Tag lew - śmieszne filmiki

Pies w klatce z lwami - Thug Life Pies w klatce z lwami - Thug Life
Pies w klatce z lwami - Thug Life
3301
Obejrzyj
Jak może wyglądać życie psa w klatce z lwami? Czy będzie krótkie? A może zwierzaki się zaprzyjaźnią i stworzą jedną, wielką rodzinę?
Lwi śmiech Lwi śmiech
Lwi śmiech
25
8
7313
Obejrzyj
Możemy tylko przypuszczać co tak rozbawiło króla zwierząt. Wprowadzenie wegetariańskiego menu na Sawannie? Strajk antylop? Niezależnie od powodu musiał na chwilę porzucić królewski majestat i zwyczajnie się zaśmiać.
Cyanide & Happiness: Cyrkowa sztuczka Cyanide & Happiness: Cyrkowa sztuczka
Cyanide & Happiness: Cyrkowa sztuczka
22
1
2464
Obejrzyj
Nasi ulubieni, animowani bohaterzy powracają! Najnowszy filmik od Cyanide & Happiness. Tym razem wybierzemy się na niebezpieczny pokaz w bardzo nietypowym cyrku. Dlaczego nietypowym? Obejrzyjcie i przekonajcie się sami!
Lew morski postanowił wpaść na rybę Lew morski postanowił wpaść na rybę
Lew morski postanowił wpaść na rybę
2577
Obejrzyj
Pływanie po oceanie może być niezwykłym przeżyciem. Zwłaszcza jeśli obok płynie lew morski! Grupa rybaków postanowiła zaprosić zwierzaka na mały poczęstunek.
Bardzo stęskniona lwica Bardzo stęskniona lwica
Bardzo stęskniona lwica
4241
Obejrzyj
Lwy to dzikie zwierzęta, ale można w to przez chwilę zwątpić, kiedy się widzi taki filmik jak ten. Myślicie, że te dzikie koty nie mają uczuć? To lepiej zobaczcie jak bardzo może się stęsknić lwica za swoim opiekunem.
Lew podchodzi psa i nieźle go straszy Lew podchodzi psa i nieźle go straszy
Lew podchodzi psa i nieźle go straszy
4149
Obejrzyj
Pies, który ma strzec domu dosyć łatwo daje się podejść. Może to umiejętności skradającego się lwa, a może to zwykłe zamyślenie.
Rycz jak tatuś Rycz jak tatuś
Rycz jak tatuś
3183
Obejrzyj
Każdy musiał zrobić kiedyś pierwszy krok. Podjąć próbę nauczenia się tego, co potrafi dzisiaj. Tak samo jest u zwierząt, które powoli uczą się tego, co powinny umieć. Zobaczcie jak grupa małych lwiątek, uczy się ryczeć tak jak...
Cyanide & Happiness - Szafa Cyanide & Happiness - Szafa
Cyanide & Happiness - Szafa
4021
Obejrzyj
A co wy byście zrobili, gdyby nagle z waszej szafy wyszedł lew i zaproponował wam magiczną przygodę w nieznanej krainie? Na pewno byście byli zdezorientowani, ale bohater naszego filmiku na szczęście wie co robi. Zobaczcie...
Facet tarza się z lwami na sawannie Facet tarza się z lwami na sawannie
Facet tarza się z lwami na sawannie
3163
Obejrzyj
Czy można zjednać sobie przyjaźń dzikich zwierząt? Jak widać jest to możliwe. Nie wiemy tylko czy akcja dzieje się w rezerwacie czy na dzikim łonie natury.
Duże koty też lubią kartony Duże koty też lubią kartony
Duże koty też lubią kartony
4024
Obejrzyj
Koty mają to do siebie, że uwielbiają włazić do różnego rodzaju pudełek i kartonów. A jak jest z dużymi kotami np. lwami? Okazuje się, że też lubią posiedzieć w odpowiednio większym kartonie.
Dobra kociaki! Koniec obiadu! Dobra kociaki! Koniec obiadu!
Dobra kociaki! Koniec obiadu!
3227
Obejrzyj
Co można ugrać dobrym blefem? W afryce całkiem wiele. Grupa współplemieńców postanawia blefować troszeczkę przed 15 wygłodniałymi lwami, aby zyskać pokaźnej wielkości kawał mięsa. Killsteal jakich mało.
Zebra topi Lwicę Zebra topi Lwicę
Zebra topi Lwicę
4213
Obejrzyj
Tak, dobrze przeczytaliście. Atakowana zebra pomysłowo postanawia podtopić wygłodniałą lwicę, aby wyrwać się z jej śmiertelnego uścisku. Plan się udaje i już po chwili zebra może cieszyć się wolnością podczas gdy Lwica zostaje...
Nagrywanie odgłosów dla Nagrywanie odgłosów dla "Króla Lwa"
Nagrywanie odgłosów dla "Króla Lwa"
3446
Obejrzyj
Na pochwałę zasługuje aktor, który wczuł się tak bardzo, że gdyby nie było szyby w studio to mogłoby dojść do masakry.
Psy i lwy to najwięksi przyjaciele Psy i lwy to najwięksi przyjaciele
Psy i lwy to najwięksi przyjaciele
4174
Obejrzyj
Przynajmniej tak wynika z tego filmiku. Małe lwiątka znalazły sobie nowego przyjaciela. Z pewnością nie można o nich powiedzieć, że "żyją jak pies z kotem".
Małe lwiątko zmuszone do kąpieli Małe lwiątko zmuszone do kąpieli
Małe lwiątko zmuszone do kąpieli
5539
Obejrzyj
Nie chciało się wykąpać po dobroci, więc lwica zmusiła dziecko do kąpieli. Nie wygląda na zadowolone, ale w końcu mama wie co jest dla małego lwa najlepsze.
Król Lew - Przygody Simby 3 Król Lew - Przygody Simby 3
Król Lew - Przygody Simby 3
5056
Obejrzyj
Po latach gnuśnego i pijackiego życia w dżungli Simba powraca do swojego królestwa. Zastaje tam obraz nędzy i rozpaczy - polityka komunistycznego dyktatora Skazy oparta na doktrynie "czy się stoi czy się leży antylopa się...