Tag parodia - śmieszne filmiki

"Szkoła" - parodia
"Szkoła" - parodia
40
18
7229
Obejrzyj
Chociaż serial "Szkoła" trudno traktować na poważnie i jest on raczej parodią serialu samą w sobie, to Stuu oraz ekipa kilku znanych YouTuberów wpadli na pomysł zrobienia swojej własnej parodii.
Najlepsze Vines IV - Top20 Najlepsze Vines IV - Top20
Najlepsze Vines IV - Top20
3319
Obejrzyj
Najnowsza porcja vines, od najbardziej lubianych autorów zebrana w jednej, solidnej kompilacji. Tym razem w menu muzyczne połączenia, podwórkowy humor i typowo amerykańskie żarty.
Letni, chamski podryw - Pomidorowa Letni, chamski podryw - Pomidorowa
Letni, chamski podryw - Pomidorowa
4551
Obejrzyj
Letni, chamski podryw wziął na celownik piosenkę "Naucz mnie", w oryginale wykonywaną przez Sarsę. W wersji chłopaków, znanych przede wszystkim przez Cinquecento w holenderskim gazie, nabrała ona zupełnie nowego znaczenia.
Cygan boy Cygan boy
Cygan boy
3789
Obejrzyj
Tarzan boy jest już disco polowym szlagierem polskiego internetu. Chociaż piosenkę tę trudno traktować poważnie, to doczekała się ona nawet swojej parodii... Przed wami Cygan boy!
Rozmowy cenzurowane Rozmowy cenzurowane
Rozmowy cenzurowane
4101
Obejrzyj
Cenzura w wypowiedzi, wstawiona nawet przy zwykłym słowie, często zmienia kontekst, w jakim taką wypowiedź możemy odebrać. Na celownik zostali wzięci polscy celebryci i aktorzy. Co z tego wyszło? Przekonajcie się sami!
Stayin' Alive bez podkładu muzycznego Stayin' Alive bez podkładu muzycznego
Stayin' Alive bez podkładu muzycznego
2509
Obejrzyj
Zespołu Bee Gees i światowego hitu "Stayin' Alive" chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Tym razem teledysk do tej piosenki, ale pozbawiony podkładu muzycznego. Można wyciągnąć szybki wniosek, że muzyk z taką barwą głosu nie ma...
Najlepsze Vines - Top20 Najlepsze Vines - Top20
Najlepsze Vines - Top20
2443
Obejrzyj
Przed wami kolejna porcja najlepszych "Vines". To już trzecia odsłona kompilacji z popularnymi, kilkusekundowymi filmikami. Jak podoba wam się poczucie humoru w typowo amerykańskim stylu?
Anime w prawdziwym życiu Anime w prawdziwym życiu
Anime w prawdziwym życiu
31
2
3487
Obejrzyj
Jak wyglądałaby pozornie zwyczajna, niewinna sprzeczka o ostatni kawałek pizzy, gdyby nie wydarzyła się ona w rzeczywistym świecie, a w świecie anime? Teraz macie okazję się przekonać! Mogą się przydać podstawy języka...
Parodia Parodia "Jeden z dziesięciu"
Parodia "Jeden z dziesięciu"
3455
Obejrzyj
Jeden z najbardziej charakterystycznych, polskich teleturniejów "Jeden z dziesięciu" doczekał się już dziesiątek parodii i przeróbek. Seria autorstwa Ciętego Adriana zdecydowanie zalicza się do grona tych najlepszych....
Tractor Wars: Mroczne widły Tractor Wars: Mroczne widły
Tractor Wars: Mroczne widły
3772
Obejrzyj
Gdyby za produkcją Gwiezdnych Wojen stali Polacy, film ten z pewnością wyglądałby zupełnie inaczej. Laserowe widły, kosmiczne traktory i zapierające wdech, polne krajobrazy... Przed wami Tractor Wars!
Gang Zadbani - Salon urody Gang Zadbani - Salon urody
Gang Zadbani - Salon urody
3123
Obejrzyj
Parodia piosenki "Klub Go Go" zespołu Gang Albanii. Która wersja podoba Wam się bardziej? A może należycie do tych szczęśliwców, którzy nie znają oryginału?
Żwawe trupy Żwawe trupy
Żwawe trupy
3374
Obejrzyj
Polska parodia serialu "Żywe trupy", czyli "The Walking Dead". Ponki, bowiem to oni są autorami tej parodii, postanowili wyśmiać największe absurdy tego serialu. Jak im to wyszło? Przekonajcie się sami!
Spokojnie! To tylko prank! Spokojnie! To tylko prank!
Spokojnie! To tylko prank!
21
2
3135
Obejrzyj
Grupa łotewskich komików zażartowała sobie z osób nagrywających tzw. pranki, czyli żarty z ukrytą kamerą. Zwrócili oni uwagę na pewien poważny problem. Autorzy takich żartów często robią rzeczy wybitnie głupie, a później...
Koreańska parodia Jurassic World Koreańska parodia Jurassic World
Koreańska parodia Jurassic World
2107
Obejrzyj
Wśród licznych zasad internetu, znajduje się taka, która potwierdza, że jeżeli coś istnieje w sieci, to z pewnością doczeka się swojej parodii. Przed wami niskobudżetowa, koreańska parodia zwiastuna Jurassic World.
Ósma liga mistrzów #11 Ósma liga mistrzów #11
Ósma liga mistrzów #11
2570
Obejrzyj
Polska "klasa B" to ewenement z skali światowej. Niedoceniania przez długi czas, doczekała się swojej własnej serii w internecie i robi w nim furorę. Dla znacznej większości widzów jest to jedyna seria o polskiej piłce nożnej,...
Dragonz Ball PeePee (Dubbing PL) Dragonz Ball PeePee (Dubbing PL)
Dragonz Ball PeePee (Dubbing PL)
15
8
2844
Obejrzyj
Znacie kogoś, kto nie pamięta serii Dragon Ball? Jeżeli tak, to powinniście usunąć go ze znajomych na Facebooku, bo ten tytuł powinien znać każdy. Tym razem macie okazję obejrzeć jego rysunkową parodię z pełnym dubbingiem!