Tag polska - śmieszne filmiki

Kino polskie kontra kino amerykańskie Kino polskie kontra kino amerykańskie
Kino polskie kontra kino amerykańskie
2364
Obejrzyj
Czym się różni kino polskie od kina amerykańskiego? Różnic jest naprawdę dużo, a Dakan pokaże Wam każdą z nich. Od razu widać, że nasza kinematografia poszła w bardzo złym kierunku.
W końcu dobry film promujący Polskę W końcu dobry film promujący Polskę
W końcu dobry film promujący Polskę
2939
Obejrzyj
Wszyscy wiemy, że nasz kraj jest piękny i posiada swój własny urok. Niestety nie każdy obcokrajowiec może to od razu dostrzec i tu pomocne są filmy promocyjne. Obejrzyjcie najnowszy film promujący Polskę za granicą.
Reakcja Polaków na gola Mili Reakcja Polaków na gola Mili
Reakcja Polaków na gola Mili
3651
Obejrzyj
Emocje na meczu Polska - Niemcy nie raz sięgały zenitu. Jak się okazuje nasi potrafią świętować bramkę bez tradycyjnego "jest k*rwa!". Poczujcie emocje z tamtego meczu!
Polskie drogi - Wypadki i inne wesołe sytuacje Polskie drogi - Wypadki i inne wesołe sytuacje
Polskie drogi - Wypadki i inne wesołe sytuacje
3603
Obejrzyj
W każdym miejscu na świecie znajdą się ludzie, którzy nie do końca potrafią prowadzić. Taka sytuacja występuje również na naszych polskich drogach. Dzięki coraz większej popularności samochodowych kamer możemy zobaczyć coraz...
Powrót do przeszłości - Pegasus Powrót do przeszłości - Pegasus
Powrót do przeszłości - Pegasus
2632
Obejrzyj
Co powiecie na powiew dawnych lat wraz z konsolą Pegasus Family Game? Niektórzy z Was na pewno jeszcze pamiętają swoje egzemplarze i to jakie kiedyś były popularne. Zobaczcie jak wyglądała historia konsoli w naszym kraju.
Najlepsze momenty z serii Kochamy Polskę Najlepsze momenty z serii Kochamy Polskę
Najlepsze momenty z serii Kochamy Polskę
2781
Obejrzyj
Nie ma nic lepszego niż wpadki i głupie zachowania z naszego rodzimego podwórka. Wie o tym również autor serii Kochamy Polskę. Dlatego postanowił zebrać z niej najlepsze momenty i złożyć w jedną, fajną całość.
Kochamy Polskę 20 Kochamy Polskę 20
Kochamy Polskę 20
3770
Obejrzyj
Przed Wami dziewiętnasty już zbiór powodów, dla których tak bardzo kochamy Polskę. Te filmiki pokażą wam, że Polak potrafi całkiem dobrze... Rozśmieszyć!
Wyprzedzanie w niedozwolonych miejscach Wyprzedzanie w niedozwolonych miejscach
Wyprzedzanie w niedozwolonych miejscach
2098
Obejrzyj
Cierpliwość nigdy nie była mocną stroną naszych rodaków i najbardziej widać to po ich stylu jazdy. Nie ważne czy jest przejście dla pieszych, podwójna ciągła, czy skrzyżowanie... Przecież zawsze można zaoszczędzić dwie minuty,...
Polskie wpadki #4 Polskie wpadki #4
Polskie wpadki #4
3923
Obejrzyj
Cudze oglądamy, a swojego nie znamy! No dobra, może część z tych filmików już widzieliście, ale nie ma to jak się pośmiać z rodzimego podwórka. Szczery Jerry przygotował specjalnie dla Was kompilację z najlepszymi polskimi...
Polskie drogi - ku przestrodze Polskie drogi - ku przestrodze
Polskie drogi - ku przestrodze
3586
Obejrzyj
Takie filmiki powinien oglądać każdy kierowca wyruszający w trasę. I to przed każdą trasą, codziennie. Może mielibyśmy mniej tego typu sytuacji na drogach.
Minuta dla Powstania Minuta dla Powstania
Minuta dla Powstania
1875
Obejrzyj
Pamięci Polaków poległych w Powstaniu Warszawskim za wolność Ojczyzny.
Wesoły Talib w Polsce Wesoły Talib w Polsce
Wesoły Talib w Polsce
3559
Obejrzyj
Pewnemu wesołemu Talibowi we śnie ukazał się naród pogrążony w smutku. Tak, to my Polacy. Na szczęście wesoły Talib śpieszy nam na ratunek. To działa!
Bajka o reprezentacji Polski w piłce nożnej Bajka o reprezentacji Polski w piłce nożnej
Bajka o reprezentacji Polski w piłce nożnej
18
2
7051
Obejrzyj
Dawno, dawno temu, w środkowoeuropejskim kraju, była sobie drużyna... która niczego nigdy nie wygrała. Prawda może i jest bolesna, ale tak trafnego komentarza możecie jeszcze długo nie usłyszeć. Zobaczcie bajkę o naszej...
Kochamy Polskę 19 Kochamy Polskę 19
Kochamy Polskę 19
2560
Obejrzyj
Przed Wami dziewiętnasty już zbiór powodów, dla których tak bardzo kochamy Polskę. Te filmiki pokażą wam, że Polak potrafi całkiem dobrze... Rozśmieszyć! Ale o tym, lepiej przekonajcie się sami.
Polski akcent na Mistrzostwach Świata Polski akcent na Mistrzostwach Świata
Polski akcent na Mistrzostwach Świata
1885
Obejrzyj
Jak się okazuje mnóstwo ludzi wciąż pamięta o tym, że byliśmy kiedyś gospodarzami mistrzostw Europy. Wystarczy posłuchać tylko tych sympatycznych Włochów i Rosjan, którzy ochoczo śpiewają jedną z naszych przyśpiewek....
Polskie Wpadki Polskie Wpadki
Polskie Wpadki
3102
Obejrzyj
Cudze oglądamy, a swojego nie znamy! No dobra, może część z tych filmików już widzieliście, ale nie ma to jak się pośmiać z rodzimego podwórka. Szczery Jerry przygotował specjalnie dla Was kompilację z najlepszymi polskimi...