Tag polska - śmieszne filmiki

Polskie Drogi 36. Śnieg! Polskie Drogi 36. Śnieg!
Polskie Drogi 36. Śnieg!
4289
Obejrzyj
Na polskich drogach dużo się dzieje. Czy lepsza droga czy gorsza to zupełnie nie ma znaczenia. Wszędzie zobaczymy ludzi z fantazją.
Las Krismas - Cyber Marian feat. Chwytak & Czwarta Fala Las Krismas - Cyber Marian feat. Chwytak & Czwarta Fala
Las Krismas - Cyber Marian feat. Chwytak & Czwarta Fala
4195
Obejrzyj
Świąteczny atak polskiej części youtube, czyli nieodłączny element świąt, piosenka "Last Christmas" w wyonaniu Cyber Mariana, Chwytaka oraz Czwartej Fali. Eksperci jednogłośnie potwierdzają, że ta wersja może konkurować z...
Legendy Polskie: Twardowsky Legendy Polskie: Twardowsky
Legendy Polskie: Twardowsky
2195
Obejrzyj
Kolejna produkcja Tomasza Bagińskiego, z serii "Legendy Polskie". Tym razem legenda o Panie Twardowskim, który jak może kojarzycie wszedł w układy z diabłem i zamieszkał na księżycu. Całość w unowocześnionej wersji.
Matura to bzdura: ekonomia Matura to bzdura: ekonomia
Matura to bzdura: ekonomia
2117
Obejrzyj
Ekonomia w obecnych czasach staje się coraz częściej wymaganą podstawą. Żyjąc w świecie finansów trudno sobie z nimi radzić bez jakiegokolwiek przygotowania. Jak opanowali ekonomię młodzi Polacy? Przekonajcie się sami.
Legendy Polskie: Smok Legendy Polskie: Smok
Legendy Polskie: Smok
2025
Obejrzyj
Chyba każdy zna legendę o smoku wawelskim, który zamieszkiwał jaskinię w Krakowie. Tomasz Bagiński, reżyser znany choćby ze stworzenia animacji "Katedra" postanowił przedstawić tę historię w nowej wersji. Trzeba przyznać, że...
Wydaj swoje 500 zł! Wydaj swoje 500 zł!
Wydaj swoje 500 zł!
2106
Obejrzyj
Jedną z obietnic przedwyborczych była kwota 500 złotych na każde dziecko. Dzięki nowej aplikacji będziecie mogli podzielić się swoimi pomysłami na jej wykorzystanie oraz wziąć udział w losowaniu nagrody głównej!
Zawisza Czarny - cnotliwy koksu Zawisza Czarny - cnotliwy koksu
Zawisza Czarny - cnotliwy koksu
1942
Obejrzyj
Zawisza Czarny jest bezsprzecznie najpopularniejszym rycerzem polskiego średniowiecza. Tym razem macie okazję poznać jego historię i przekonać się, że określenie "cnotliwy koksu" wcale nie odbiega mocno od stanu faktycznego.
10 faktów o drodze do niepodległości 10 faktów o drodze do niepodległości
10 faktów o drodze do niepodległości
2212
Obejrzyj
Zbliża się 11 listopada, czyli Narodowe Święto Niepodległości. W związku z tą datą warto przypomnieć sobie, z czym ta data się wiąże i jak wiele wydarzeń z przeszłości miało z nią związek. Zapraszamy do oglądania!
Studencie polonistyki z Pekinu śpiewają Studencie polonistyki z Pekinu śpiewają "Dozwolone od lat 18"
Studencie polonistyki z Pekinu śpiewają "Dozwolone od lat 18"
2785
Obejrzyj
Okazuje się, że są osoby, które w Chinach studiują polonistykę i po tym, jak śpiewają "Dozwolone od lat 18" Czerwonych gitar, można wywnioskować, że całkiem nieźle sobie radzą.
Jeleniejajeczka - Całować chcę! Jeleniejajeczka - Całować chcę!
Jeleniejajeczka - Całować chcę!
5288
Obejrzyj
Po krótkiej przerwie Jeleniejajeczka powracają do korzeni i mamy okazję obejrzeć kolejną część ich ulicznych żartów. Kilka nowych pomysłów i wybory domów do Hogwartu! Zapraszamy do oglądania!
Matura to bzdura - wybory parlamentarne Matura to bzdura - wybory parlamentarne
Matura to bzdura - wybory parlamentarne
2082
Obejrzyj
Po krótkim zwiastunie, przyszła pora na odcinek dotyczący wyborów Parlamentarnych, które odbędą się 25go października. MaturaToBzduraTV sprawdziła wiedzę przypadkowych przechodniów i trudno stwierdzić czy śmiać się czy płakać.
Polska wersja Tokyo Drift Polska wersja Tokyo Drift
Polska wersja Tokyo Drift
2600
Obejrzyj
Jak wyglądałby polski odpowiednik filmku "Tokyo Drift"? Już nie musisz się zastanawiać. Przed wami krótki pokaz tego, jak wygląda "motoryzacyjne podziemie" Krakowa i okolicy.
Tymczasem w NFZ Tymczasem w NFZ
Tymczasem w NFZ
2628
Obejrzyj
NFZ, czyli Narodowy Fundusz Zdrowia jest jedną z instytucji, które zatwardziale chcą zostać w poprzedniej epoce i nadal daleko jej do XXI wieku. Często z absurdów pozostaje się tylko śmiać. Przed wami rozmowa, która faktycznie...
Pan Zgazu Tanoga Pan Zgazu Tanoga
Pan Zgazu Tanoga
2053
Obejrzyj
Po "brawurowej" kampanii reklamowej dotyczącej dopalaczy, wszyscy chyba porzucili nadzieję na to, że rządowe pieniądze mogą zostać wydane jak należy, na kampanię reklamową. Okazuje się, że jest inaczej. Oto spot dotyczący...
Znawca dopalaczy z Siedlec Znawca dopalaczy z Siedlec
Znawca dopalaczy z Siedlec
4159
Obejrzyj
Taka sytuacja, hemoglobina, dopalacze. Co o dopalaczach powie nam mężczyzna z Siedlec?
Polskie Drogi 31 Polskie Drogi 31
Polskie Drogi 31
3374
Obejrzyj
Na polskich drogach dużo się dzieje. Czy lepsza droga czy gorsza to zupełnie nie ma znaczenia. Wszędzie zobaczymy ludzi z fantazją.