za około 15zł (5$)?
3959
Obejrzyj
Filmik pokazujący ile jedzenia możemy kupić w danym kraju za kwotę około 15zł. Badane były takie produkty jak: banany, kawa, mięso, ryż, ziemniaki, jajka, piwo.