Tag pytanie - śmieszne filmiki

Jaki byłby tytuł Twojej autobiografii? Jaki byłby tytuł Twojej autobiografii?
Jaki byłby tytuł Twojej autobiografii?
2264
Obejrzyj
Tym razem widzowie Beczki mieli za zadanie odpowiedzieć na pytanie: "Jaki byłby tytuł Twojej autobiografii?". Nietrudno domyślić się jak wyglądała większość odpowiedzi, ale niektóre pomysły faktycznie zasłużyły na wyróżnienie....
Zapytaj Beczkę #109: Jak poznać debila? Zapytaj Beczkę #109: Jak poznać debila?
Zapytaj Beczkę #109: Jak poznać debila?
1660
Obejrzyj
Seria "Zapytaj Beczkę" powraca. Jedna z najpopularniejszych serii polskiej strony youtube ma się dobrze, a Krzysiu wciąż trzyma poziom. Z jakimi pytaniami przyszło mu się zmierzyć tym razem? Sprawdźcie sami!
Cyber Marian #41: Młodość, wakacje i Snapchat Cyber Marian #41: Młodość, wakacje i Snapchat
Cyber Marian #41: Młodość, wakacje i Snapchat
1979
Obejrzyj
Cyber Marian dziś tak bardziej na wakacjach, postanowił odpowiedzieć na kolejną porcję pytań zadaną przez jego widzów. W menu między innymi szalona przygoda z czasów kiedy Marian był jeszcze nastolatkiem oraz próba wcielenia...
Zapytaj Beczkę #108: Plakaty z youtuberami Zapytaj Beczkę #108: Plakaty z youtuberami
Zapytaj Beczkę #108: Plakaty z youtuberami
2025
Obejrzyj
Po raz kolejny Beczka zmaga się z pytaniami oraz nietypowymi komentarzami zarejestrowanymi pod poprzednim filmikiem. Na jakie pomysły tym razem wpadli widzowie? Jakie pytania ich nurtowały? Sprawdźcie i oceńcie sami.
Mistrz ulicznych żartów: może masażyk? Mistrz ulicznych żartów: może masażyk?
Mistrz ulicznych żartów: może masażyk?
19
1
5438
Obejrzyj
Autor tych filmików wydaje się mieć nieskończoną ilość pomysłów, którymi wyprzedza wszystkich znanych YouTuberów, ale dzieli się nimi dość oszczędnie. Oto kolejna porcja ulicznych żartów. Gorąco polecamy!
Jak uniknąć pobicia na osiedlu? Jak uniknąć pobicia na osiedlu?
Jak uniknąć pobicia na osiedlu?
2183
Obejrzyj
Po ostatnim filmiku Beczka zadał swoim widzom pytanie "Jak uniknąć pobicia na osiedlu?", chociaż forma jego pytania była nieco bardziej dosadna. Przed wami prezentacja wychwyconych odpowiedzi. Może wy też macie na to jakiś sposób?
Zapytaj Beczkę #107: Gimbus Masakruje Gonciarza Zapytaj Beczkę #107: Gimbus Masakruje Gonciarza
Zapytaj Beczkę #107: Gimbus Masakruje Gonciarza
13
9
1671
Obejrzyj
Beczka nie daje za wygraną i po raz kolejny staje do nierównej walki z pytaniami swoich widzów. Nie licząc pojedynczych wyjątków, trafiono z kilkoma dość istotnymi pytaniami. Ciekawi jesteście odpowiedzi na nie? Zachęcamy do...
Cyber Marian #40: Grill, Wiedźmin i Viktor Xavery Cyber Marian #40: Grill, Wiedźmin i Viktor Xavery
Cyber Marian #40: Grill, Wiedźmin i Viktor Xavery
1741
Obejrzyj
Najnowsze "Cyber info", czyli kolejny odcinek serii jednego z najbardziej popularnych, polskich youtuberów - Cyber Mariana. Kolejna porcja szalonych pomysłów oraz odpowiedzi na pytania widzów... Dziś tak bardziej na grillu.
Beczka - Powiedz mi swój największy sekret Beczka - Powiedz mi swój największy sekret
Beczka - Powiedz mi swój największy sekret
1723
Obejrzyj
Ostatnią misją od Beczki, było napisanie swojego największego sekretu w komentarzu pod jego filmikiem. Jakie sekrety skrywa przeciętna osoba przeglądająca youtube? Oprócz tego co siedzi w zakamarkach ich wyobraźni? Sprawdźcie...
Jaki tytuł gry opisuje twój pierwszy raz? Jaki tytuł gry opisuje twój pierwszy raz?
Jaki tytuł gry opisuje twój pierwszy raz?
2469
Obejrzyj
Chociaż podobne akcje już miały miejsce w sieci, to kreatywność niektórych odpowiadających wciąż budzi rozbawienie. Jak brzmiała by wasza odpowiedź i czy nadal w trybie singleplayer?
Zapytaj Beczkę #105: A$AP GIMBUS Zapytaj Beczkę #105: A$AP GIMBUS
Zapytaj Beczkę #105: A$AP GIMBUS
1894
Obejrzyj
Najnowsza część serii "Zapytaj beczkę". Krzysiu, a w zasadzie Krzysztof obchodzi dzisiaj 30te urodziny. Jak osoba w jego wieku radzi sobie z pytaniami, zadawanymi często przez osoby o połowę młodsze? Sprawdźcie i oceńcie sami!
Cyber Marian #39: Wyścig traktorów, dron i motorówka Cyber Marian #39: Wyścig traktorów, dron i motorówka
Cyber Marian #39: Wyścig traktorów, dron i motorówka
1957
Obejrzyj
Cyber Marian, tym razem "tak bardziej na środku pola", odpowiada na pytania zadane przez swoich widzów na YouTube. Na jakie pomysły tym razem wpadli internauci? Jak Marian postanowił im odpowiedzieć? Przekonajcie się sami!
Dlaczego ludzie stali w kolejkach w czasach PRL-u? Dlaczego ludzie stali w kolejkach w czasach PRL-u?
Dlaczego ludzie stali w kolejkach w czasach PRL-u?
2984
Obejrzyj
Kontynuacja ostatniego odcinka od ekipy "Matura to bzdura", który nawiązywał do czasów PRL. Tym razem sprecyzowano pytanie zadawane przypadkowym przechodniom i zapytano ich o powód, dla którego ludzie stali w kolejkach. A wy?...
Zapytaj Beczkę #103: Nagrody Darwina Zapytaj Beczkę #103: Nagrody Darwina
Zapytaj Beczkę #103: Nagrody Darwina
2504
Obejrzyj
Grupa filmowa Darwin w "Zapytaj beczkę"! Tym razem to właśnie im przyszło się mierzyć z pytaniami zadawanymi przez widzów, w komentarzach. Jak wypadli w tej roli? Według nas świetnie, ale musicie przekonać się sami!
Co wiemy o PRLu? Co wiemy o PRLu?
Co wiemy o PRLu?
2200
Obejrzyj
Ekipa z kanału "Matura to bzdura" postanowiła przepytać przypadkowych przechodniów z zagadnień dotyczących PRLu. To niezbyt odległy "epizod" w historii naszego kraju, ale okazuje się, że nie wszyscy znają choćby namiastkę...
Jak to jest? Jak to jest?
Jak to jest?
2380
Obejrzyj
Krótki filmik, w którym pada jedno konkretne pytanie "Jak to jest być seksi?". Niestety głównemu bohaterowi nie udało się na nie odpowiedzieć. Zachęcamy do obejrzenia!