Tag parodia - śmieszne filmiki

Parodia znanych polityków Parodia znanych polityków
Parodia znanych polityków
3206
Obejrzyj
Popularne osoby z krajowej sceny politycznej, ukazane w krzywym zwierciadle. Jak wiemy, w każdym żarcie jest trochę prawdy, tutaj jest ona szczególnie dostrzegalna. Sprawdźcie i oceńcie sami! Rozpoznaliście wszystkich...
Bachata - taniec zmysłów Bachata - taniec zmysłów
Bachata - taniec zmysłów
5296
Obejrzyj
Przed wami kilkuminutowy pokaz tańca, o malowniczej nazwie: Bachata. Taniec wywodzi się z Dominikany, jednak w ostatnim okresie zyskuje na popularności również w Polsce. Dlaczego? Przekonajcie się sami.
Jeden z dziesięciu - parodia Jeden z dziesięciu - parodia
Jeden z dziesięciu - parodia
40
2
9793
Obejrzyj
Szósta odsłona parodii znanego programu telewizyjnego "Jeden z dziesięciu". Filmiki autorstwa Ciętego Adriana cieszą się popularnością, przede wszystkim ze względu na brak użycia syntezatorów mowy. Gorąco polecamy!
Koreańska parodia 50 twarzy Greya Koreańska parodia 50 twarzy Greya
Koreańska parodia 50 twarzy Greya
3354
Obejrzyj
Poznaliście już fabułę zawartą w książce lub filmie "50 twarzy Greya"? Oba wydania bardzo dzielą publikę. Teraz macie okazję zobaczyć azjatycką parodię filmowego zwiastuna. Jaką tajemnicę tym razem skrywa Grey?
Dexter w latach 80tych Dexter w latach 80tych
Dexter w latach 80tych
2672
Obejrzyj
Oglądaliście serial Dexter? Oto jak wyglądałoby intro tego serialu, gdyby przenieść jego akcję do lat 80tych. Chętnie zobaczyłbym ten serial w takiej wersji, a wy?
Fast and Furious: GRABINA DRIFT (M jak miłość) Fast and Furious: GRABINA DRIFT (M jak miłość)
Fast and Furious: GRABINA DRIFT (M jak miłość)
3932
Obejrzyj
Brawurowa jazda, adrenalina, życie na krawędzi. W skrócie: M jak miłość.
50 WARZYW GIENIA - Parodia 50 WARZYW GIENIA - Parodia "50 Shades of Grey"
50 WARZYW GIENIA - Parodia "50 Shades of Grey"
3530
Obejrzyj
"50 Shades of Grey" w pigułce: spotkanie Grey'a z niewiastą, ich zauroczenie, jak również ujawnienie mrocznych sekretów Greya. To wszystko w przystępnej formie, pod tytułem 50 warzyw Gienia.
FAST 8 - Ostatni Egzamin (I LO Leszno) FAST 8 - Ostatni Egzamin (I LO Leszno)
FAST 8 - Ostatni Egzamin (I LO Leszno)
3959
Obejrzyj
Co niektórzy maturzyści chyba bardzo się nudzą przed maturą. Tegoroczni maturzyści I LO w Lesznie postanowili nagrać szybki i wściekły filmik o czekającym ich egzaminie.
Cukiń syn - parodia filmu Siódmy Syn Cukiń syn - parodia filmu Siódmy Syn
Cukiń syn - parodia filmu Siódmy Syn
2778
Obejrzyj
Cyber Marian uwielbia robić parodie zapowiedzi filmów. Tym razem padło na film Siódmy Syn, który nabrał charakteru od kiedy Cyber Marian go pozmieniał. Uważajcie by nie bać się później cukinii.
Czy zajarasz ze mną szluga? Czy zajarasz ze mną szluga?
Czy zajarasz ze mną szluga?
64
10
23569
Obejrzyj
Nałogi nigdy nie przynoszą ze sobą nic dobrego i najlepiej wie o tym Elsa, który za nic nie wyjdzie na jednego dymka. Zobaczcie jedną z fajniejszych parodii piosenki "Ulepimy dziś bałwana" z filmu "Kraina Lodu".
Janusz Brąz - Parodia zapowiedzi filmu Janusz Brąz - Parodia zapowiedzi filmu "Get On Up"
Janusz Brąz - Parodia zapowiedzi filmu "Get On Up"
2862
Obejrzyj
Historia czarnoskórego stoczniowca, który wstrząsnął muzycznym światem. No może nie do końca taka była historia Jamesa Browna, ale parodia rządzi się własnym prawami.
Cyber Marian - Dres i kołczan prawilności Cyber Marian - Dres i kołczan prawilności
Cyber Marian - Dres i kołczan prawilności
2858
Obejrzyj
Kiedy słychać charakterystyczny dźwięk ocierających się o siebie nogawek, to już wiadomo że będą kłopoty. Najlepiej wie o tym Cyber Marian, który postanowił zrobić parodię zapowiedzi filmu "Trash". Będzie się działo.
Jedyne takie dezinformacje Jedyne takie dezinformacje
Jedyne takie dezinformacje
2820
Obejrzyj
W telewizji mamy informacje, więc przyszedł czas na jakąś alternatywę. Dakan postanowił zrobić swoje własne dezinformacje. Jedyne takie źródło informacji, które aż tak dobrze dezinformuje swoich widzów.
Putin na wakacjach - Zdupping Putin na wakacjach - Zdupping
Putin na wakacjach - Zdupping
4676
Obejrzyj
Prezydent wszystkich prezydentów, władca wszystkich władców i Władimir wszystkich Władimirów znowu atakuje. Tym razem nasz ulubieniec jest na krótkich wakacjach. A to wszystko oczywiście przy genialnym dubbingu Człowieka Wargi.
Bohater z Breaking Bad na Marszu Wolnych Konopi Bohater z Breaking Bad na Marszu Wolnych Konopi
Bohater z Breaking Bad na Marszu Wolnych Konopi
2217
Obejrzyj
Marsz Wolnych Konopi to impreza na której nie mogło zabraknąć nikogo, a już zwłaszcza Zahajsmatkibalujberga! Człowiek Warga i jego kumpel Gosek postanowili ponabijać się z uczestników marszu i nie tylko. Zobaczcie sami.
Zdupping - Krul Korwin Zdupping - Krul Korwin
Zdupping - Krul Korwin
3260
Obejrzyj
Przed Wami prawdziwy król polskich internetów, jedyny, niepowtarzalny, pan Janusz Korwin-Mikke. Człowiek który masakruje lewaków jednym skinieniem i zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia. Oczywiście tym razem trochę animuszu...